Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Conrad #6455724 29/04/2015 14:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
zgadzam sie, ze Polacy w wiekszosci to idioci, ja nadal obstawiam 95%

ale tak zapytam @connor - nie lemingu ... to na kogo proponujesz glosowac?

Bonus: Unibet
Conrad #6455742 29/04/2015 14:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
na Kukiza!

Conrad #6455744 29/04/2015 14:49
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
tu macie wywiad dziennikarki laugh tvn24 z Kukizem


Conrad #6455746 29/04/2015 14:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
kukizowi ciezko wybaczyc krotki romans z pisem i zwiazkami, ale chyba szybko zrozumial w co sie gra i sam przyznal potem ze wyrabali go bez mydla.. ostatecznie to mze sie okazac plusem

szkoa tylko ze media przedstawiaja go jak i korwina jako szalencow, eksponatow z cyrku


Conrad #6455747 29/04/2015 14:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
dla mnie zalosne sa wypowiedzi lalek z pisu i jak mowia w jednej wypowiedzi: profesor kaczynski, doktur duda, premier kaczynski ... ale jak juz z drugiej strony to tylko tusk albo komorowski, o tytulach ani slow

zalosne to i swiadczy o braku kultury jak rowniez kompleksach, albo wszystkim jedziemy po tytulach albo nikomu

Conrad #6455813 29/04/2015 16:59
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
6 lipca wielki show na Narodowym dla polskiego ciemnogrodu.
A bilety podobno idą jak świeże bułeczki.

Ojciec Bashabora całe swoje życie związał z Jezusem, który stał się jego najlepszym przyjacielem. Podobno duchowny z Ugandy uzyskał nawet moc uzdrawiania chorych i cierpiących.
Bashabora, dzieciństwo spędził u ciotki.
Podobno kobieta później próbowała też otruć małego Johna, ale gdy ten zrobił znak krzyża nad miską z zatrutą owsianką, ta eksplodowała. grin

Gdy Bashabora miał 7 lat katecheta powiedział jemu i innym dzieciom, że są Ciałem Jezusa. Wtedy mały John zapytał Jezusa: „Skoro jesteśmy Twoim Ciałem, to czy możesz użyć mnie jako swoje narzędzie, że gdy dotknę ludzi, to oni będą uzdrowieni ?” Mówi się, że Jezus wysłuchał tej prośby i od tamtej pory ojciec ma moc uzdrawiania. Tak twierdzą też wierni, którzy go spotkali.

Cyrk.

Conrad #6455815 29/04/2015 17:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
to ten sam co byl jakis czas temu i koscioly zgonily 60 tys ludzi?

ladnie, ladnie, widac kosciol wchodzi w przemysl rozrywkowy mocniej juz i bez zadnych oporow

bilety ponoc wtedy byly po 40zl, zawsze to jakies 2 banki spadna do kasy

kazow #6456043 29/04/2015 21:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by kazow
dla mnie zalosne sa wypowiedzi lalek z pisu i jak mowia w jednej wypowiedzi: profesor kaczynski, doktur duda, premier kaczynski ... ale jak juz z drugiej strony to tylko tusk albo komorowski, o tytulach ani slow

zalosne to i swiadczy o braku kultury jak rowniez kompleksach, albo wszystkim jedziemy po tytulach albo nikomu

A z drugiej strony (mam tu na myśli oczywiście również reżimowe media) jest niby inaczej?

Conrad #6456234 29/04/2015 23:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Ależ obie strony są siebie warte, jeden mówi per tusk, drugi per kaczyński. Nie wiem po co są wynajmowane agencje PR. Prosty zabieg mówim do każdego/ o każdym chociaz per pan, polepszenie wizerunku murowane. Ale oczywiście lepiej dac tweeta " że jest się pod ogromnym wrażeniem katastofy" mozę jecze Pan Komorowski poleciałby pooglądać i odnieść jeszcze lepsze wrażenia.

Prezydent uczepił się INOWACJI. Nie rozumiem czemu jeszcze nikt nie podchwycił że może proces inowacji rozpoczać od inowacyjnego prezydenta.


Minister Grabarczyk podał sie do dymisji ( za radiem tokfm). O ile to prawda co sie zmieniło, przez kilka dni informowano że nie ma żadnych podstaw do dymisji. To co się stało?

devlin #6456267 30/04/2015 00:26
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Originally Posted by devlin
Minister Grabarczyk podał sie do dymisji ( za radiem tokfm). O ile to prawda co sie zmieniło, przez kilka dni informowano że nie ma żadnych podstaw do dymisji. To co się stało?
no to parę miesięcy odpoczynku i kolejne ministerstwo, jak to mawiali na studiach: do trzech razy sztuka za czwartym nauka.

akagi #6456270 30/04/2015 01:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by akagi
6 lipca wielki show na Narodowym dla polskiego ciemnogrodu.
A bilety podobno idą jak świeże bułeczki.

Ojciec Bashabora całe swoje życie związał z Jezusem, który stał się jego najlepszym przyjacielem. Podobno duchowny z Ugandy uzyskał nawet moc uzdrawiania chorych i cierpiących.
Bashabora, dzieciństwo spędził u ciotki.
Podobno kobieta później próbowała też otruć małego Johna, ale gdy ten zrobił znak krzyża nad miską z zatrutą owsianką, ta eksplodowała. grin

Gdy Bashabora miał 7 lat katecheta powiedział jemu i innym dzieciom, że są Ciałem Jezusa. Wtedy mały John zapytał Jezusa: „Skoro jesteśmy Twoim Ciałem, to czy możesz użyć mnie jako swoje narzędzie, że gdy dotknę ludzi, to oni będą uzdrowieni ?” Mówi się, że Jezus wysłuchał tej prośby i od tamtej pory ojciec ma moc uzdrawiania. Tak twierdzą też wierni, którzy go spotkali.

