Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#65095 06/08/2004 15:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Nie wiem czy Betfair zdecyduje się usunąć starą wersję, bo słyszę wiele negatywnych komentarzy co do nowej... Po co w ogóle było zmieniać coś, co było bardzo dobre, na dodatek jest konieczność przeniesienia się, jakby w ostateczności dwie wersje działać nie mogły. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> stop

Bonus: Unibet
#65096 06/08/2004 15:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Swieta racja. Lepsze wrogiem dobrego. Ja od razu jak dostalem od nich maila na temat zmian odpisalem co sadze na temat tej nowej wersji. Po 2 dniach odpisali ze jest im przykro ale i tak maja zamiar to kontynuowac. Widac sie obrazili bo teraz nic mi nie odpisuja. Juz 30 godzin, Afryka, afryka dzika....

Powoli podmieniaja poszczegolne kawalki strony.

#65097 06/08/2004 18:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
W tej nowej szacie dobre jest tylko to, ze eventy live wyswietlaja sie po kolei wedlug czasu ..
A tak BTW jak robicie ze korzystacie jeszcze ze starej wersji ?? Ja mam od razu auto przezucanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#65098 06/08/2004 19:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Jest OLD. Ale tak juz ja spieprzyli czy nie da sie z tego korzystac. Miszmasz nowej ze stara. Trzeba sie do nowego badziewia przyzwyczajac

#65099 06/08/2004 21:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Panowie, przecwiczyl ktos jak zmienic rozdzielczosc tej nowej strony? Bo na razie to jestem bliski wymiany monitora na kilka cali wiekszy....... Najdziwniejsze ze w pracy mam OK a w domu lipa i nie wiem gdzie przyczyna.

#65100 07/08/2004 04:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Ja na nowej stronie jade juz chyba 4 miesiac. Mozna sie przyzwyczaic. Dla mnie ta strona byla rewolucja bo odpalala sie na linuxie mozilka itd. a poprzednia niby dzialala w netszkapie ale na linuchu sie wysypywala po prostu byla zrobiona pod micro$oft'a czyli do dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jest crossbrowser takze jej nie szkalujcie bo to naprawde kawal dobrego kodu...

pozdr,
sebau

#65101 08/08/2004 12:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 24
Może nie jestem tak lotny jak myslałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale nigdzie nie mogę znalezc informacji jak w Betfair rozlicza się mecze tenisowe, w których jedna ze stron skreczowała (nie doswiadczyłem zas tego jeszcze empirycznie).
Ktos może mi pomóc?
Z góry dzięki

#65102 08/08/2004 13:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
min 1 set.

#65103 10/08/2004 03:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
osoba, ktora jest chetna dac mi referal niech pisze na priv, licze na to ze ma 4pkt, z gory dzieki

#65104 10/08/2004 14:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Zauwazylem ciekawa rzecz w Betfair - mecz tenisowy Safin Blanco w Sopocie. Kursy na Safina 1,15 - 1,27. A ktos postawil 1000 euro z kursem 2,0. Ciekawe czy ktos sie pomylil przy wystawianiu czy jest jakas inna przyczyna?

I jeszcze pytanie:
Jesli mam kursy na jakies zdarzenie: 1,15 (10); 1,14 (5); 1,13 (250) - w nawiasach stawki z jakie mozna max zagrac i chce zagrac 200 euro z kursem 1,13 albo lepszym to jak postawie te 200 euro dajac kurs 1,13 to co wtedy?
Kupie zaklady z lepszymi kursami i reszte z 1,13 czy tamte 1,14 i 1,15 zostana a kupie wszystko po 1,13?

Wojtek

#65105 10/08/2004 14:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
W przeciwieństwie do gamebookers betfair w pewnym sensie zabezpiecza graczy przed pomyłką. Grając za 1.13 dostaniesz to co najlepsze na rynku, więc jeżeli będą kursy 1.14 lub wyższe to w pierwszej kolejności dostaniesz te najwyższe. Oczywiście tylko do wysokości dostępnych stawek.

#65106 10/08/2004 15:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Dzieki Zorro,

Tak mi sie wydawalo bo jak sie oglada zaklady to jest cos takiego jak sredni kurs. Najpierw myslalem, ze jak masz kilka zakladow na jedno zdarzenie to sie zsumuja i bedzie pokazywalo srednia. Ale tak nie jest.

Pewnie zadziala to w takim przypadku jak opisuje.

