|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
W zwiazku z zaistniala sytuacja, ktora ma miejsce w temacie Kupie, sprzedam, wymienie. zakladam ten temat a osoby poszkodowane proszone sa o pisanie tutaj swoich postow a nie w temaciekupie,sprzedam,wymienie bo ich posty nie wnosza nic do tematu a tylko przyslaniaja oferty osob chcacych dokonac tranzkacji.
P.S. Modow prosze o interwencje w temacie kupie,sprzedam,wymienie i przeniesienie postow lub ostrzezenie osob ktore beda dalej pisaly w tamtym temacie konsekwencjami.
Last edited by Experto; 30/08/2006 16:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
myślałem że Unibet to porządna firma ,no proszę tego się nie spodziewałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72 |
Albo to ironia, albo nie doczytałes tematu...
Użytkownik UNIBET oszukał mnie na 90 zł (nie jestem jedynym poszkodowanym), głupio tłumacząc że to nie on sie wymieniał.
Czekam do wieczora na zwrot pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Maćku - tam pisze "przez usera Unibet" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Albo to ironia, albo nie doczytałes tematu...
Użytkownik UNIBET oszukał mnie na 90 zł (nie jestem jedynym poszkodowanym), głupio tłumacząc że to nie on sie wymieniał.
Czekam do wieczora na zwrot pieniędzy. A potem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak z ciekawosci co Wy macie z tych wymian? Jakos nigdy nie potrzebowalem aby sie wymieniac, to jest trendy?
A teraz powaznie, pracujecie na zamkniecie tematu z wymianami, to chyba juz kwestia czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
cóż nie każdy ma furę kasy na moneybookers lub neteller, a czasem jest szybko potrzebna kasa na te konta. Przelewy zajmą kilka dni, więc szybciej jest się z kimś wymienić.
A propos, może jakaś edycja tematu, bo z tego wynika jakby firma Unibet była tu czemuś winna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
cóż nie każdy ma furę kasy na moneybookers lub neteller, a czasem jest szybko potrzebna kasa na te konta. Przelewy zajmą kilka dni, więc szybciej jest się z kimś wymienić. To samo w druga strone, przelewy z MB tez ida kilka dni, a dzieki wymianie mozna to zrobic w kilka minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
@Experto - zamknięcie tematu nie będzie załatwieniem problemu ale tylko ucieczką. Najważniejszą zaletą wymian jest (wg mnie oczywiście) czas otrzymania środków na konto bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Chodzi ze to forum jest narzedziem do oszukiwania innych, fakt ze ludzie wpadaja przez naiwnosc glownie, ale jaka ma ktos gwarancje ze wymieniajac sie z nim przesle mu pieniadze na konto? Zadnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak z ciekawosci co Wy macie z tych wymian? Prowizje pobieraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Nie wszyscy i nie zawsze a srodki z prowizji i tak ida na gre ktora procentuje w oskubywaniu bukmachera ;] wkoncu o to w tym wszystkim chodzi ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Chodzi ze to forum jest narzedziem do oszukiwania innych, fakt ze ludzie wpadaja przez naiwnosc glownie, ale jaka ma ktos gwarancje ze wymieniajac sie z nim przesle mu pieniadze na konto? Zadnej. Dokladnie to samo można napisać o firmie Bwin a jakoś nie chcecie zamykać tematu o niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
arvid, kto Ci kaze tam grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Kto ci kaze sie wymieniac ? kupowac lub sprzedawac ?
Tak samo jak jest mozliwosc wyboru bukmachera tak samo jest mozliwosc wyboru przeplywu gotowki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Temat zamykam, dawno temu bylo juz o tym, ze wszystko ma sie miesci w jednym temacie, a wiec w wymianach, prosze nie zakladac takich tematow, bo na wyminach nie bylo chyba takiego dnia, aby ktos kogos nie oszukal...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|