Cyrk.


Poważnie takie rzeczy na narodowym!? shocked

Jose #6456272 30/04/2015 01:12
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Originally Posted by Jose
Originally Posted by akagi
6 lipca wielki show na Narodowym dla polskiego ciemnogrodu.
A bilety podobno idą jak świeże bułeczki.

Ojciec Bashabora całe swoje życie związał z Jezusem, który stał się jego najlepszym przyjacielem. Podobno duchowny z Ugandy uzyskał nawet moc uzdrawiania chorych i cierpiących.
Bashabora, dzieciństwo spędził u ciotki.
Podobno kobieta później próbowała też otruć małego Johna, ale gdy ten zrobił znak krzyża nad miską z zatrutą owsianką, ta eksplodowała. grin

Gdy Bashabora miał 7 lat katecheta powiedział jemu i innym dzieciom, że są Ciałem Jezusa. Wtedy mały John zapytał Jezusa: „Skoro jesteśmy Twoim Ciałem, to czy możesz użyć mnie jako swoje narzędzie, że gdy dotknę ludzi, to oni będą uzdrowieni ?” Mówi się, że Jezus wysłuchał tej prośby i od tamtej pory ojciec ma moc uzdrawiania. Tak twierdzą też wierni, którzy go spotkali.

Cyrk.


Poważnie takie rzeczy na narodowym!? shocked
przynajmniej państwo do tego nie będzie dopłacać jak do koncertu "wielkiej gwiazdy"

Conrad #6456282 30/04/2015 09:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no nie wiem czy nie doplaca, ale nie bede spekulowal

znajac stosunki w polsce gdzie kosciol dostaje 99% znizki na dzialke to wcale sie nie zdzwie jak narodowy wynajety za grosze

Conrad #6456298 30/04/2015 10:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
serce was boli czy co skoro jest popyt na takie wydarzenie to niech stadion zarabia, najwięcej na takie tematy do powiedzenia mają Ci, którzy nigdy nie byli na czymś takim dlatego akagi żałosne jest opluwanie czegoś o czym się nie ma pojęcia.

sHybki #6456303 30/04/2015 10:34
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ale o czym tu mieć pojęcie? O tym, że jakis koles wali w rogi tysiące osób twierdząc, że ich uzdrowi bo w dzieciństwie rozmawiał z Jezusem? laugh
Ja mogę zrozumieć, że system opieki medycznej w Polsce jest do pizdy i jest masa osób którym nie zostało nic innego jak cud ale bez przesady, wynajać stadion narodowy na coś takiego...to jest paranoja.
Jedyny plus abstrahując od samej imprezy, to że stadion zarobi, no bo coś chyba zarobi.

Conrad #6456305 30/04/2015 10:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
alez dla mnie to jak najbardziej niech stadion zarabia, o ile zarabia oczyiscie a nie dali znizke kurii

dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy

kazow #6456306 30/04/2015 10:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by kazow
dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy

Dla mnie bardziej żałosne od wiary w Boga, cuda, uzdrowienia itp. jest głosowanie na PO i ich kandydata tłuka, mimo tego co sie dzieje. Ale co kto lubi.

devlin #6456310 30/04/2015 10:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by devlin
Ależ obie strony są siebie warte, jeden mówi per tusk, drugi per kaczyński.

Ja to wiem. Liczyłem na potwierdzenie największego piewcy rządu na tym forum zaraz po Conradzie Stefanie Niesiołowskim wink

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by kazow
dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy

Dla mnie bardziej żałosne od wiary w Boga, cuda, uzdrowienia itp. jest głosowanie na PO i ich kandydata tłuka, mimo tego co sie dzieje. Ale co kto lubi.
piwo
nie moge uwierzyć jak debilne jest polskie społeczeństwo

hallik #6456324 30/04/2015 11:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Po co ten spór? przecież nie chcecie chyba powiedzieć, że jest jakis sensowny kandydat?
obecny, pisowski czy ten od flaszki, o zakąsce pod pseudonimem ogórek nawet nie ma co wspominać bo ona nawet na zakąske sie nie nadaje.

Od dłuższego czasu leje ciepłym moczem na wybory, jakiekolwiek wybory mnie nie interesują bo nie ma miedzy nimi żadnej różnicy,
no mógłbym się z Kukizem w kilku kwestiach zgodzić, jednak alkoholik na jakimkolwiek urzędzie to nieporozumienie,
a jakby ktoś chciał go bronić, to z alkoholizmu się nie wychodzi tylko co najwyżej kontroluje, więc dziękuję - nasram. żeby nie było, sram na nich wszystkich, wszyscy siebie warci.

Przy okazji wyborów zawsze jest ta sama śpiewka, a ja tylko żałuję, że nie ma "pustego głosu" bo wtedy może któryś z tych kundli się podrapał i chwilę zastanowił nad tym skąd tyle osób które nie wybrały nikogo, bo że nie pójście na wybory to żadne rozwiazanie, tu musze się zgodzić, tylko mimo wszystko wolę taka opcję od "wyboru lepszego zła" które juz przerabiałem sankcjonując kolejnego debila czy debili.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, burbon, Lukasz111, aker), 1,554 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,852
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1