Zauwazylem jeszcze jedna ciekawa rzecz:
Postawilem z kursem 1,22 i 1,21 na A. Peirsol 100m Backstroke - Gold Medal Winner (plywanie Olimpiada)

Obroty ktore pokazaly sie na wykresie sa 2x wieksze niz stawka ktora stawialem. Czy Betfair zawsze liczy obrot sprzedajacego + kupujacego? Zdarzylo mi sie to przy 3 zakladach ktore dzisiaj obstawilem i na 99% nie jest tak, ze ktos akurat w tej samej chwli wystawil dodatkowo kurs 1,22 a ktos inny go obstawil.

Wojtek

#65107 10/08/2004 15:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tak, obroty sprzedającego i kupującego są zawsze sumowane. Czyli, jeżeli sprzedałeś lub zagrałeś coś za 50 to obrotu będzie o 100 więcej.

#65108 10/08/2004 15:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Teraz mam takie pytanko, mam 4 commision points i podobno ten bonus rownowartosc 15 funtow jest gdy osiagnie sie owe 4 punkty, ale ni widu ni slychu bonusa:)

#65109 10/08/2004 18:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Nie wiem czy moje pytanie było już tutaj poruszane, no ale nie mogę go znaleźć, dlatego pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Założyłem sobie konto w betfair i próbowałem wpłacić kasę moją kartą VISA jednak dowiedzialem sie w banku że ten rodzaj kart który mam nie może być używany do dokonywania transakcji poza granicami Polski. Moje pytanie jest takie: Czy można w jakiś inny sposób wpłacać kasę do betfair?

z góry dzięki za odpowiedz

#65110 10/08/2004 19:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał _PITI_:
[qb]Nie wiem czy moje pytanie było już tutaj poruszane, no ale nie mogę go znaleźć, dlatego pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Założyłem sobie konto w betfair i próbowałem wpłacić kasę moją kartą VISA jednak dowiedzialem sie w banku że ten rodzaj kart który mam nie może być używany do dokonywania transakcji poza granicami Polski. Moje pytanie jest takie: Czy można w jakiś inny sposób wpłacać kasę do betfair?

z góry dzięki za odpowiedz[/qb]
mozna wplacic przez Moneybookers...
btw. jaka masz karte VISA?

#65111 10/08/2004 19:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Z przykroscia powtarzam ze oblsuga Betfair schodzi na psy.

#65112 10/08/2004 19:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _PITI_:
[qb]Nie wiem czy moje pytanie było już tutaj poruszane, no ale nie mogę go znaleźć, dlatego pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Założyłem sobie konto w betfair i próbowałem wpłacić kasę moją kartą VISA jednak dowiedzialem sie w banku że ten rodzaj kart który mam nie może być używany do dokonywania transakcji poza granicami Polski. Moje pytanie jest takie: Czy można w jakiś inny sposób wpłacać kasę do betfair?

z góry dzięki za odpowiedz[/qb]
mozna wplacic przez Moneybookers...
btw. jaka masz karte VISA?[/qb]
Mam VISA Electron.

Powiedzmy, że juz zarejestrowalem się na Moneybookers i chcę wpłacić tam pieniądze, jak mam później od nich wpłacić kasę do betfair? Nie widze w batfair nigdzie żadnych opcji związanych z Moneybookers.
I jak w Moneybookers można edytować dane osobowe, bo też nie mogę znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

z góry dzięki za odpowiedz

#65113 10/08/2004 20:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
VISA Electron nie sluzy do robienia zakupow internetowych, niektore serwisy honoruje VISE Electron Inteligo, ale BF do nich nie nalezy.

Co do wplaty przez MB to logujesz sie w MB i:
Betfair account currency Send Funds to
Sterling - (GBP) moneybookersgbp@betfair.com
Euros - (EURO) moneybookerseur@betfair.com
US Dollar - (USD) moneybookersusd@betfair.com
Hong Kong Dollar - (HKD) moneybookershkd@betfair.com
Australian Dollar - (AUD) moneybookersaud@betfair.com
Canadian Dollar - (CAD) moneybookerscad@betfair.com
Norwegian Kronor - (NOK) moneybookersnok@betfair.com
Danish Kroner - (DKK) moneybookersdkk@betfair.com
Swedish Krona - (SEK) moneybookerssek@betfair.com
Singapore Dollars - (SGD) moneybookerssgd@betfair.com

w temacie przelewu wpisz swoj username z betfair
jesli chodzi o dane osobowe to mail do supportu MB i zmienia te dane

Pozdrawiam

#65114 10/08/2004 20:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Dzięki za pomoc, mam nadzięję że nie będę miał już więcej problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam PITI

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1