|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Nie wiem czy Betfair zdecyduje się usunąć starą wersję, bo słyszę wiele negatywnych komentarzy co do nowej... Po co w ogóle było zmieniać coś, co było bardzo dobre, na dodatek jest konieczność przeniesienia się, jakby w ostateczności dwie wersje działać nie mogły. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Swieta racja. Lepsze wrogiem dobrego. Ja od razu jak dostalem od nich maila na temat zmian odpisalem co sadze na temat tej nowej wersji. Po 2 dniach odpisali ze jest im przykro ale i tak maja zamiar to kontynuowac. Widac sie obrazili bo teraz nic mi nie odpisuja. Juz 30 godzin, Afryka, afryka dzika....
Powoli podmieniaja poszczegolne kawalki strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10 |
W tej nowej szacie dobre jest tylko to, ze eventy live wyswietlaja sie po kolei wedlug czasu .. A tak BTW jak robicie ze korzystacie jeszcze ze starej wersji ?? Ja mam od razu auto przezucanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Jest OLD. Ale tak juz ja spieprzyli czy nie da sie z tego korzystac. Miszmasz nowej ze stara. Trzeba sie do nowego badziewia przyzwyczajac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Panowie, przecwiczyl ktos jak zmienic rozdzielczosc tej nowej strony? Bo na razie to jestem bliski wymiany monitora na kilka cali wiekszy....... Najdziwniejsze ze w pracy mam OK a w domu lipa i nie wiem gdzie przyczyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Ja na nowej stronie jade juz chyba 4 miesiac. Mozna sie przyzwyczaic. Dla mnie ta strona byla rewolucja bo odpalala sie na linuxie mozilka itd. a poprzednia niby dzialala w netszkapie ale na linuchu sie wysypywala po prostu byla zrobiona pod micro$oft'a czyli do dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jest crossbrowser takze jej nie szkalujcie bo to naprawde kawal dobrego kodu...
pozdr, sebau
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24 |
Może nie jestem tak lotny jak myslałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale nigdzie nie mogę znalezc informacji jak w Betfair rozlicza się mecze tenisowe, w których jedna ze stron skreczowała (nie doswiadczyłem zas tego jeszcze empirycznie). Ktos może mi pomóc? Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
osoba, ktora jest chetna dac mi referal niech pisze na priv, licze na to ze ma 4pkt, z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Zauwazylem ciekawa rzecz w Betfair - mecz tenisowy Safin Blanco w Sopocie. Kursy na Safina 1,15 - 1,27. A ktos postawil 1000 euro z kursem 2,0. Ciekawe czy ktos sie pomylil przy wystawianiu czy jest jakas inna przyczyna?
I jeszcze pytanie: Jesli mam kursy na jakies zdarzenie: 1,15 (10); 1,14 (5); 1,13 (250) - w nawiasach stawki z jakie mozna max zagrac i chce zagrac 200 euro z kursem 1,13 albo lepszym to jak postawie te 200 euro dajac kurs 1,13 to co wtedy? Kupie zaklady z lepszymi kursami i reszte z 1,13 czy tamte 1,14 i 1,15 zostana a kupie wszystko po 1,13?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
W przeciwieństwie do gamebookers betfair w pewnym sensie zabezpiecza graczy przed pomyłką. Grając za 1.13 dostaniesz to co najlepsze na rynku, więc jeżeli będą kursy 1.14 lub wyższe to w pierwszej kolejności dostaniesz te najwyższe. Oczywiście tylko do wysokości dostępnych stawek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Dzieki Zorro,
Tak mi sie wydawalo bo jak sie oglada zaklady to jest cos takiego jak sredni kurs. Najpierw myslalem, ze jak masz kilka zakladow na jedno zdarzenie to sie zsumuja i bedzie pokazywalo srednia. Ale tak nie jest.
Pewnie zadziala to w takim przypadku jak opisuje.
Zauwazylem jeszcze jedna ciekawa rzecz: Postawilem z kursem 1,22 i 1,21 na A. Peirsol 100m Backstroke - Gold Medal Winner (plywanie Olimpiada)
Obroty ktore pokazaly sie na wykresie sa 2x wieksze niz stawka ktora stawialem. Czy Betfair zawsze liczy obrot sprzedajacego + kupujacego? Zdarzylo mi sie to przy 3 zakladach ktore dzisiaj obstawilem i na 99% nie jest tak, ze ktos akurat w tej samej chwli wystawil dodatkowo kurs 1,22 a ktos inny go obstawil.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak, obroty sprzedającego i kupującego są zawsze sumowane. Czyli, jeżeli sprzedałeś lub zagrałeś coś za 50 to obrotu będzie o 100 więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Teraz mam takie pytanko, mam 4 commision points i podobno ten bonus rownowartosc 15 funtow jest gdy osiagnie sie owe 4 punkty, ale ni widu ni slychu bonusa:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Nie wiem czy moje pytanie było już tutaj poruszane, no ale nie mogę go znaleźć, dlatego pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Założyłem sobie konto w betfair i próbowałem wpłacić kasę moją kartą VISA jednak dowiedzialem sie w banku że ten rodzaj kart który mam nie może być używany do dokonywania transakcji poza granicami Polski. Moje pytanie jest takie: Czy można w jakiś inny sposób wpłacać kasę do betfair?
z góry dzięki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał _PITI_: [qb]Nie wiem czy moje pytanie było już tutaj poruszane, no ale nie mogę go znaleźć, dlatego pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Założyłem sobie konto w betfair i próbowałem wpłacić kasę moją kartą VISA jednak dowiedzialem sie w banku że ten rodzaj kart który mam nie może być używany do dokonywania transakcji poza granicami Polski. Moje pytanie jest takie: Czy można w jakiś inny sposób wpłacać kasę do betfair?
z góry dzięki za odpowiedz[/qb] mozna wplacic przez Moneybookers... btw. jaka masz karte VISA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Z przykroscia powtarzam ze oblsuga Betfair schodzi na psy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb] Oryginalnie wysłał _PITI_: [qb]Nie wiem czy moje pytanie było już tutaj poruszane, no ale nie mogę go znaleźć, dlatego pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Założyłem sobie konto w betfair i próbowałem wpłacić kasę moją kartą VISA jednak dowiedzialem sie w banku że ten rodzaj kart który mam nie może być używany do dokonywania transakcji poza granicami Polski. Moje pytanie jest takie: Czy można w jakiś inny sposób wpłacać kasę do betfair?
z góry dzięki za odpowiedz[/qb] mozna wplacic przez Moneybookers... btw. jaka masz karte VISA?[/qb] Mam VISA Electron. Powiedzmy, że juz zarejestrowalem się na Moneybookers i chcę wpłacić tam pieniądze, jak mam później od nich wpłacić kasę do betfair? Nie widze w batfair nigdzie żadnych opcji związanych z Moneybookers. I jak w Moneybookers można edytować dane osobowe, bo też nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> z góry dzięki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Dzięki za pomoc, mam nadzięję że nie będę miał już więcej problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam PITI
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|