Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ojro zapaskudzony masz system, zrob mu porzadnego formata, az sie zdziwisz jak bedzie chulal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Quote
Witam,
mam problem i piszę go tutaj - nie chciałem tworzyć niepotrzebnie nowego tematu. A więc:

Moj komputer to: ok. 193 RAM, procek Celeron 700 MHZ, system operacyjny Win XP.

Problem: zawiesza się gdy
- chcę otworzyc więcej niż 4 okienka
- po zainstalowaniu 'wytyczki' Macromedia wiesza sie jeszcze czesciej
- chcę przegladać strony www na IE tylko FF
- chcę otwrzyć program GG [teraz jest odinstalowany, myslalem ze to jest powód tak częstego wieszania się]
- MOGE PRZEGLADAC JEDEYNIE strone www.mecz.pl/forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [poważnie]

Prosiłbym o doradzenie mi co może być powodem tego ponieważ bukmacherka bez livescorów i pomocnyuch stron www nie jest taka sama.

Tym ktorzy zechca pomóc od razu mówię DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [nie chcę pisać pod każdym postem]

pozdrwiam,
Ojro

Pierwsze co sie rzuca w oczy, to po co Ci XP przy takiej ilości RAMu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie lepiej 98, który by na takim sprzęcie chodził stabilniej i nie pożarał by pamięci ?! Po 2gie przeskanuj sobie system za pomocą jakiegoś programu który wypieprza z kompa różne syfy np. Ad-aware, oraz antywirem... P.S. może zamiast inwestować w bukmacherke zainwestuj w nowego kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Witam,
mam problem i piszę go tutaj - nie chciałem tworzyć niepotrzebnie nowego tematu. A więc:

Moj komputer to: ok. 193 RAM, procek Celeron 700 MHZ, system operacyjny Win XP.

Problem: zawiesza się gdy
- chcę otworzyc więcej niż 4 okienka
- po zainstalowaniu 'wytyczki' Macromedia wiesza sie jeszcze czesciej
- chcę przegladać strony www na IE tylko FF
- chcę otwrzyć program GG [teraz jest odinstalowany, myslalem ze to jest powód tak częstego wieszania się]
- MOGE PRZEGLADAC JEDEYNIE strone www.mecz.pl/forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [poważnie]

Prosiłbym o doradzenie mi co może być powodem tego ponieważ bukmacherka bez livescorów i pomocnyuch stron www nie jest taka sama.

Tym ktorzy zechca pomóc od razu mówię DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [nie chcę pisać pod każdym postem]

pozdrwiam,
Ojro

hmm moze zasilacz nie wyrabia,sprawdz napiecia tym programem

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=22267&hl=logi

sprawdz komputer jakims antyvirem ,ewentualnie programem spybot lub ad-aware

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Hmm...Mam taki problem, kilka miechów temu po formacie nie mogłem zwiększyć rozdzielczości i miałem 800x600 i nie mogłem na większą bo komp mi się restartował to samo jak chciałem otworzyć np. jakąś gierkę lub program w rozdzielczości 1024x768. Ale wpadł do mnie kumpel coś tam poruszał kartą graficzną(chyba) i zadziałało. Tydzień temu zrobiłem formata i do jasnej ciasnej znowu to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pomocy!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zainstaluj nowe sterowniki. Ruszanie karty nie powinno nic zmienić, bo jakby nie stykała, to byś w ogóle nic nie widział...

@ Ojro
Powiedz mi, który inteligent zainstalował ci na takim sprzęcie system XP??!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Absolutne minimum do WinXP to 256 MB (a i tak chodzi wtedy jakby chciało a nie mogło).
Posłuchaj white nyga bo dobrze prawi.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Panowie nie chce zakładac specjalnie nowego tematu, mysle ze ten dzial bedzie ok.

Chodzi mi o dwie gry:
EarthWorm Jim 2
Jurassic Primitive War

Ma ktos jakis link gdzie moge je sciagnac? Badz cokolwiek innego jak moge je zdobyc? Zaznaczam ze nie mam e-mule <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Prosze o pomoc, bardzo mi na nich zalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
znalazlem jedynie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
http://www.phazeddl.com/dl592254/Earthworm_Jim/EPICWAREZ
pzdr

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
witam

Padł mi przenośny dysk i do przenoszenia informacji zaczełem używać płytek Dysan CD-R i wszystko gra,ale że masę tego używam poradzono mi płytki wielokrotnego zapisu.I tu zaczoł się problem.Nie wiem, czym to jest spowodowane,że płytka Dysan CD-RW nie nagrywa się całkowicie.Informacje są poszarpane,nie pełne,fotki w połowie nagrane.Problem się powtarza na trzech kompach .Może ktoś doradzi, jaki typ wybrać, takich płytek.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Domyślam się, że na tych trzech kompach były różne nagrywarki. Możliwe, że trafiłeś akurat na wadliwą płytę. Poleciłbym Platinum, Verbatim czy TDK.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Oczywiście, nagrywarki różne i płytki cztery,tylko że tej samej firmy.Spróbuję innego typu.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Quote
Domyślam się, że na tych trzech kompach były różne nagrywarki. Możliwe, że trafiłeś akurat na wadliwą płytę. Poleciłbym Platinum, Verbatim czy TDK.

Kupiłem TDK ,wypaliło za pierwszym razem jest ok.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Mam dziwny wydaje się problem, ale nie wiem co z tym zrobić, a z programu tak czy siak musze korzystać
[Linked Image]

Chodzi o to że gdy już zaloguje się na kompie i włącza się gg to te 2 opcje musze wyłączać, bo np jak ktoś stanie się dostępny to słychać charakterystyczny dźwięk który przeszkadza szczególnie gdy się słucha muzy i wogóle.
Więc co zrobić by już przy uruchomieniu gg nie musiał ręcznie sam to wyłączać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
Q
journeyman
journeyman
Q Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
Gadu Gadu -> Ustawienia -> Dźwięk i odznacz "Dzwiek dostepnosci uzytkownika" i jak chcesz to "Dzwiek przychodzacej rozmowy"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Zna ktoś jakis program do tworzenia takich typowych prostych kreskowek, gdzie postacie i przedmioty to głownie kontury i mozna wkleić glowe kolesa zamiast glowy narysowanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Czy jezeli dokupje sobie pamiec RAM do moich 193 RAM to czy musze instalowac WIN XP od nowa czy tylko wystarczy wsadzic ja i komp sam ja odszuka przy starcie ?

wiem wiem pytanie poczatkujacego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Jak poprawnie wlozysz to sam wykryje i nic nie robisz wiecej tylko cieszysz sie wieksza iloscia ramu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Na pierwszym (albo drugim ekranie w zależności od karty graficznej) zliczają ci się liczby. To właśnie jest ilość pamięci RAM. Jeżeli włożysz nową pamięć a się ona nie zliczy (będziesz miał cały czas te 193) to możliwe, że źle włożyłeś.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
EDIT:
Na pierwszym ekranie po uruchomieniu kompa oczywiście...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Tylko nie mieszaj ram SDR z DDR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kylo, teraz to się chłopak zdołuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 964 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1