|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
tylko streama wlaczylem i celta w cipe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no tak ale teraz lepsze szkolenie boiska ito itd tylko co talent mniejszy? czy brak zaangażowania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Czy poziom piłki w Europie aż TAK BARDZO się wyrównał  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
z nas nie ma co sie smiac
pisze od lat ze za naszego zycia nie bedziemy miec
dobrej druzyny klubowej
jest szansa ze reprezentacja przy duzym szczesciu i walce
moze wygrywac z najlepszymi ale przy klubach nie ma takiej opcji ja liczę ze sklei się jeszcze za naszego życia taka ekipa jak Wisełka z 10-12 lat temu (Franek i Żuraw na szpicy, Kosowski i Ucze w środku, Głowacki z tyłu i reszta też dobrych grajków) Przecież wtedy jak upokorzyli Schalke na niemieckich śmieciach to człowieka duma rozpierała. A później co przychodziła faza eliminacji do LM to kogoś sprzedali i tylko się osłabiali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
z nas nie ma co sie smiac
pisze od lat ze za naszego zycia nie bedziemy miec
dobrej druzyny klubowej
jest szansa ze reprezentacja przy duzym szczesciu i walce
moze wygrywac z najlepszymi ale przy klubach nie ma takiej opcji ja liczę ze sklei się jeszcze za naszego życia taka ekipa jak Wisełka z 10-12 lat temu (Franek i Żuraw na szpicy, Kosowski i Ucze w środku, Głowacki z tyłu i reszta też dobrych grajków) Przecież wtedy jak upokorzyli Schalke na niemieckich śmieciach to człowieka duma rozpierała. A później co przychodziła faza eliminacji do LM to kogoś sprzedali i tylko się osłabiali Zapomniałeś o Tomku Kulawiku i Grześku Paterze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
z nas nie ma co sie smiac
pisze od lat ze za naszego zycia nie bedziemy miec
dobrej druzyny klubowej
jest szansa ze reprezentacja przy duzym szczesciu i walce
moze wygrywac z najlepszymi ale przy klubach nie ma takiej opcji ja liczę ze sklei się jeszcze za naszego życia taka ekipa jak Wisełka z 10-12 lat temu (Franek i Żuraw na szpicy, Kosowski i Ucze w środku, Głowacki z tyłu i reszta też dobrych grajków) Przecież wtedy jak upokorzyli Schalke na niemieckich śmieciach to człowieka duma rozpierała. A później co przychodziła faza eliminacji do LM to kogoś sprzedali i tylko się osłabiali Zapomniałeś o Tomku Kulawiku i Grześku Paterze. I Baszczu na prawej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
sukces rodzi sie w bólu na wyboistych boiskach w podartych butach
wsrod rodzin patologicznych
to pokolenie grało w LM
dzisiaj takie dzieci nie maja kasy na abonament
zapytaj burbona ile placi zeby syn mogl trenowac? przyszły komputery ,wiekszosc nie potrafiła wyjsc na boisko
zobaczymy za kilka lat
kiedys 16 letni Lubanski grał w 1 reprezentacj i strzelał gole
dzisiaj jest to niemozliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Mitra ostatnio wklejał linka do bloga, gdzie było napisane co się robi z chłopakami, którzy mają talent. nie masz gdzieś pod ręką ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sukces rodzi sie w bólu na wyboistych boiskach w podartych butach
wsrod rodzin patologicznych
to pokolenie grało w LM
dzisiaj takie dzieci nie maja kasy na abonament
zapytaj burbona ile placi zeby syn mogl trenowac? przyszły komputery ,wiekszosc nie potrafiła wyjsc na boisko
zobaczymy za kilka lat
kiedys 16 letni Lubanski grał w 1 reprezentacj i strzelał gole
dzisiaj jest to niemozliwe 4 września we Frankfurcie biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Niemiec. Zobaczymy co będzie  Milik Lewandowski Glik grube nazwiska Zobaczymy jak Kros pogra  Wybierasz się Pacyfku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
To była ekipa, myślę że długo nie zobaczymy takiej drużyny w polskiej lidze. Przecież oni wygrywali parę razy ligę w cuglach a nie jak teraz Lech po mękach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
sukces rodzi sie w bólu na wyboistych boiskach w podartych butach
wsrod rodzin patologicznych
to pokolenie grało w LM
dzisiaj takie dzieci nie maja kasy na abonament
zapytaj burbona ile placi zeby syn mogl trenowac? przyszły komputery ,wiekszosc nie potrafiła wyjsc na boisko
zobaczymy za kilka lat
kiedys 16 letni Lubanski grał w 1 reprezentacj i strzelał gole
dzisiaj jest to niemozliwe Nic dodać nic ująć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
bede kibicował niestety przed tv
wierze w ten 1 punkt
jestesmy w stanie to zrobic
w koncu jest w miare normalnie
boniek,nawałka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
over w Sevilli @3.0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
bede kibicował niestety przed tv
wierze w ten 1 punkt
jestesmy w stanie to zrobic
w koncu jest w miare normalnie
boniek,nawałka kolejny zakładzik Pacyfiku? dostaniemy w banie bez gadki i to z handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
To była ekipa, myślę że długo nie zobaczymy takiej drużyny w polskiej lidze. Przecież oni wygrywali parę razy ligę w cuglach a nie jak teraz Lech po mękach i w tym sezonie też nie zapowiada się żeby ktokolwiek wygrał tą lige bez męki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
I Akhu ma trochę radości na wieczór. Niestety nawet wygrana Interu właśnie zeszła na dalszy plan Tragedia na torze żużlowym. Właśnie doszła wiadomość, że Darcy Ward ma przerwany rdzeń kręgowy. Nic Wam to pewnie nie mówi, ale to jest absolutny geniusz tego sportu  Masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
To była ekipa, myślę że długo nie zobaczymy takiej drużyny w polskiej lidze. Przecież oni wygrywali parę razy ligę w cuglach a nie jak teraz Lech po mękach i w tym sezonie też nie zapowiada się żeby ktokolwiek wygrał tą lige bez męki to chyba dobrze co to za liga gdzie bayern i city juz dzisiaj jest mistrzem 2015/16 a city
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|