|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ojro zapaskudzony masz system, zrob mu porzadnego formata, az sie zdziwisz jak bedzie chulal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Witam, mam problem i piszę go tutaj - nie chciałem tworzyć niepotrzebnie nowego tematu. A więc: Moj komputer to: ok. 193 RAM, procek Celeron 700 MHZ, system operacyjny Win XP. Problem: zawiesza się gdy - chcę otworzyc więcej niż 4 okienka - po zainstalowaniu 'wytyczki' Macromedia wiesza sie jeszcze czesciej - chcę przegladać strony www na IE tylko FF - chcę otwrzyć program GG [teraz jest odinstalowany, myslalem ze to jest powód tak częstego wieszania się] - MOGE PRZEGLADAC JEDEYNIE strone www.mecz.pl/forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [poważnie] Prosiłbym o doradzenie mi co może być powodem tego ponieważ bukmacherka bez livescorów i pomocnyuch stron www nie jest taka sama. Tym ktorzy zechca pomóc od razu mówię DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [nie chcę pisać pod każdym postem] pozdrwiam, Ojro Pierwsze co sie rzuca w oczy, to po co Ci XP przy takiej ilości RAMu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie lepiej 98, który by na takim sprzęcie chodził stabilniej i nie pożarał by pamięci ?! Po 2gie przeskanuj sobie system za pomocą jakiegoś programu który wypieprza z kompa różne syfy np. Ad-aware, oraz antywirem... P.S. może zamiast inwestować w bukmacherke zainwestuj w nowego kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Witam, mam problem i piszę go tutaj - nie chciałem tworzyć niepotrzebnie nowego tematu. A więc: Moj komputer to: ok. 193 RAM, procek Celeron 700 MHZ, system operacyjny Win XP. Problem: zawiesza się gdy - chcę otworzyc więcej niż 4 okienka - po zainstalowaniu 'wytyczki' Macromedia wiesza sie jeszcze czesciej - chcę przegladać strony www na IE tylko FF - chcę otwrzyć program GG [teraz jest odinstalowany, myslalem ze to jest powód tak częstego wieszania się] - MOGE PRZEGLADAC JEDEYNIE strone www.mecz.pl/forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [poważnie] Prosiłbym o doradzenie mi co może być powodem tego ponieważ bukmacherka bez livescorów i pomocnyuch stron www nie jest taka sama. Tym ktorzy zechca pomóc od razu mówię DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [nie chcę pisać pod każdym postem] pozdrwiam, Ojro hmm moze zasilacz nie wyrabia,sprawdz napiecia tym programem http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=22267&hl=logisprawdz komputer jakims antyvirem ,ewentualnie programem spybot lub ad-aware
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Hmm...Mam taki problem, kilka miechów temu po formacie nie mogłem zwiększyć rozdzielczości i miałem 800x600 i nie mogłem na większą bo komp mi się restartował to samo jak chciałem otworzyć np. jakąś gierkę lub program w rozdzielczości 1024x768. Ale wpadł do mnie kumpel coś tam poruszał kartą graficzną(chyba) i zadziałało. Tydzień temu zrobiłem formata i do jasnej ciasnej znowu to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pomocy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Zainstaluj nowe sterowniki. Ruszanie karty nie powinno nic zmienić, bo jakby nie stykała, to byś w ogóle nic nie widział...
@ Ojro Powiedz mi, który inteligent zainstalował ci na takim sprzęcie system XP??!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Absolutne minimum do WinXP to 256 MB (a i tak chodzi wtedy jakby chciało a nie mogło). Posłuchaj white nyga bo dobrze prawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Panowie nie chce zakładac specjalnie nowego tematu, mysle ze ten dzial bedzie ok.
Chodzi mi o dwie gry: EarthWorm Jim 2 Jurassic Primitive War
Ma ktos jakis link gdzie moge je sciagnac? Badz cokolwiek innego jak moge je zdobyc? Zaznaczam ze nie mam e-mule <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Prosze o pomoc, bardzo mi na nich zalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
witam
Padł mi przenośny dysk i do przenoszenia informacji zaczełem używać płytek Dysan CD-R i wszystko gra,ale że masę tego używam poradzono mi płytki wielokrotnego zapisu.I tu zaczoł się problem.Nie wiem, czym to jest spowodowane,że płytka Dysan CD-RW nie nagrywa się całkowicie.Informacje są poszarpane,nie pełne,fotki w połowie nagrane.Problem się powtarza na trzech kompach .Może ktoś doradzi, jaki typ wybrać, takich płytek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Domyślam się, że na tych trzech kompach były różne nagrywarki. Możliwe, że trafiłeś akurat na wadliwą płytę. Poleciłbym Platinum, Verbatim czy TDK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Oczywiście, nagrywarki różne i płytki cztery,tylko że tej samej firmy.Spróbuję innego typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Domyślam się, że na tych trzech kompach były różne nagrywarki. Możliwe, że trafiłeś akurat na wadliwą płytę. Poleciłbym Platinum, Verbatim czy TDK. Kupiłem TDK ,wypaliło za pierwszym razem jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Mam dziwny wydaje się problem, ale nie wiem co z tym zrobić, a z programu tak czy siak musze korzystać [ Linked Image] Chodzi o to że gdy już zaloguje się na kompie i włącza się gg to te 2 opcje musze wyłączać, bo np jak ktoś stanie się dostępny to słychać charakterystyczny dźwięk który przeszkadza szczególnie gdy się słucha muzy i wogóle. Więc co zrobić by już przy uruchomieniu gg nie musiał ręcznie sam to wyłączać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2006
Posty: 51 |
Gadu Gadu -> Ustawienia -> Dźwięk i odznacz "Dzwiek dostepnosci uzytkownika" i jak chcesz to "Dzwiek przychodzacej rozmowy"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Zna ktoś jakis program do tworzenia takich typowych prostych kreskowek, gdzie postacie i przedmioty to głownie kontury i mozna wkleić glowe kolesa zamiast glowy narysowanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Czy jezeli dokupje sobie pamiec RAM do moich 193 RAM to czy musze instalowac WIN XP od nowa czy tylko wystarczy wsadzic ja i komp sam ja odszuka przy starcie ?
wiem wiem pytanie poczatkujacego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Jak poprawnie wlozysz to sam wykryje i nic nie robisz wiecej tylko cieszysz sie wieksza iloscia ramu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Na pierwszym (albo drugim ekranie w zależności od karty graficznej) zliczają ci się liczby. To właśnie jest ilość pamięci RAM. Jeżeli włożysz nową pamięć a się ona nie zliczy (będziesz miał cały czas te 193) to możliwe, że źle włożyłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
EDIT: Na pierwszym ekranie po uruchomieniu kompa oczywiście...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Tylko nie mieszaj ram SDR z DDR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kylo, teraz to się chłopak zdołuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|