|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
udalo sie komus zgarnac te 555 pln z tej promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
He he dopiero teraz przeczytałem poprzednie posty. Mbank i promocja w betssonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6 |
Bez problemu. Bonus dopisany po 5 godzinach od zaksiegowania wplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Jezeli nie mam konta w Mbanku to ile dostane bonusa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jeżeli to twoja pierwsza wpłata i jesteś nowo zarejestrowanym to możesz dostać bonus do 123 zł. Przy rejestracji kod promocji: "1-2-3 Start" Wymagany obrót to 5x kwota przyznanego bonusu po kursie większym lub równym 1.23
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
czy molby ktos wskazac oficjalna strone z ta promocja mbanku ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
www.mbank.pl [ mbank.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Przez kilka dni BETSSON miał wystawiony dość wysoki kurs na jedno z spotkań w NFL: Jacksonville J. - Pittsburgh Steelers Najpierw 1,9 1,9 Jacksonville J. - Pittsburgh Steelers Teraz 1,98 1,82
Zastanawiałem się czy taka róznica kursu to jest bład czy zmiana kursów wynikła tylko z tego, ze było tym spotkaniem duże zainteresowanie, dodam że typ który był początkowo utrzymywał się na takim samym poziomie przez 3 dni. O ile wcześniej wystąpił mały surebet teraz o nim nie ma mowy. Pytanie jest następujące: Skąd mam wiedzieć czy typ jest wystawiony pomyłkowo czy nie? W tym momencie znalazłem kolejny dobry typ, który zapewni dobrego surebeta i znów się zastanawiam czy postawić czy nie. Postawię oni zrobią zwrot i jest problem. Z drugiej strony nie można chyba mówić o pomyłce w wystawianiu kursu jeśli widnieję już od 3 dni i pozostaje bez zmian?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Betson ma 2 lige Polską w ofercie? 2 mecze są o 19.00 a w ofercienie nie ma. Co za firma!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Pytanie dot. tej promocji w mBanku. Czy jeśli mam już założone wcześniej konto w Betssonie to nie moge skorzystać z tej promocji ? Czy jest ona tylko dla nowych użytkowników ?? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Pytanie dot. tej promocji w mBanku. Czy jeśli mam już założone wcześniej konto w Betssonie to nie moge skorzystać z tej promocji ? Czy jest ona tylko dla nowych użytkowników ?? pozdrawiam Tylko dla nowych co nie korzystali jeszcze z zadnej promocji a mają konto w mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
zalozylem dzisiaj konto w betsson, wpisalem 123 Start w polu promocyjnym, wplacilem karta i nie dostalem bonusa... czy to normalne, czy podwojenie nastepuje odrazu, czy trzeba czekac na odpowiedz supportu, a moze trzeba wyslac im te wszystkie skany kart?? z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Wyślij skan dowodu lub napisz że wyślesz potem a teraz ci się spieszy by kasa już była. Raz tak zrobiłem i dopisali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
czy promocja "123 Start" jest nadal aktualna ?? Jeśli tak to czy mógły ktoś podać oficjalną stronę z regulaminem, bo na stronie betssona nie moge się dopatrzeć , Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Taka odpowiedź dostałem jak tydzień temu napisalem do ich supportu z pytaniem o aktualne promocje:
Obecnie dla nowych użytkowników mamy promocję startową z bonusem 100% do pierwszej wpłaty max 123zł. Kwotą bonusu trzeba obrócić 5 razy na zakładach sportowych po min kursie 1.23 w ciągu miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
nie mam juz sil na ta firme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nie dosc , ze oferte maja tragiczna to nawet nie wiedza co moga a co nie.
jakis miesiac temu zrobilem do nich przelew z netellera. Po dokonaniu odpowiedniego obrotu, stwierdzilem ze mam juz dosyc tego buka i zlecilem wyplate. Na moje nieszczescie na moneybookers. Po jakichs 3 dniach dostalem maila z wiadomoscia, ze moja wyplat na MB nie moze zostac zaakceptowana i prosza abym zlecil wyplate na konto bankowo. Mowie trudno, zlecam wiec wyplate na inteligo. Mija kilka kolejnych dni i otrzymuje kolejna wiadomosc. Oczywiscie nie moga wyplacic mi na Inteligo. To juz jest ostra kpina!!! Najpierw sami proponuja, pozniej mowia, ze to niemozliwe - czy oni w ogole sie orientuja czym sie zajmuja? Kolejna propozycja to oczywiscie wyplata na netellera
Rozumiem, ze moga miec ograniczenia - jesli kasa przyszla stad to musi wrocic ta sama droga itp. Klient musi nbyc jednak poinformowany o tej sytuacji a nie tak jak w tym przypadku nawet wprowadzany w blad. Jak dla mnie ten buk to jedna wielka amatorka. Mam nadzieje, ze przelew na netellera w koncu dojdzie i bede mogl raz na zawsze skonczyc przygode z ta firma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
poprzednim postem chyba wykrakalem..
oczywiscie nie moge wyplacic natellera, bo
Niewłaściwy numer konta - smieszne Kwota musi być pełna (bez liczb dziesiętnych) - jeszcze bardziej smieszne gdyz sami to zaokraglaja
problemow ciag dalszy... ehhh...po co sie zadawac z amatorami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
jaka jest prowizja na gieldzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
jaka jest prowizja na gieldzie? Na poczatek 4%. wiliamm masz priv
|
|
|
Link skopiowany do schowka