Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#646820 14/09/2006 18:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
udalo sie komus zgarnac te 555 pln z tej promocji?

Bonus: Unibet
#646821 14/09/2006 19:00
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
He he dopiero teraz przeczytałem poprzednie posty. Mbank i promocja w betssonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646822 14/09/2006 19:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
czyzby fake?

#646823 14/09/2006 19:29
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6
Bez problemu. Bonus dopisany po 5 godzinach od zaksiegowania wplaty

#646824 15/09/2006 10:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Jezeli nie mam konta w Mbanku to ile dostane bonusa ?

#646825 15/09/2006 10:19
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jeżeli to twoja pierwsza wpłata i jesteś nowo zarejestrowanym to możesz dostać bonus do 123 zł. Przy rejestracji kod promocji: "1-2-3 Start"
Wymagany obrót to 5x kwota przyznanego bonusu po kursie większym lub równym 1.23

#646826 15/09/2006 12:50
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
czy molby ktos wskazac oficjalna strone z ta promocja mbanku ??

#646827 15/09/2006 13:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
www.mbank.pl [mbank.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#646828 15/09/2006 13:40
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Przez kilka dni BETSSON miał wystawiony dość wysoki kurs na jedno z spotkań w NFL:
Jacksonville J. - Pittsburgh Steelers Najpierw 1,9 1,9
Jacksonville J. - Pittsburgh Steelers Teraz 1,98 1,82

Zastanawiałem się czy taka róznica kursu to jest bład czy zmiana kursów wynikła tylko z tego, ze było tym spotkaniem duże zainteresowanie, dodam że typ który był początkowo utrzymywał się na takim samym poziomie przez 3 dni. O ile wcześniej wystąpił mały surebet teraz o nim nie ma mowy.
Pytanie jest następujące:
Skąd mam wiedzieć czy typ jest wystawiony pomyłkowo czy nie? W tym momencie znalazłem kolejny dobry typ, który zapewni dobrego surebeta i znów się zastanawiam czy postawić czy nie. Postawię oni zrobią zwrot i jest problem. Z drugiej strony nie można chyba mówić o pomyłce w wystawianiu kursu jeśli widnieję już od 3 dni i pozostaje bez zmian?

#646829 15/09/2006 14:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Betson ma 2 lige Polską w ofercie?
2 mecze są o 19.00 a w ofercienie nie ma.
Co za firma!!!

#646830 16/09/2006 08:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Pytanie dot. tej promocji w mBanku. Czy jeśli mam już założone wcześniej konto w Betssonie to nie moge skorzystać z tej promocji ? Czy jest ona tylko dla nowych użytkowników ??
pozdrawiam

#646831 16/09/2006 10:34
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Quote
Pytanie dot. tej promocji w mBanku. Czy jeśli mam już założone wcześniej konto w Betssonie to nie moge skorzystać z tej promocji ? Czy jest ona tylko dla nowych użytkowników ??
pozdrawiam

Tylko dla nowych co nie korzystali jeszcze z zadnej promocji a mają konto w mbanku.

#646832 16/09/2006 13:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
zalozylem dzisiaj konto w betsson, wpisalem 123 Start w polu promocyjnym, wplacilem karta i nie dostalem bonusa... czy to normalne, czy podwojenie nastepuje odrazu, czy trzeba czekac na odpowiedz supportu, a moze trzeba wyslac im te wszystkie skany kart?? z gory dzieki za odp

#646833 16/09/2006 13:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Wyślij skan dowodu lub napisz że wyślesz potem a teraz ci się spieszy by kasa już była. Raz tak zrobiłem i dopisali.

#646834 16/09/2006 15:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
czy promocja "123 Start" jest nadal aktualna ?? Jeśli tak to czy mógły ktoś podać oficjalną stronę z regulaminem, bo na stronie betssona nie moge się dopatrzeć ,
Dzięki

#646835 16/09/2006 16:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Taka odpowiedź dostałem jak tydzień temu napisalem do ich supportu z pytaniem o aktualne promocje:

Obecnie dla nowych użytkowników mamy promocję startową z bonusem 100% do
pierwszej wpłaty max 123zł.
Kwotą bonusu trzeba obrócić 5 razy na zakładach sportowych po min kursie
1.23 w ciągu miesiąca.

#646836 16/09/2006 16:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
nie mam juz sil na ta firme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

nie dosc , ze oferte maja tragiczna to nawet nie wiedza co moga a co nie.

jakis miesiac temu zrobilem do nich przelew z netellera.
Po dokonaniu odpowiedniego obrotu, stwierdzilem ze mam juz dosyc tego buka i zlecilem wyplate. Na moje nieszczescie na moneybookers. Po jakichs 3 dniach dostalem maila z wiadomoscia, ze moja wyplat na MB nie moze zostac zaakceptowana i prosza abym zlecil wyplate na konto bankowo. Mowie trudno, zlecam wiec wyplate na inteligo. Mija kilka kolejnych dni i otrzymuje kolejna wiadomosc. Oczywiscie nie moga wyplacic mi na Inteligo. To juz jest ostra kpina!!! Najpierw sami proponuja, pozniej mowia, ze to niemozliwe - czy oni w ogole sie orientuja czym sie zajmuja? Kolejna propozycja to oczywiscie wyplata na netellera

Rozumiem, ze moga miec ograniczenia - jesli kasa przyszla stad to musi wrocic ta sama droga itp. Klient musi nbyc jednak poinformowany o tej sytuacji a nie tak jak w tym przypadku nawet wprowadzany w blad.
Jak dla mnie ten buk to jedna wielka amatorka. Mam nadzieje, ze przelew na netellera w koncu dojdzie i bede mogl raz na zawsze skonczyc przygode z ta firma.

#646837 16/09/2006 16:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
poprzednim postem chyba wykrakalem..

oczywiscie nie moge wyplacic natellera, bo

Niewłaściwy numer konta - smieszne
Kwota musi być pełna (bez liczb dziesiętnych) - jeszcze bardziej smieszne gdyz sami to zaokraglaja

problemow ciag dalszy... ehhh...po co sie zadawac z amatorami

#646838 16/09/2006 22:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
jaka jest prowizja na gieldzie?

#646839 17/09/2006 10:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
jaka jest prowizja na gieldzie?

Na poczatek 4%.

wiliamm masz priv

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1