|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3 |
dajcie spókj fechowi, każdy gra jak umie, jeden gra taśmy z kursami 1,12 do 1,15 drugi gra dogi po kursach od 3 do 10. każdemu coś tam wejdzie... dogów zazwyczaj mnie, a pewek po 1,15 wejdzie 10 na 12. po to jest forum, żeby sie z tego wygadac, a co kto zagra to jego. pełna zgoda ale fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Tam gdzie ColoColo tam łamaniec prawie pewny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
dajcie spókj fechowi, każdy gra jak umie, jeden gra taśmy z kursami 1,12 do 1,15 drugi gra dogi po kursach od 3 do 10. każdemu coś tam wejdzie... dogów zazwyczaj mnie, a pewek po 1,15 wejdzie 10 na 12. po to jest forum, żeby sie z tego wygadac, a co kto zagra to jego. pełna zgoda ale fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi no tak, tylko on jako jedyny przedstawia i bierze na klate jak nie wejdzie, natomiast reszta to pisze i cieszy ze cos po super kursie im weszlo, a jak nie weszlo to cichosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3 |
a to fechbet nie robi już zwrotów w przypadku nie wejścia typa? ktoś tu wczoraj płakał ze zagrał po stuffce bety fecha i nie weszło  fechu oddałes mu siano ?  Po tym wpisie stwierdzam, że nie ma sensu z tobą jednak dyskutować. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i walnij makówką w ścianę. widzę że ci chyba sodóweczka odbiła koleżko bo to był żart
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
fechu naprawde oddajesz siano? deh=j jakas pefke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3 |
Po tym wpisie stwierdzam, że nie ma sensu z tobą jednak dyskutować. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i walnij makówką w ścianę. aha i myślałem że jesteś trochę na poziomie ale jednak widzę ze przemawia przez ciebie infantylizm (sprawdz w słowniku co to znaczy bo zapewne nie znasz słowa)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Jeżeli benfa dojedzie 0:0 do przerwy to @1,6 można przyładować grubiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
"fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi"
aker zastanow sie co piszesz, po co wyolbrzymiasz temat? szukasz zaczepki? to znalazles nikt nie placze, fecha typy zagral beks i potem tylko skomentowal ale bez lamentowania a po twoich wpisach widac ze cos cie boli i nakrecasz całą akcje niepotrzebnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Nie ogarniam w Boliwi jeden meczyk pefka pef mi uciekł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3 |
"fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi"
aker zastanow sie co piszesz, po co wyolbrzymiasz temat? szukasz zaczepki? to znalazles nikt nie placze, fecha typy zagral beks i potem tylko skomentowal ale bez lamentowania a po twoich wpisach widac ze cos cie boli i nakrecasz całą akcje niepotrzebnie masz rację, niepotrzebnie to pisałem. Sypię głowę popiołem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dajcie spókj fechowi, każdy gra jak umie, jeden gra taśmy z kursami 1,12 do 1,15 drugi gra dogi po kursach od 3 do 10. każdemu coś tam wejdzie... dogów zazwyczaj mnie, a pewek po 1,15 wejdzie 10 na 12. po to jest forum, żeby sie z tego wygadac, a co kto zagra to jego. pełna zgoda ale fechu urósł już do rangi dog-eksperta że niektórzy graja jego dogi w ciemno a później jest płacz :)i tylko o to mi chodzi no tak, tylko on jako jedyny przedstawia i bierze na klate jak nie wejdzie, natomiast reszta to pisze i cieszy ze cos po super kursie im weszlo, a jak nie weszlo to cichosza Trafiłeś w samo sedno. Nie chciałem tego sam pisać, ale skoro mam taką sode jak kolega aker twierdzi to chyba powinienem. A tekst, że ktoś gra czyjeś typy za grubsze siano to już śmiech na sali. I nie pierdziel mi teraz, że żartujesz bo najpierw wyskakujesz z atakiem, a teraz palisz franka i jeszcze odwracasz kota ogonem, że to ja nie jestem na poziomie. Potrafię oddzielić szyderę(bo ona jest wskazana) od personalnego ataku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Na początku sezonu mistrzowie lig pięknie grają Chelsea, Lech, Barcelona, póki co Benfica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
PSG - Ajaccio
under 2.5
@ 2.62 stawka 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
PSG coś jeszcze dołoży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338 Likes: 3 |
Fechu chyba można na tym forum napisać co sie myśli??? Tak jak to wczoraj napisał Akagi, to jest piekno demokracji że każdy może wyrażać swoje opinie. Ja wyraziłem swoją na temat twoich dogów i tyle. A i chyba nie myslisz że pisałem poważnie o zwracaniu przez ciebie kasy za nie trafione bety ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
PSG coś jeszcze dołoży  Oni lubią 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
PSG coś jeszcze dołoży  Oni lubią 2-0  patrzac na ta kolejke to i tak juz srednia winduja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Patrząc na formę innych mistrzów z innych lig to to 2-0 to super wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Analogicznie do wcześniejszych moich chybił-trafił spotkań bramka na 2-2 dla Gimnasii wydaję się być niezłą pewką(broń Boże nie namawiam żeby ktoś grał, tak tylko luźno myślę) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Analogicznie do wcześniejszych moich chybił-trafił spotkań bramka na 2-2 dla Gimnasii wydaję się być niezłą pewką(broń Boże nie namawiam żeby ktoś grał, tak tylko luźno myślę)  tak tez wlasnie mam i overek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|