|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
zgadzam sie, ze Polacy w wiekszosci to idioci, ja nadal obstawiam 95%
ale tak zapytam @connor - nie lemingu ... to na kogo proponujesz glosowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
kukizowi ciezko wybaczyc krotki romans z pisem i zwiazkami, ale chyba szybko zrozumial w co sie gra i sam przyznal potem ze wyrabali go bez mydla.. ostatecznie to mze sie okazac plusem
szkoa tylko ze media przedstawiaja go jak i korwina jako szalencow, eksponatow z cyrku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
dla mnie zalosne sa wypowiedzi lalek z pisu i jak mowia w jednej wypowiedzi: profesor kaczynski, doktur duda, premier kaczynski ... ale jak juz z drugiej strony to tylko tusk albo komorowski, o tytulach ani slow
zalosne to i swiadczy o braku kultury jak rowniez kompleksach, albo wszystkim jedziemy po tytulach albo nikomu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
6 lipca wielki show na Narodowym dla polskiego ciemnogrodu. A bilety podobno idą jak świeże bułeczki. Ojciec Bashabora całe swoje życie związał z Jezusem, który stał się jego najlepszym przyjacielem. Podobno duchowny z Ugandy uzyskał nawet moc uzdrawiania chorych i cierpiących. Bashabora, dzieciństwo spędził u ciotki. Podobno kobieta później próbowała też otruć małego Johna, ale gdy ten zrobił znak krzyża nad miską z zatrutą owsianką, ta eksplodowała. Gdy Bashabora miał 7 lat katecheta powiedział jemu i innym dzieciom, że są Ciałem Jezusa. Wtedy mały John zapytał Jezusa: „Skoro jesteśmy Twoim Ciałem, to czy możesz użyć mnie jako swoje narzędzie, że gdy dotknę ludzi, to oni będą uzdrowieni ?” Mówi się, że Jezus wysłuchał tej prośby i od tamtej pory ojciec ma moc uzdrawiania. Tak twierdzą też wierni, którzy go spotkali. Cyrk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
to ten sam co byl jakis czas temu i koscioly zgonily 60 tys ludzi?
ladnie, ladnie, widac kosciol wchodzi w przemysl rozrywkowy mocniej juz i bez zadnych oporow
bilety ponoc wtedy byly po 40zl, zawsze to jakies 2 banki spadna do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
dla mnie zalosne sa wypowiedzi lalek z pisu i jak mowia w jednej wypowiedzi: profesor kaczynski, doktur duda, premier kaczynski ... ale jak juz z drugiej strony to tylko tusk albo komorowski, o tytulach ani slow
zalosne to i swiadczy o braku kultury jak rowniez kompleksach, albo wszystkim jedziemy po tytulach albo nikomu A z drugiej strony (mam tu na myśli oczywiście również reżimowe media) jest niby inaczej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
Ależ obie strony są siebie warte, jeden mówi per tusk, drugi per kaczyński. Nie wiem po co są wynajmowane agencje PR. Prosty zabieg mówim do każdego/ o każdym chociaz per pan, polepszenie wizerunku murowane. Ale oczywiście lepiej dac tweeta " że jest się pod ogromnym wrażeniem katastofy" mozę jecze Pan Komorowski poleciałby pooglądać i odnieść jeszcze lepsze wrażenia.
Prezydent uczepił się INOWACJI. Nie rozumiem czemu jeszcze nikt nie podchwycił że może proces inowacji rozpoczać od inowacyjnego prezydenta.
