Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#649731 03/09/2006 09:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
No tak rzeczywiscie glupote napisalem dobrze ze zaklad tylko na siebie poki co zrobilem cale szczescie bo byloby duzo odkrecania kolejny zaklad w poniedzialek zatem takze na Pittsburgh -moze napiszmy drukowanymi zeby nie bylo niedomowien:
LUDZIE UWAGA PRZY TYM ZAKLADZIE PROMOCYJNYM ZWROT BEDZIE TYLKO JESLI POSTAWICIE NA PITTSBURGH. ZWROTU NIE BEDZIE JESLI POSTAWIMY NA PRZECIWNIKA I WTOPIMY. UWAZAC NA TO BO BEDZIE BIEDA!!!
I po co to pisac ??

Ktos tu dobrze pisze, ty chyba nie widziales na oczy 850E.

Zagrales na Pittsburgh za 850E i nawet nie wiedziales ze jak zagrasz na Miami to nie ma zwrotu ??

To albo spisz na kasie i strata 3k PLN to dla ciebie nic.

Po co to pisac, czlowieku kazdy normalny zanim postawi taka kase to chyba przeczyta regulamin tej promocji, a ty widze nawet nie znales regulaminu tej promo, a tam wszystko jest napisane.

Bonus: Unibet
#649732 03/09/2006 10:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Quote
Quote
Zagralem w Betfair lay "Typujesz przeciwko Pittsburgh -5.5pts" za 200 e i... pokazuje mi sie w mojekonto jako "nieprzyjete", mam czekac az ktos to kupi czy jak? wczesniej przyjeto mi a etraz nie...na jakiej to zasadzie dzaiala bo sie zaczynam bac o te 200 e :-/
Prosze o odpowiedz...

Wiem, ze to pewnie banalne dla niektorych, ale dla mnie bardzo wazne, dlaje mam w zakladze "nie znalazl nabywcy" ten zaklad za 200e po kursie 1.98, nie wiem czy to anulowac czy czekac?
sorki ale dopiero zaczynam przygode z BF...

Lay na -5,5 po kursie 1,98 to Ci raczej nikt nie wiezmie. W tej chwili juz sa do wziecia duzo wyzsze kursy. Zreszta najlepsze miejsce na kontre to pinnacle. W BF jest prowizja 5%; kiedys - jesli dobrze pamietam - na sporty amerykanskie bylo 3%.
I nie wiem czemu kombinujesz z handi -5,5. Chcesz trafic oba ? No chyba ze grales w mansion na poczatku jak bylo -5 a nie -4,5.

#649733 03/09/2006 12:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
sorki bladnie napisalem , zagralem lay na -4.5 za 1.98...wiec chyba to oferta kuszaca?
i nie znalazl nabywcy...mam to teraz anulowac , czy moze czekac az ktos kupi, jest taka mozliwosc?

#649734 03/09/2006 15:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Loony - nie jest to kusząca oferta, gdyż aktualnie można zagrac na Pittsburgh -4,5 po kursie 2,2 - wystawiając kurs stajesz się bukmacherem. Czyli ktoś musiałby "wziąść" twój kurs 1,98 żebyś miał go w przyjętych.

#649735 03/09/2006 16:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Loony - nie jest to kusząca oferta, gdyż aktualnie można zagrac na Pittsburgh -4,5 po kursie 2,2 - wystawiając kurs stajesz się bukmacherem. Czyli ktoś musiałby "wziąść" twój kurs 1,98 żebyś miał go w przyjętych.

Dzięki...rozumiem, czyli jak wystawie -4.5 za 2.3 powiedzmy , i ktos to wezmie, czyli jestem "bukmacherem" i jesli -4.5 nie wejdzie czyli bedzie +4.5 to ja dostaje kase , stawkę którą wystawilem tak?

#649736 03/09/2006 21:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Dokładnie. Dostaniesz to co wpisywałeś w "Stawka obstawiającego" minus prowizja betfair. Offtopic sie robi, sorry. Jakby co pytaj w temacie o betfair.

#649737 04/09/2006 08:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
No to zeby bylo topic...nic sie nie zmienilo w regulaminie przypadkiem? To mnie gryzie troche
Simply visit the MANSION Sportsbook and place a minimum Point Spread (Handicap)
minimum handi to chyba -4 bylo, ale zeby liczylo sie do zwrotu musi byc na bank -4.5 tak?
Nie pytalbym , gdyby chodzilo o grosze:) ale tutaj musi byc 1000% pewnosci

#649738 04/09/2006 08:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Loony25, jeśli zagrałes handi po kursie -110 to czy to było -5/-4.5/-4 (zależy kiedy) to się liczy
Pozdro

#649739 04/09/2006 14:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
dzieki za odp. , swoja droga typ mial byc dostepny 15 GMT dzisiaj...do tej pory nic ni ma..

#649740 04/09/2006 14:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
spokojnie, daj im jeszcze te 20 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#649741 04/09/2006 15:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
Jak zwykle punktualni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czy ja dobrze widze ??!! Handi - 0 ?????????

#649742 04/09/2006 15:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
W tym przyoadku Handi -0 to znaczy Draw no BEt? a ze w NFL nie ma remisow, to mamy do czeynienia ze zwyklym zakladem 12?

#649743 04/09/2006 15:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
o co chodzi z tą linia point spread 0 ?!!? niby jak moze byc remis w NFL i zwrot?! to sie liczy do promocji?

#649744 04/09/2006 15:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
O matko a ja najpierw kontre zagralem, o co biega teraz? te 0 handi sie liczy do promocji tak? ratunku ludzie:)

#649745 04/09/2006 15:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha i co z kontra teraz? jaka kontre zrobic mozna do tego handi????

#649746 04/09/2006 15:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ale lipa, zagralem jak bylo 4,5, teraz to sie nawet kontrowac nie oplaca

#649747 04/09/2006 15:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
zagralem za 500$ +4.5 1.90 , wiec teraz jesli zagram 1100 na to pk na pitsburg , to jak to wyglada z zyskiem teraz? bo juz sie bogubilem kurna...

#649748 04/09/2006 15:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ale jaja na pinnacle pk 1.93 ! wiec wszedzie handi sie zmienil..

#649749 04/09/2006 15:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Loony25 piszesz że zagrałes kontre i ok jesli to był plusowy handi np+4,5 teraz grasz po kursie w Mansion i przy odrobinie;) szczęścia mogą wejśc ci 2 opcje
Pozdro

#649750 04/09/2006 15:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
dobra nie znam sie za grosz na NfL -jest w tym sporcie techniczna możmiwość remisu czy nie?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1