Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 33 1 2 28 29 30 31 32 33
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
tylko streama wlaczylem i celta w cipe

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
no tak ale teraz lepsze szkolenie boiska ito itd tylko co talent mniejszy?
czy brak zaangażowania ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Czy poziom piłki w Europie aż TAK BARDZO się wyrównał smile ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
z nas nie ma co sie smiac

pisze od lat ze za naszego zycia nie bedziemy miec

dobrej druzyny klubowej


jest szansa ze reprezentacja przy duzym szczesciu i walce

moze wygrywac z najlepszymi ale przy klubach nie ma takiej opcji

ja liczę ze sklei się jeszcze za naszego życia taka ekipa jak Wisełka z 10-12 lat temu (Franek i Żuraw na szpicy, Kosowski i Ucze w środku, Głowacki z tyłu i reszta też dobrych grajków)
Przecież wtedy jak upokorzyli Schalke na niemieckich śmieciach to człowieka duma rozpierała.
A później co przychodziła faza eliminacji do LM to kogoś sprzedali i tylko się osłabiali

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent.
aplauz

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
z nas nie ma co sie smiac

pisze od lat ze za naszego zycia nie bedziemy miec

dobrej druzyny klubowej


jest szansa ze reprezentacja przy duzym szczesciu i walce

moze wygrywac z najlepszymi ale przy klubach nie ma takiej opcji

ja liczę ze sklei się jeszcze za naszego życia taka ekipa jak Wisełka z 10-12 lat temu (Franek i Żuraw na szpicy, Kosowski i Ucze w środku, Głowacki z tyłu i reszta też dobrych grajków)
Przecież wtedy jak upokorzyli Schalke na niemieckich śmieciach to człowieka duma rozpierała.
A później co przychodziła faza eliminacji do LM to kogoś sprzedali i tylko się osłabiali

Zapomniałeś o Tomku Kulawiku i Grześku Paterze.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
z nas nie ma co sie smiac

pisze od lat ze za naszego zycia nie bedziemy miec

dobrej druzyny klubowej


jest szansa ze reprezentacja przy duzym szczesciu i walce

moze wygrywac z najlepszymi ale przy klubach nie ma takiej opcji

ja liczę ze sklei się jeszcze za naszego życia taka ekipa jak Wisełka z 10-12 lat temu (Franek i Żuraw na szpicy, Kosowski i Ucze w środku, Głowacki z tyłu i reszta też dobrych grajków)
Przecież wtedy jak upokorzyli Schalke na niemieckich śmieciach to człowieka duma rozpierała.
A później co przychodziła faza eliminacji do LM to kogoś sprzedali i tylko się osłabiali

Zapomniałeś o Tomku Kulawiku i Grześku Paterze.
I Baszczu na prawej.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
sukces rodzi sie w bólu
na wyboistych boiskach w podartych butach

wsrod rodzin patologicznych

to pokolenie grało w LM

dzisiaj takie dzieci nie maja kasy na abonament

zapytaj burbona ile placi zeby syn mogl trenowac?
przyszły komputery ,wiekszosc nie potrafiła wyjsc na boisko

zobaczymy za kilka lat

kiedys 16 letni Lubanski grał w 1 reprezentacj i strzelał gole

dzisiaj jest to niemozliwe

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent.
nie masz gdzieś pod ręką ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
sukces rodzi sie w bólu
na wyboistych boiskach w podartych butach

wsrod rodzin patologicznych

to pokolenie grało w LM

dzisiaj takie dzieci nie maja kasy na abonament

zapytaj burbona ile placi zeby syn mogl trenowac?
przyszły komputery ,wiekszosc nie potrafiła wyjsc na boisko

zobaczymy za kilka lat

kiedys 16 letni Lubanski grał w 1 reprezentacj i strzelał gole

dzisiaj jest to niemozliwe
4 września we Frankfurcie biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Niemiec.
Zobaczymy co będzie smile Milik Lewandowski Glik grube nazwiska
Zobaczymy jak Kros pogra wink
Wybierasz się Pacyfku?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
To była ekipa, myślę że długo nie zobaczymy takiej drużyny w polskiej lidze.
Przecież oni wygrywali parę razy ligę w cuglach a nie jak teraz Lech po mękach

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Originally Posted by pacyfista
sukces rodzi sie w bólu
na wyboistych boiskach w podartych butach

wsrod rodzin patologicznych

to pokolenie grało w LM

dzisiaj takie dzieci nie maja kasy na abonament

zapytaj burbona ile placi zeby syn mogl trenowac?
przyszły komputery ,wiekszosc nie potrafiła wyjsc na boisko

zobaczymy za kilka lat

kiedys 16 letni Lubanski grał w 1 reprezentacj i strzelał gole

dzisiaj jest to niemozliwe
Nic dodać nic ująć aplauz

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
bede kibicował niestety przed tv

wierze w ten 1 punkt

jestesmy w stanie to zrobic

w koncu jest w miare normalnie

boniek,nawałka

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
over w Sevilli @3.0 boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
bede kibicował niestety przed tv

wierze w ten 1 punkt

jestesmy w stanie to zrobic

w koncu jest w miare normalnie

boniek,nawałka

kolejny zakładzik Pacyfiku?
dostaniemy w banie bez gadki i to z handi

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by quincy
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent.
nie masz gdzieś pod ręką ?
http://brudna-gadka.tumblr.com/post/126666259043/rze%C5%BA-niewini%C4%85tek

Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Originally Posted by aker
To była ekipa, myślę że długo nie zobaczymy takiej drużyny w polskiej lidze.
Przecież oni wygrywali parę razy ligę w cuglach a nie jak teraz Lech po mękach

i w tym sezonie też nie zapowiada się żeby ktokolwiek wygrał tą lige bez męki

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechnerinho
I Akhu ma trochę radości na wieczór.

Niestety nawet wygrana Interu właśnie zeszła na dalszy plan
Tragedia na torze żużlowym. Właśnie doszła wiadomość, że Darcy Ward ma przerwany rdzeń kręgowy.
Nic Wam to pewnie nie mówi, ale to jest absolutny geniusz tego sportu frown Masakra

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Jaslak
Originally Posted by aker
To była ekipa, myślę że długo nie zobaczymy takiej drużyny w polskiej lidze.
Przecież oni wygrywali parę razy ligę w cuglach a nie jak teraz Lech po mękach

i w tym sezonie też nie zapowiada się żeby ktokolwiek wygrał tą lige bez męki

to chyba dobrze co to za liga gdzie bayern i city juz dzisiaj jest mistrzem
2015/16
a city

Strona 30 z 33 1 2 28 29 30 31 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1