Minister Grabarczyk podał sie do dymisji ( za radiem tokfm). O ile to prawda co sie zmieniło, przez kilka dni informowano że nie ma żadnych podstaw do dymisji. To co się stało?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,389 |
Minister Grabarczyk podał sie do dymisji ( za radiem tokfm). O ile to prawda co sie zmieniło, przez kilka dni informowano że nie ma żadnych podstaw do dymisji. To co się stało? no to parę miesięcy odpoczynku i kolejne ministerstwo, jak to mawiali na studiach: do trzech razy sztuka za czwartym nauka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
6 lipca wielki show na Narodowym dla polskiego ciemnogrodu. A bilety podobno idą jak świeże bułeczki. Ojciec Bashabora całe swoje życie związał z Jezusem, który stał się jego najlepszym przyjacielem. Podobno duchowny z Ugandy uzyskał nawet moc uzdrawiania chorych i cierpiących. Bashabora, dzieciństwo spędził u ciotki. Podobno kobieta później próbowała też otruć małego Johna, ale gdy ten zrobił znak krzyża nad miską z zatrutą owsianką, ta eksplodowała. Gdy Bashabora miał 7 lat katecheta powiedział jemu i innym dzieciom, że są Ciałem Jezusa. Wtedy mały John zapytał Jezusa: „Skoro jesteśmy Twoim Ciałem, to czy możesz użyć mnie jako swoje narzędzie, że gdy dotknę ludzi, to oni będą uzdrowieni ?” Mówi się, że Jezus wysłuchał tej prośby i od tamtej pory ojciec ma moc uzdrawiania. Tak twierdzą też wierni, którzy go spotkali. Cyrk. Poważnie takie rzeczy na narodowym!? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,389 |
6 lipca wielki show na Narodowym dla polskiego ciemnogrodu. A bilety podobno idą jak świeże bułeczki. Ojciec Bashabora całe swoje życie związał z Jezusem, który stał się jego najlepszym przyjacielem. Podobno duchowny z Ugandy uzyskał nawet moc uzdrawiania chorych i cierpiących. Bashabora, dzieciństwo spędził u ciotki. Podobno kobieta później próbowała też otruć małego Johna, ale gdy ten zrobił znak krzyża nad miską z zatrutą owsianką, ta eksplodowała. Gdy Bashabora miał 7 lat katecheta powiedział jemu i innym dzieciom, że są Ciałem Jezusa. Wtedy mały John zapytał Jezusa: „Skoro jesteśmy Twoim Ciałem, to czy możesz użyć mnie jako swoje narzędzie, że gdy dotknę ludzi, to oni będą uzdrowieni ?” Mówi się, że Jezus wysłuchał tej prośby i od tamtej pory ojciec ma moc uzdrawiania. Tak twierdzą też wierni, którzy go spotkali. Cyrk. Poważnie takie rzeczy na narodowym!?  przynajmniej państwo do tego nie będzie dopłacać jak do koncertu "wielkiej gwiazdy"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no nie wiem czy nie doplaca, ale nie bede spekulowal
znajac stosunki w polsce gdzie kosciol dostaje 99% znizki na dzialke to wcale sie nie zdzwie jak narodowy wynajety za grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
serce was boli czy co skoro jest popyt na takie wydarzenie to niech stadion zarabia, najwięcej na takie tematy do powiedzenia mają Ci, którzy nigdy nie byli na czymś takim dlatego akagi żałosne jest opluwanie czegoś o czym się nie ma pojęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Ale o czym tu mieć pojęcie? O tym, że jakis koles wali w rogi tysiące osób twierdząc, że ich uzdrowi bo w dzieciństwie rozmawiał z Jezusem? Ja mogę zrozumieć, że system opieki medycznej w Polsce jest do pizdy i jest masa osób którym nie zostało nic innego jak cud ale bez przesady, wynajać stadion narodowy na coś takiego...to jest paranoja. Jedyny plus abstrahując od samej imprezy, to że stadion zarobi, no bo coś chyba zarobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
alez dla mnie to jak najbardziej niech stadion zarabia, o ile zarabia oczyiscie a nie dali znizke kurii
dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy Dla mnie bardziej żałosne od wiary w Boga, cuda, uzdrowienia itp. jest głosowanie na PO i ich kandydata tłuka, mimo tego co sie dzieje. Ale co kto lubi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Ależ obie strony są siebie warte, jeden mówi per tusk, drugi per kaczyński. Ja to wiem. Liczyłem na potwierdzenie największego piewcy rządu na tym forum zaraz po Conradzie Stefanie Niesiołowskim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dla mnie zalosne jest to jak ludzie w to wierza i zalosny jest kosciol ktory juz jawnie wchodzi w rozrywkowe eventy Dla mnie bardziej żałosne od wiary w Boga, cuda, uzdrowienia itp. jest głosowanie na PO i ich kandydata tłuka, mimo tego co sie dzieje. Ale co kto lubi. nie moge uwierzyć jak debilne jest polskie społeczeństwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Po co ten spór? przecież nie chcecie chyba powiedzieć, że jest jakis sensowny kandydat? obecny, pisowski czy ten od flaszki, o zakąsce pod pseudonimem ogórek nawet nie ma co wspominać bo ona nawet na zakąske sie nie nadaje.
Od dłuższego czasu leje ciepłym moczem na wybory, jakiekolwiek wybory mnie nie interesują bo nie ma miedzy nimi żadnej różnicy, no mógłbym się z Kukizem w kilku kwestiach zgodzić, jednak alkoholik na jakimkolwiek urzędzie to nieporozumienie, a jakby ktoś chciał go bronić, to z alkoholizmu się nie wychodzi tylko co najwyżej kontroluje, więc dziękuję - nasram. żeby nie było, sram na nich wszystkich, wszyscy siebie warci.
Przy okazji wyborów zawsze jest ta sama śpiewka, a ja tylko żałuję, że nie ma "pustego głosu" bo wtedy może któryś z tych kundli się podrapał i chwilę zastanowił nad tym skąd tyle osób które nie wybrały nikogo, bo że nie pójście na wybory to żadne rozwiazanie, tu musze się zgodzić, tylko mimo wszystko wolę taka opcję od "wyboru lepszego zła" które juz przerabiałem sankcjonując kolejnego debila czy debili.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|