Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 33 1 2 13 14 15 16 17 32 33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by sykstus
dajcie spókj fechowi, każdy gra jak umie, jeden gra taśmy z kursami 1,12 do 1,15 drugi gra dogi po kursach od 3 do 10. każdemu coś tam wejdzie... dogów zazwyczaj mnie, a pewek po 1,15 wejdzie 10 na 12.
po to jest forum, żeby sie z tego wygadac, a co kto zagra to jego.

pełna zgoda ale fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Tam gdzie ColoColo tam łamaniec prawie pewny smile

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by sykstus
dajcie spókj fechowi, każdy gra jak umie, jeden gra taśmy z kursami 1,12 do 1,15 drugi gra dogi po kursach od 3 do 10. każdemu coś tam wejdzie... dogów zazwyczaj mnie, a pewek po 1,15 wejdzie 10 na 12.
po to jest forum, żeby sie z tego wygadac, a co kto zagra to jego.

pełna zgoda ale fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi

no tak, tylko on jako jedyny przedstawia i bierze na klate jak nie wejdzie, natomiast reszta to pisze i cieszy ze cos po super kursie im weszlo, a jak nie weszlo to cichosza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by aker
Originally Posted by alfa
a to fechbet nie robi już zwrotów w przypadku nie wejścia typa?

ktoś tu wczoraj płakał ze zagrał po stuffce bety fecha i nie weszło smile

fechu oddałes mu siano ? smile
Po tym wpisie stwierdzam, że nie ma sensu z tobą jednak dyskutować. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i walnij makówką w ścianę.

widzę że ci chyba sodóweczka odbiła koleżko bo to był żart

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
fechu naprawde oddajesz siano? deh=j jakas pefke laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by fechnerinho
Po tym wpisie stwierdzam, że nie ma sensu z tobą jednak dyskutować. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i walnij makówką w ścianę.

aha i myślałem że jesteś trochę na poziomie ale jednak widzę ze przemawia przez ciebie infantylizm (sprawdz w słowniku co to znaczy bo zapewne nie znasz słowa)

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Jeżeli benfa dojedzie 0:0 do przerwy to @1,6 można przyładować grubiej smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378
Likes: 2
"fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi"


aker zastanow sie co piszesz, po co wyolbrzymiasz temat? szukasz zaczepki? to znalazles
nikt nie placze, fecha typy zagral beks i potem tylko skomentowal ale bez lamentowania
a po twoich wpisach widac ze cos cie boli i nakrecasz całą akcje niepotrzebnie

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Nie ogarniam w Boliwi jeden meczyk pefka pef mi uciekł frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by Lukasz111
"fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi"


aker zastanow sie co piszesz, po co wyolbrzymiasz temat? szukasz zaczepki? to znalazles
nikt nie placze, fecha typy zagral beks i potem tylko skomentowal ale bez lamentowania
a po twoich wpisach widac ze cos cie boli i nakrecasz całą akcje niepotrzebnie

masz rację, niepotrzebnie to pisałem. Sypię głowę popiołem

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Szuman
Originally Posted by aker
Originally Posted by sykstus
dajcie spókj fechowi, każdy gra jak umie, jeden gra taśmy z kursami 1,12 do 1,15 drugi gra dogi po kursach od 3 do 10. każdemu coś tam wejdzie... dogów zazwyczaj mnie, a pewek po 1,15 wejdzie 10 na 12.
po to jest forum, żeby sie z tego wygadac, a co kto zagra to jego.

pełna zgoda ale fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi

no tak, tylko on jako jedyny przedstawia i bierze na klate jak nie wejdzie, natomiast reszta to pisze i cieszy ze cos po super kursie im weszlo, a jak nie weszlo to cichosza
Trafiłeś w samo sedno. Nie chciałem tego sam pisać, ale skoro mam taką sode jak kolega aker twierdzi to chyba powinienem. A tekst, że ktoś gra czyjeś typy za grubsze siano to już śmiech na sali. I nie pierdziel mi teraz, że żartujesz bo najpierw wyskakujesz z atakiem, a teraz palisz franka i jeszcze odwracasz kota ogonem, że to ja nie jestem na poziomie.

Potrafię oddzielić szyderę(bo ona jest wskazana) od personalnego ataku.

Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
Na początku sezonu mistrzowie lig pięknie grają

Chelsea, Lech, Barcelona, póki co Benfica smile

Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
PSG - Ajaccio

under 2.5

@ 2.62 stawka 3/10

Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
PSG coś jeszcze dołoży wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Fechu chyba można na tym forum napisać co sie myśli???
Tak jak to wczoraj napisał Akagi, to jest piekno demokracji że każdy może wyrażać swoje opinie.
Ja wyraziłem swoją na temat twoich dogów i tyle.
A i chyba nie myslisz że pisałem poważnie o zwracaniu przez ciebie kasy za nie trafione bety ???

Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
Originally Posted by baranwodzu
PSG coś jeszcze dołoży wink

Oni lubią 2-0 smile

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Michał Dynarski
Originally Posted by baranwodzu
PSG coś jeszcze dołoży wink

Oni lubią 2-0 smile


patrzac na ta kolejke to i tak juz srednia winduja

Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
Patrząc na formę innych mistrzów z innych lig to to 2-0 to super wynik laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Analogicznie do wcześniejszych moich chybił-trafił spotkań bramka na 2-2 dla Gimnasii wydaję się być niezłą pewką(broń Boże nie namawiam żeby ktoś grał, tak tylko luźno myślę) smile

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by fechnerinho
Analogicznie do wcześniejszych moich chybił-trafił spotkań bramka na 2-2 dla Gimnasii wydaję się być niezłą pewką(broń Boże nie namawiam żeby ktoś grał, tak tylko luźno myślę) smile


tak tez wlasnie mam i overek

Strona 15 z 33 1 2 13 14 15 16 17 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, Sensei, bukma, rafal08, aker, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1