|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]Teraz mam takie pytanko, mam 4 commision points i podobno ten bonus rownowartosc 15 funtow jest gdy osiagnie sie owe 4 punkty, ale ni widu ni slychu bonusa:)[/qb] Ja wplacalem przez Moneybookers i bonus dostalem dopiero jak napisalem do supportu, ze nie moge zarejstrowac karty ale mam 4 punkty i chce wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i wtedy dostalem prawie od razu. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
Witam, ja również poproszę link referencyjny. 1. Ile wynosi najmniejsza wpłata na betfair ? 2. Czy będę miał jakieś problemy z wpłatą przez MB, jeśli konto na MB mam w PLN [a konto na betfair zamierzam mieć w EUR] ? 3. Jeśli obrócę depozytem 4 razy = 4 pkt. ? a jesli nie , to jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdrawiam, TdF
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał TdF: [qb]Witam, ja również poproszę link referencyjny.
TdF[/qb] Poszlo na priva Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał TdF: [qb]Witam, ja również poproszę link referencyjny. 1. Ile wynosi najmniejsza wpłata na betfair ? 2. Czy będę miał jakieś problemy z wpłatą przez MB, jeśli konto na MB mam w PLN [a konto na betfair zamierzam mieć w EUR] ? 3. Jeśli obrócę depozytem 4 razy = 4 pkt. ? a jesli nie , to jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdrawiam, TdF[/qb] 4 punkty to zdaje sie rownowartosc 100 funtow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Czy ktos moglby podac referala do bonusu?
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
Witam, ma ktoś podobne problemy co ja z Betfair. Nie mogę zobaczyć żadnych kursów, ciągle wyświetla mi się 'loading...' - a na dole 'błąd na stronie' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . I w żaden sposób nie mogę zagrać.
pozdrawiam, TdF
EDIT : problemy występują na NOWEJ stronie, na OLD SITE wszystko jest dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
zoRro : odpisz mi na priva czy Ci odpisali z BF w naszej sprawie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał TdF: [qb] EDIT : problemy występują na NOWEJ stronie, na OLD SITE wszystko jest dobrze[/qb] moze usun tymczasowe pliki internetowe i cookies, czasem pomaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Dzisiaj u mnie pojawia się cały czas "Loading" Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ? Cookies wyciąłem, nie pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Nie wiem czy Wy również zauważyliście jak system bf sprytnie "podbija" kursy? Dzieje się tak gdy między kursami w BACK i LAY jest jeszcze przestrzeń dla kursów pośrednich. Np. w BACK jest kurs 1.02, a w LAY 1.10. I teraz wystawiam (LAY) 1.08, zaś "podbijacz" po chwili melduje się z wystawionym 1.06 za parę dolarów. W przypadku dużej rozpiętości między BACK i LAY powyższa operacja może zajść kilkukrotnie w ciągu kilkunastu minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Ja to zauwazylem ale to raczej ludzie wystawiaja, a nie system. Przy popularniejszych meczach w P2P Gamebookers jest to samo.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Ja to zauwazylem ale to raczej ludzie wystawiaja, a nie system. Przy popularniejszych meczach w P2P Gamebookers jest to samo.
Wojtek[/qb] Bardzo wątpię - spróbuj tak: np. przy kursach BACK=6, LAY=10 wystaw 9,8. Za chwilę będziesz miał 9,6 za kilka dolarów. Teraz popraw na 9,4 i za chwilę "melduje" się 9,2 za kilka dolarów. A teraz wycofaj swoje typy i wszystko wróci do stanu: BACK=6, LAY=10. Najlepiej to widać gdzie zainteresowanie grających jest nikłe lub żadne. Wtedy skąd nagły "ruch" przy Twoim zainteresowaniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
W takim razie pewnie jest i tak i tak. Przy popularniejszych meczach w Betfair ruchy kursow i stawek sa takie szybkie i nieprzewidywalne, ze wg mnie na 99,9% nie robi tego automat. A przy mniej popularnych meczach moze dziala automat.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Podobno za problem "Loading..." jest odpowiedzialny ISP użytkownika. Wobec tego mam pytanie jak można dotrzeć do starej strony Betfair, może tam uniknę tego bledu. Jak wpisuję stary adres automatycznie jestem przekierowany na nowy. Można to jakoś ominąć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Na wysokosci Home - My Account - About Us - Help - Forum - Old Site , ostatnie to wlasnie link o ktory pytasz. Tyle ze ze starej strony niewiele zostalo gdyz podmieniaja poszczegolne komponenty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Dzięki ale niestety u mnie nie ma linka Old Site <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ostatni w kolejności jest Forum. Tym niemniej pogrzebałem na ich forum i znalazłem receptę. Trzeba jako adres wpisać http://www.betfair.com/?mig=n mig - pewnie migration U mnie rozwiązuje to problem "Loading..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Podobno za problem "Loading..." jest odpowiedzialny ISP użytkownika. (...)[/qb] Dobre -- na siłę wpychają użytkownikom nową stronkę i jeszcze zwalają na niego winę za usterki. :5gw: :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Niezupełnie na samego uzytkownika. ISP - Internet Service Provider
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Niezupełnie na samego uzytkownika. ISP - Internet Service Provider[/qb] Rozumiem skrót. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wprawdzie nie bezpośrednio, ale wg mnie jednak zwalają winę na użytkownika, skoro wszystko do tej pory działało na starej stronie (której niedługo wcale nie będzie).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|