Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: May 2015
Posty: 81
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2015
Posty: 81
Ale koszty wyplat to chyba jakas sciema ze ponosza, jesli klient jest powazny to pewnie dogaduja sie z systemami ze wszystko jest za darmo. Nawet takie zuki jak my mamy niektore konta darmowe w banku, darmowe obsluga , wyplaty itp wiec dlaczego tak powazny klient jak bet at home ma placic za jakas obsluge wplat i wyplat?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
misiu ty masz cos za darmo? serio? na tym swiecie jest cos za darmo?

to nie jest caritas, na 100% pobieraja prowizje, a juz tym bardziej pomiedzy firmami, nie ma za friko nic

to tylko wola buka ze nie przerzuca w sposob jawny tej oplaty na Ciebie tylko wrzuca w koszty dzilalnosci i odbija na marzy

tak samo jak w sklepie placisz karta to myslisz ze to sklepy maja za friko? procent zawsze leci do banku lub wlasciciela systemu kart

a jak nie masz oplaty za konto to masz inne oplaty albo bank ma startegie utrzymania cie jako klienta do momentu kiedy taka oplata bedzie lub do osiagniecia ilosci klientow ktora im pozwoli sie dobrze sprzedac

Dołączył: May 2015
Posty: 81
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2015
Posty: 81
Bukmacher przeciez zarabia na marzach
Jesli prowadza biznes to napewno nie placa za kazda wplate/wyplate ale maja moze jakis abonament, nie wiem, tak jak z komorka placisz abonament i masz nielimitowane, nie sadze zeby zwracali uwage na koszty pojedynczej wyplaty przy takiej ilosci

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,909
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,909
Likes: 12
Napisal Ci kazow jak jest wiec przyjmij to do wiadomosci a nie nabijaj kompletnie nic nie wnoszace posty. To co sadzisz tez nie jest wazne bo jak widac pojecie masz o tym bardzo male. To jest glownie dzial forum dla starych uzytkownikow wiec zwolnij zdecydowanie z iloscia postow.

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
wyplacaja w weekendy na skrilla?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by pavlik
wyplacaja w weekendy na skrilla?

tak

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,909
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,909
Likes: 12
800 PLN SPORTS BONUS

Knowing how it’s done: At bet-at-home.com sports fans profit even more now. Because we’ll give every betting expert up to 800.00 PLN – just like that! Score the decisive header straight away, because our pass will end on February 13th!

It’s this easy to get the bonus:

Log in (register if necessary) and top up your betting account.
Click on "Redeem bonus" in account management.
Enter the bonus code BET17 – done!

Immediately after that 50 % of the paid amount (up to a maximum of 800.00 PLN) will be credited to your betting account as a bonus.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
Mam pytanko do osób grających na bet-at-home - może bajecznie proste ale muszę wiedzieć w 100%. Mianowicie czy w czasie meczy LM czy tam LE można na live obstawiać awanse do kolejnej rundy?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
tak


Which team will advance?
Real 1.22
Bayern 4.00

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
Witam, orientujecie się czy wypłacając kasę z bet-at-home na polskie konto bankowe kasa przychodzi w Euro i dopiero potem jest przewalutowana na złotówki? Na Unibecie jest tak na chwilę obecną i straty są duże :/

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
wyplacal ktos ostatnio na konto bankowe? ja wyplacalem 2 tyg temu we wtorek i do tej pory czekam. Mial byc zwrot na konto w BAH.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Witam, mam pytanie do grających aktualnie w bahu . Czy posiadacie opcję wypłaty za pomocą karty Entropay ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Originally Posted by Darwin
Witam, mam pytanie do grających aktualnie w bahu . Czy posiadacie opcję wypłaty za pomocą karty Entropay ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

jest taka opcja

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, alfa, rymoholik, aker), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,259
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1