Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#65055 29/07/2004 22:18
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Ja przyznaje, ze nie wiem. W poprzednim temacie bylo o tym, ze sa problemy z rejstracja niektorych kart (w tym Inteligo) Inne karty rejstruje sie bez wpisywania danych w te pola albo na karcie jest issue number.

W kazdym razie polecam zrobic przelew bo Moneybookers (konto w Polsce) i potem przelac kase do Betfair. Ja innaczej nie umialem sobie poradzic.

Probocja z referralem obejmuje tez wplaty przez Moneybookers bez rejstrowania karty.

Pozdrowienia

Wojtek

Bonus: Unibet
#65056 30/07/2004 13:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wojtek,

Mi się udało zarejestrować kartę tyle że e-kartę mbanku. Nie wiem co jest z Inteligo, czy to VISA? bo e-karta jest jako karta w standardzie VISA.

Wpisałem w START DATE datę kiedy karte otrzymałem a ISSUE NUMBER zostawiłem puste. (jest tam zresztą informacja że nie jest to pole wymagalne).

Tak więc teraz tylko wpłata i zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Szpaq

#65057 30/07/2004 13:36
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Wojtek,

Mi się udało zarejestrować kartę tyle że e-kartę mbanku. Nie wiem co jest z Inteligo, czy to VISA? bo e-karta jest jako karta w standardzie VISA.

Szpaq[/qb]
Nie wiem czy Inteligo traktuja jakos innaczej? Niby to jest nie to samo Visa czy Visa Electron. Support Betfair nic mi nie odpowiedzial. Moze to przejsciowa sprawa i poprawia.

Dla mnie jak mozna wplacic w miare szybko przez Moneybookers nie ma problemu bo do Betfair nie bede czesto wplacal "w ostatniej chwili".

Wojtek

#65058 30/07/2004 14:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
eKarta z mBanku to oczywiscie honoruja bez problemu sam wplacalem, super szybko:) tak samo jest z przelewem via moneybookers!

Pozdrawiam serdecznie
PAWi

#65059 30/07/2004 14:13
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Może mi to ktoś przetłumaczyć
There is a problem with your supplied information:
* You can only register UK debit cards if your Account Currency is Sterling

#65060 30/07/2004 14:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Zmień walutę na euro lub dolary.

#65061 30/07/2004 14:18
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Mam w euro na betfair, to gdzie mam jeszcze zmienić

#65062 30/07/2004 14:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Zmień walutę na euro lub dolary.[/qb]
To nic nie daje niestety. Mam konto w euro a pojawia sie taki sam komunikat przy probie rejstracji karty Inteligo.
Nie wiem czy przy transakcjach przy uzyciu Visy Electron nie pobieraja kasy z konta w funtach? Chyba przy wplacie na ManagerZone trzeba ustawic funty jako waluto bo innaczej nie pojdzie.

Wojtek

#65063 30/07/2004 14:29
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Zmień walutę na euro lub dolary.[/qb]
To nic nie daje niestety. Mam konto w euro a pojawia sie taki sam komunikat przy probie rejstracji karty Inteligo.
Nie wiem czy przy transakcjach przy uzyciu Visy Electron nie pobieraja kasy z konta w funtach? Chyba przy wplacie na ManagerZone trzeba ustawic funty jako waluto bo innaczej nie pojdzie.

Wojtek[/qb]
Nie bardzo rozumię, to co mam zrobić ??

#65064 30/07/2004 14:37
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Czy ktoś ma zatwierdzoną kartę inteligo, jeśli tak to proszę o kontakt na GG 4674337

#65065 30/07/2004 14:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał romanokey:
[...]

Wojtek[/qb]
Nie bardzo rozumię, to co mam zrobić ??[/QB][/QUOTE]

Ja nie wiem - nie umiem zarejstrowac karty Inteligo. Support nie odpowiedzial jak sie pytalem. Przelej na Moneybookers i wplac w ten sposob. Albo do GB, potem na Moneybookers i do Betfair. Troche drozej ale szybciej.

Wojtek

#65066 31/07/2004 16:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Poproszę o referala.

#65067 31/07/2004 16:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65068 31/07/2004 16:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
re priv

#65069 31/07/2004 18:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Załatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65070 01/08/2004 14:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
* You can only register UK debit cards if your Account Currency is Sterling
Według mnie próbujesz zarejestrować kartę jako karkte debetową wydawaną w Wielkiej Brytanii, dlatego wymagaja aby konto w w funtach.
Ale nie rejestrowałem karty więc nie mam pewności

#65071 02/08/2004 14:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zorro priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65072 02/08/2004 14:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
No niestet zaden referal do mnie nie doszedl...jak ktos moze to bylbym wdzieczny

#65073 02/08/2004 16:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
rossman priv:)

#65074 02/08/2004 16:18
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]No niestet zaden referal do mnie nie doszedl...jak ktos moze to bylbym wdzieczny[/qb]
Ponowiłem wysyłkę referala, ale moim zdaniem masz jakiś problem z mailem (sprawdź czy nie odrzuca Ci maili z betfair jako spam).

Pozdrawiam
Darek

P.S. WK - dzięki za pifko - ja też dostałem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1