Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#649524 30/08/2006 15:40
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
W zwiazku z zaistniala sytuacja, ktora ma miejsce w temacie Kupie, sprzedam, wymienie. zakladam ten temat a osoby poszkodowane proszone sa o pisanie tutaj swoich postow a nie w temaciekupie,sprzedam,wymienie bo ich posty nie wnosza nic do tematu a tylko przyslaniaja oferty osob chcacych dokonac tranzkacji.

P.S. Modow prosze o interwencje w temacie kupie,sprzedam,wymienie i przeniesienie postow lub ostrzezenie osob ktore beda dalej pisaly w tamtym temacie konsekwencjami.

Last edited by Experto; 30/08/2006 16:51.
Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
myślałem że Unibet to porządna firma ,no proszę tego się nie spodziewałem

Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
Albo to ironia, albo nie doczytałes tematu...

Użytkownik UNIBET oszukał mnie na 90 zł (nie jestem jedynym poszkodowanym), głupio tłumacząc że to nie on sie wymieniał.

Czekam do wieczora na zwrot pieniędzy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Maćku - tam pisze "przez usera Unibet" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Albo to ironia, albo nie doczytałes tematu...

Użytkownik UNIBET oszukał mnie na 90 zł (nie jestem jedynym poszkodowanym), głupio tłumacząc że to nie on sie wymieniał.

Czekam do wieczora na zwrot pieniędzy.

A potem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak z ciekawosci co Wy macie z tych wymian? Jakos nigdy nie potrzebowalem aby sie wymieniac, to jest trendy?

A teraz powaznie, pracujecie na zamkniecie tematu z wymianami, to chyba juz kwestia czasu.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
cóż nie każdy ma furę kasy na moneybookers lub neteller, a czasem jest szybko potrzebna kasa na te konta. Przelewy zajmą kilka dni, więc szybciej jest się z kimś wymienić.

A propos, może jakaś edycja tematu, bo z tego wynika jakby firma Unibet była tu czemuś winna.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
cóż nie każdy ma furę kasy na moneybookers lub neteller, a czasem jest szybko potrzebna kasa na te konta. Przelewy zajmą kilka dni, więc szybciej jest się z kimś wymienić.

To samo w druga strone, przelewy z MB tez ida kilka dni, a dzieki wymianie mozna to zrobic w kilka minut.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
@Experto - zamknięcie tematu nie będzie załatwieniem problemu ale tylko ucieczką. Najważniejszą zaletą wymian jest (wg mnie oczywiście) czas otrzymania środków na konto bankowe.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Chodzi ze to forum jest narzedziem do oszukiwania innych, fakt ze ludzie wpadaja przez naiwnosc glownie, ale jaka ma ktos gwarancje ze wymieniajac sie z nim przesle mu pieniadze na konto? Zadnej.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Tak z ciekawosci co Wy macie z tych wymian?

Prowizje pobieraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Nie wszyscy i nie zawsze a srodki z prowizji i tak ida na gre ktora procentuje w oskubywaniu bukmachera ;] wkoncu o to w tym wszystkim chodzi ;]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Quote
Chodzi ze to forum jest narzedziem do oszukiwania innych, fakt ze ludzie wpadaja przez naiwnosc glownie, ale jaka ma ktos gwarancje ze wymieniajac sie z nim przesle mu pieniadze na konto? Zadnej.

Dokladnie to samo można napisać o firmie Bwin a jakoś nie chcecie zamykać tematu o niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
arvid, kto Ci kaze tam grac?

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Kto ci kaze sie wymieniac ? kupowac lub sprzedawac ?

Tak samo jak jest mozliwosc wyboru bukmachera tak samo jest mozliwosc wyboru przeplywu gotowki.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Temat zamykam, dawno temu bylo juz o tym, ze wszystko ma sie miesci w jednym temacie, a wiec w wymianach, prosze nie zakladac takich tematow, bo na wyminach nie bylo chyba takiego dnia, aby ktos kogos nie oszukal...


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1