|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2015
Posty: 81 |
Ale koszty wyplat to chyba jakas sciema ze ponosza, jesli klient jest powazny to pewnie dogaduja sie z systemami ze wszystko jest za darmo. Nawet takie zuki jak my mamy niektore konta darmowe w banku, darmowe obsluga , wyplaty itp wiec dlaczego tak powazny klient jak bet at home ma placic za jakas obsluge wplat i wyplat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
misiu ty masz cos za darmo? serio? na tym swiecie jest cos za darmo?
to nie jest caritas, na 100% pobieraja prowizje, a juz tym bardziej pomiedzy firmami, nie ma za friko nic
to tylko wola buka ze nie przerzuca w sposob jawny tej oplaty na Ciebie tylko wrzuca w koszty dzilalnosci i odbija na marzy
tak samo jak w sklepie placisz karta to myslisz ze to sklepy maja za friko? procent zawsze leci do banku lub wlasciciela systemu kart
a jak nie masz oplaty za konto to masz inne oplaty albo bank ma startegie utrzymania cie jako klienta do momentu kiedy taka oplata bedzie lub do osiagniecia ilosci klientow ktora im pozwoli sie dobrze sprzedac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2015
Posty: 81 |
Bukmacher przeciez zarabia na marzach Jesli prowadza biznes to napewno nie placa za kazda wplate/wyplate ale maja moze jakis abonament, nie wiem, tak jak z komorka placisz abonament i masz nielimitowane, nie sadze zeby zwracali uwage na koszty pojedynczej wyplaty przy takiej ilosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,959 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,959 Likes: 12 |
Napisal Ci kazow jak jest wiec przyjmij to do wiadomosci a nie nabijaj kompletnie nic nie wnoszace posty. To co sadzisz tez nie jest wazne bo jak widac pojecie masz o tym bardzo male. To jest glownie dzial forum dla starych uzytkownikow wiec zwolnij zdecydowanie z iloscia postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
wyplacaja w weekendy na skrilla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
wyplacaja w weekendy na skrilla? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,959 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,959 Likes: 12 |
800 PLN SPORTS BONUS
Knowing how it’s done: At bet-at-home.com sports fans profit even more now. Because we’ll give every betting expert up to 800.00 PLN – just like that! Score the decisive header straight away, because our pass will end on February 13th!
It’s this easy to get the bonus:
Log in (register if necessary) and top up your betting account. Click on "Redeem bonus" in account management. Enter the bonus code BET17 – done!
Immediately after that 50 % of the paid amount (up to a maximum of 800.00 PLN) will be credited to your betting account as a bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
Mam pytanko do osób grających na bet-at-home - może bajecznie proste ale muszę wiedzieć w 100%. Mianowicie czy w czasie meczy LM czy tam LE można na live obstawiać awanse do kolejnej rundy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
tak
Which team will advance? Real 1.22 Bayern 4.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
Witam, orientujecie się czy wypłacając kasę z bet-at-home na polskie konto bankowe kasa przychodzi w Euro i dopiero potem jest przewalutowana na złotówki? Na Unibecie jest tak na chwilę obecną i straty są duże :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
wyplacal ktos ostatnio na konto bankowe? ja wyplacalem 2 tyg temu we wtorek i do tej pory czekam. Mial byc zwrot na konto w BAH.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Witam, mam pytanie do grających aktualnie w bahu . Czy posiadacie opcję wypłaty za pomocą karty Entropay ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Witam, mam pytanie do grających aktualnie w bahu . Czy posiadacie opcję wypłaty za pomocą karty Entropay ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi. jest taka opcja
|
|
|
Link skopiowany do schowka