|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Ja przyznaje, ze nie wiem. W poprzednim temacie bylo o tym, ze sa problemy z rejstracja niektorych kart (w tym Inteligo) Inne karty rejstruje sie bez wpisywania danych w te pola albo na karcie jest issue number.
W kazdym razie polecam zrobic przelew bo Moneybookers (konto w Polsce) i potem przelac kase do Betfair. Ja innaczej nie umialem sobie poradzic.
Probocja z referralem obejmuje tez wplaty przez Moneybookers bez rejstrowania karty.
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wojtek,
Mi się udało zarejestrować kartę tyle że e-kartę mbanku. Nie wiem co jest z Inteligo, czy to VISA? bo e-karta jest jako karta w standardzie VISA.
Wpisałem w START DATE datę kiedy karte otrzymałem a ISSUE NUMBER zostawiłem puste. (jest tam zresztą informacja że nie jest to pole wymagalne).
Tak więc teraz tylko wpłata i zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Szpaq
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Wojtek,
Mi się udało zarejestrować kartę tyle że e-kartę mbanku. Nie wiem co jest z Inteligo, czy to VISA? bo e-karta jest jako karta w standardzie VISA.
Szpaq[/qb] Nie wiem czy Inteligo traktuja jakos innaczej? Niby to jest nie to samo Visa czy Visa Electron. Support Betfair nic mi nie odpowiedzial. Moze to przejsciowa sprawa i poprawia. Dla mnie jak mozna wplacic w miare szybko przez Moneybookers nie ma problemu bo do Betfair nie bede czesto wplacal "w ostatniej chwili". Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
eKarta z mBanku to oczywiscie honoruja bez problemu sam wplacalem, super szybko:) tak samo jest z przelewem via moneybookers!
Pozdrawiam serdecznie PAWi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Może mi to ktoś przetłumaczyć There is a problem with your supplied information: * You can only register UK debit cards if your Account Currency is Sterling
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zmień walutę na euro lub dolary.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Mam w euro na betfair, to gdzie mam jeszcze zmienić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Zmień walutę na euro lub dolary.[/qb] To nic nie daje niestety. Mam konto w euro a pojawia sie taki sam komunikat przy probie rejstracji karty Inteligo. Nie wiem czy przy transakcjach przy uzyciu Visy Electron nie pobieraja kasy z konta w funtach? Chyba przy wplacie na ManagerZone trzeba ustawic funty jako waluto bo innaczej nie pojdzie. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb] Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Zmień walutę na euro lub dolary.[/qb] To nic nie daje niestety. Mam konto w euro a pojawia sie taki sam komunikat przy probie rejstracji karty Inteligo. Nie wiem czy przy transakcjach przy uzyciu Visy Electron nie pobieraja kasy z konta w funtach? Chyba przy wplacie na ManagerZone trzeba ustawic funty jako waluto bo innaczej nie pojdzie. Wojtek[/qb] Nie bardzo rozumię, to co mam zrobić ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Czy ktoś ma zatwierdzoną kartę inteligo, jeśli tak to proszę o kontakt na GG 4674337
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał romanokey: [...]
Wojtek[/qb] Nie bardzo rozumię, to co mam zrobić ??[/QB][/QUOTE] Ja nie wiem - nie umiem zarejstrowac karty Inteligo. Support nie odpowiedzial jak sie pytalem. Przelej na Moneybookers i wplac w ten sposob. Albo do GB, potem na Moneybookers i do Betfair. Troche drozej ale szybciej. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] re priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Załatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
* You can only register UK debit cards if your Account Currency is Sterling Według mnie próbujesz zarejestrować kartę jako karkte debetową wydawaną w Wielkiej Brytanii, dlatego wymagaja aby konto w w funtach. Ale nie rejestrowałem karty więc nie mam pewności
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zorro priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
No niestet zaden referal do mnie nie doszedl...jak ktos moze to bylbym wdzieczny
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał Rossman: [qb]No niestet zaden referal do mnie nie doszedl...jak ktos moze to bylbym wdzieczny[/qb] Ponowiłem wysyłkę referala, ale moim zdaniem masz jakiś problem z mailem (sprawdź czy nie odrzuca Ci maili z betfair jako spam). Pozdrawiam Darek P.S. WK - dzięki za pifko - ja też dostałem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka