|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
No tak rzeczywiscie glupote napisalem dobrze ze zaklad tylko na siebie poki co zrobilem cale szczescie bo byloby duzo odkrecania kolejny zaklad w poniedzialek zatem takze na Pittsburgh -moze napiszmy drukowanymi zeby nie bylo niedomowien: LUDZIE UWAGA PRZY TYM ZAKLADZIE PROMOCYJNYM ZWROT BEDZIE TYLKO JESLI POSTAWICIE NA PITTSBURGH. ZWROTU NIE BEDZIE JESLI POSTAWIMY NA PRZECIWNIKA I WTOPIMY. UWAZAC NA TO BO BEDZIE BIEDA!!! I po co to pisac ?? Ktos tu dobrze pisze, ty chyba nie widziales na oczy 850E. Zagrales na Pittsburgh za 850E i nawet nie wiedziales ze jak zagrasz na Miami to nie ma zwrotu ?? To albo spisz na kasie i strata 3k PLN to dla ciebie nic. Po co to pisac, czlowieku kazdy normalny zanim postawi taka kase to chyba przeczyta regulamin tej promocji, a ty widze nawet nie znales regulaminu tej promo, a tam wszystko jest napisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Zagralem w Betfair lay "Typujesz przeciwko Pittsburgh -5.5pts" za 200 e i... pokazuje mi sie w mojekonto jako "nieprzyjete", mam czekac az ktos to kupi czy jak? wczesniej przyjeto mi a etraz nie...na jakiej to zasadzie dzaiala bo sie zaczynam bac o te 200 e :-/ Prosze o odpowiedz... Wiem, ze to pewnie banalne dla niektorych, ale dla mnie bardzo wazne, dlaje mam w zakladze "nie znalazl nabywcy" ten zaklad za 200e po kursie 1.98, nie wiem czy to anulowac czy czekac? sorki ale dopiero zaczynam przygode z BF... Lay na -5,5 po kursie 1,98 to Ci raczej nikt nie wiezmie. W tej chwili juz sa do wziecia duzo wyzsze kursy. Zreszta najlepsze miejsce na kontre to pinnacle. W BF jest prowizja 5%; kiedys - jesli dobrze pamietam - na sporty amerykanskie bylo 3%. I nie wiem czemu kombinujesz z handi -5,5. Chcesz trafic oba ? No chyba ze grales w mansion na poczatku jak bylo -5 a nie -4,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
sorki bladnie napisalem , zagralem lay na -4.5 za 1.98...wiec chyba to oferta kuszaca? i nie znalazl nabywcy...mam to teraz anulowac , czy moze czekac az ktos kupi, jest taka mozliwosc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Loony - nie jest to kusząca oferta, gdyż aktualnie można zagrac na Pittsburgh -4,5 po kursie 2,2 - wystawiając kurs stajesz się bukmacherem. Czyli ktoś musiałby "wziąść" twój kurs 1,98 żebyś miał go w przyjętych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Loony - nie jest to kusząca oferta, gdyż aktualnie można zagrac na Pittsburgh -4,5 po kursie 2,2 - wystawiając kurs stajesz się bukmacherem. Czyli ktoś musiałby "wziąść" twój kurs 1,98 żebyś miał go w przyjętych. Dzięki...rozumiem, czyli jak wystawie -4.5 za 2.3 powiedzmy , i ktos to wezmie, czyli jestem "bukmacherem" i jesli -4.5 nie wejdzie czyli bedzie +4.5 to ja dostaje kase , stawkę którą wystawilem tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Dokładnie. Dostaniesz to co wpisywałeś w "Stawka obstawiającego" minus prowizja betfair. Offtopic sie robi, sorry. Jakby co pytaj w temacie o betfair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No to zeby bylo topic...nic sie nie zmienilo w regulaminie przypadkiem? To mnie gryzie troche Simply visit the MANSION Sportsbook and place a minimum Point Spread (Handicap) minimum handi to chyba -4 bylo, ale zeby liczylo sie do zwrotu musi byc na bank -4.5 tak? Nie pytalbym , gdyby chodzilo o grosze:) ale tutaj musi byc 1000% pewnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Loony25, jeśli zagrałes handi po kursie -110 to czy to było -5/-4.5/-4 (zależy kiedy) to się liczy Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
dzieki za odp. , swoja droga typ mial byc dostepny 15 GMT dzisiaj...do tej pory nic ni ma..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
spokojnie, daj im jeszcze te 20 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114 |
Jak zwykle punktualni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy ja dobrze widze ??!! Handi - 0 ?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
W tym przyoadku Handi -0 to znaczy Draw no BEt? a ze w NFL nie ma remisow, to mamy do czeynienia ze zwyklym zakladem 12?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
o co chodzi z tą linia point spread 0 ?!!? niby jak moze byc remis w NFL i zwrot?! to sie liczy do promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
O matko a ja najpierw kontre zagralem, o co biega teraz? te 0 handi sie liczy do promocji tak? ratunku ludzie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
aha i co z kontra teraz? jaka kontre zrobic mozna do tego handi????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ale lipa, zagralem jak bylo 4,5, teraz to sie nawet kontrowac nie oplaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
zagralem za 500$ +4.5 1.90 , wiec teraz jesli zagram 1100 na to pk na pitsburg , to jak to wyglada z zyskiem teraz? bo juz sie bogubilem kurna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ale jaja na pinnacle pk 1.93 ! wiec wszedzie handi sie zmienil..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Loony25 piszesz że zagrałes kontre i ok jesli to był plusowy handi np+4,5 teraz grasz po kursie w Mansion i przy odrobinie;) szczęścia mogą wejśc ci 2 opcje Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
dobra nie znam sie za grosz na NfL -jest w tym sporcie techniczna możmiwość remisu czy nie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|