Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#65115 10/08/2004 20:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]Teraz mam takie pytanko, mam 4 commision points i podobno ten bonus rownowartosc 15 funtow jest gdy osiagnie sie owe 4 punkty, ale ni widu ni slychu bonusa:)[/qb]
Ja wplacalem przez Moneybookers i bonus dostalem dopiero jak napisalem do supportu, ze nie moge zarejstrowac karty ale mam 4 punkty i chce wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No i wtedy dostalem prawie od razu.

Wojtek

Bonus: Unibet
#65116 10/08/2004 21:05
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
Witam,
ja również poproszę link referencyjny.
1. Ile wynosi najmniejsza wpłata na betfair ?
2. Czy będę miał jakieś problemy z wpłatą przez MB, jeśli konto na MB mam w PLN [a konto na betfair zamierzam mieć w EUR] ?
3. Jeśli obrócę depozytem 4 razy = 4 pkt. ? a jesli nie , to jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdrawiam,
TdF

#65117 10/08/2004 21:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał TdF:
[qb]Witam,
ja również poproszę link referencyjny.

TdF[/qb]
Poszlo na priva

Wojtek

#65118 10/08/2004 21:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał TdF:
[qb]Witam,
ja również poproszę link referencyjny.
1. Ile wynosi najmniejsza wpłata na betfair ?
2. Czy będę miał jakieś problemy z wpłatą przez MB, jeśli konto na MB mam w PLN [a konto na betfair zamierzam mieć w EUR] ?
3. Jeśli obrócę depozytem 4 razy = 4 pkt. ? a jesli nie , to jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

pozdrawiam,
TdF[/qb]
4 punkty to zdaje sie rownowartosc 100 funtow

#65119 11/08/2004 18:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Czy ktos moglby podac referala do bonusu?

z góry dzięki

#65120 11/08/2004 18:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65121 13/08/2004 16:25
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
Witam,
ma ktoś podobne problemy co ja z Betfair. Nie mogę zobaczyć żadnych kursów, ciągle wyświetla mi się 'loading...' - a na dole 'błąd na stronie' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . I w żaden sposób nie mogę zagrać.

pozdrawiam,
TdF

EDIT : problemy występują na NOWEJ stronie, na OLD SITE wszystko jest dobrze

#65122 13/08/2004 20:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
zoRro : odpisz mi na priva czy Ci odpisali z BF w naszej sprawie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65123 13/08/2004 20:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał TdF:
[qb] EDIT : problemy występują na NOWEJ stronie, na OLD SITE wszystko jest dobrze[/qb]
moze usun tymczasowe pliki internetowe i cookies, czasem pomaga

#65124 16/08/2004 12:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dzisiaj u mnie pojawia się cały czas "Loading" Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ? Cookies wyciąłem, nie pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#65125 16/08/2004 14:42
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Nie wiem czy Wy również zauważyliście jak system bf sprytnie "podbija" kursy? Dzieje się tak gdy między kursami w BACK i LAY jest jeszcze przestrzeń dla kursów pośrednich. Np. w BACK jest kurs 1.02, a w LAY 1.10. I teraz wystawiam (LAY) 1.08, zaś "podbijacz" po chwili melduje się z wystawionym 1.06 za parę dolarów. W przypadku dużej rozpiętości między BACK i LAY powyższa operacja może zajść kilkukrotnie w ciągu kilkunastu minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65126 16/08/2004 14:48
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Ja to zauwazylem ale to raczej ludzie wystawiaja, a nie system. Przy popularniejszych meczach w P2P Gamebookers jest to samo.

Wojtek

#65127 16/08/2004 14:55
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Ja to zauwazylem ale to raczej ludzie wystawiaja, a nie system. Przy popularniejszych meczach w P2P Gamebookers jest to samo.

Wojtek[/qb]
Bardzo wątpię - spróbuj tak: np. przy kursach BACK=6, LAY=10 wystaw 9,8. Za chwilę będziesz miał 9,6 za kilka dolarów. Teraz popraw na 9,4 i za chwilę "melduje" się 9,2 za kilka dolarów. A teraz wycofaj swoje typy i wszystko wróci do stanu: BACK=6, LAY=10. Najlepiej to widać gdzie zainteresowanie grających jest nikłe lub żadne. Wtedy skąd nagły "ruch" przy Twoim zainteresowaniu?

#65128 16/08/2004 15:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W takim razie pewnie jest i tak i tak. Przy popularniejszych meczach w Betfair ruchy kursow i stawek sa takie szybkie i nieprzewidywalne, ze wg mnie na 99,9% nie robi tego automat.
A przy mniej popularnych meczach moze dziala automat.

Wojtek

#65129 16/08/2004 16:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Podobno za problem "Loading..." jest odpowiedzialny ISP użytkownika. Wobec tego mam pytanie jak można dotrzeć do starej strony Betfair, może tam uniknę tego bledu. Jak wpisuję stary adres automatycznie jestem przekierowany na nowy. Można to jakoś ominąć ?

#65130 16/08/2004 17:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Na wysokosci
Home - My Account - About Us - Help - Forum - Old Site , ostatnie to wlasnie link o ktory pytasz.
Tyle ze ze starej strony niewiele zostalo gdyz podmieniaja poszczegolne komponenty.

#65131 16/08/2004 18:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dzięki ale niestety u mnie nie ma linka Old Site <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ostatni w kolejności jest Forum. Tym niemniej pogrzebałem na ich forum i znalazłem receptę. Trzeba jako adres wpisać http://www.betfair.com/?mig=n
mig - pewnie migration
U mnie rozwiązuje to problem "Loading..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65132 17/08/2004 05:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Podobno za problem "Loading..." jest odpowiedzialny ISP użytkownika. (...)[/qb]
Dobre -- na siłę wpychają użytkownikom nową stronkę i jeszcze zwalają na niego winę za usterki. :5gw: :rolleyes:

#65133 17/08/2004 13:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Niezupełnie na samego uzytkownika.
ISP - Internet Service Provider

#65134 17/08/2004 14:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Niezupełnie na samego uzytkownika.
ISP - Internet Service Provider[/qb]
Rozumiem skrót. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wprawdzie nie bezpośrednio, ale wg mnie jednak zwalają winę na użytkownika, skoro wszystko do tej pory działało na starej stronie (której niedługo wcale nie będzie).

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1