|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo? ???? co ma czerwona kartka do tego ,że Lech był słaby ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
co do Ajaxu , powiem tyle jeżeli jest wał na x , to pada wynik 2:2 przy czym jedna z drużyn , z reguły faworyt prowadzi 2:0 na max. podbicie kursu - jestem tego po prostu pewien , ta strategia jest jak taktyka Mou grania na 0:0 był tu taki co grał cs 3:3. To może lepiej 2:2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo? Panata wczoraj ograła w 10 Brugie grającą w 11 i co ? jeszcze nie masz bana? no tak, jestes kibolem w kapciach wiadomo kogo  odpowiedzieć na pytanie już nie łaska bo nie wygodne tak Lech jest lepszy od basel przegrali tylko przez sędziego a teraz idź do kuchni i naostrz pinokia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo? ???? co ma czerwona kartka do tego ,że Lech był słaby ? do czerwonej kartki lepszy od basel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Haha słyszeliście Formelle ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
dobrze moowil Probierz ze Jagi nie bylo by stac na zadnego zawodnika Omonii tak samo jak Lecha na zadnego zawodnka Bazyli wiec o czym my tu mowimy...
inna sprawa ze kiedyś Wisla potrafila golic szalke czy hiszpanow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ajax jeszcze szansa na 3ciego gola  blisko był bambus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Haha słyszeliście Formelle ?  oszukali ich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dobra ustalamy oficjalną wersję.
Lech Poznań był w tym meczu zdecydowanie lepszą drużyną. Ze strony gospodarzy sunęły lawinowe ataki jeden za drugim, graliśmy z polotem i finezją. Wg livesports.pl miał 7 sytuacji bramkowych w tym 2 strzały celne. Przeciwnik tylko 15 sytuacji i 7 celnych strzałów celnych. Sędzia spotkania widząc co się święci wziął sprawy w swoje ręce. Podyktował niesłusznego karnego i czerwoną kartkę. Gdyby nie to wrota LM stałyby otworem, a tak jest smutek żal i niedowierzanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kairat, Brondby, Guimaraes awanse do szczęścia
bo APOEL i Basel już zakreślam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
do czerwonej kartki lepszy od basel. no to o co chodzi ???? piszę ,że Basel był cienki a ty qrwa z jakimiś wjazdami do mnie , a ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Haha słyszeliście Formelle ?  oszukali ich? Nie tym razem nie  Że w rewanżu będą liczyć że Basel ich zlekceważy i wtedy Lech wykorzysta szansę  Ku*wa padłem, dobra taktyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo? ???? co ma czerwona kartka do tego ,że Lech był słaby ? To samo, co fakt, że Pogoń nie zagra nigdy w pucharach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Basel był cienki. Ale Lech jeszcze cieńszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Basel był cienki. Ale Lech jeszcze cieńszy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
dobrze moowil Probierz ze Jagi nie bylo by stac na zadnego zawodnika Omonii tak samo jak Lecha na zadnego zawodnka Bazyli wiec o czym my tu mowimy...
inna sprawa ze kiedyś Wisla potrafila golic szalke czy hiszpanow... Nie jestem fanem Wisły ale nie zapomnę meczu z Barcą gdzie byli skazani na pożarcie i co ? i Barca musiała się naprawdę spinać coby nie przegrać , można ? można
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620 Likes: 10 |
Jak ktos nbedzie ogladal Manu-PSG i zobaczy goscia w koszulce Jagielloni to bede to ja.Obok bedzie siedzial wislak i chorzowianin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w LM dobrze grali goście to w LE pograją gospodarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak ktos nbedzie ogladal Manu-PSG i zobaczy goscia w koszulce Jagielloni to bede to ja.Obok bedzie siedzial wislak i chorzowianin w której minucie wbiegasz na golasa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|