|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wilczek to pociska brodzik dzoane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
szkoda że pierwsza połowa nie trwa 50 min bo Niemcy w końcówce byli posrani i nasi mogli coś jeszcze wklupać. Oby na poczatku drugiej połowy Niemiaszki coś nie wkupali bo ustawi to spotkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czesc akagi
co tam u ciebie kolego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Błaszczu na 50% formy wniesie więcej niż Mączyński.
Pytanie tylko czy on ma te 50%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
powinien wejsc blaszczykoski, moze pociagnac cos na skrzydle, milik do ataku dupowski a nie blaszczykowski, gral juz piszczek i widziales co bylo ! to sobie kurwa trzymaj dalej monczynskiego i sie dziw. tylko blaszcyzkowski ewentualnie wilczek kolo ch.. mi lata maczynski bo gra tragicznie- po pierwsze ja nie moge nikogo trzymac bo NIE ROBIE ZMIAN za nazwisko nie powinno sie grac, gdyby Piszczu nie gral to mysle, ze bysmy nie przegrywali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
powinien wejsc blaszczykoski, moze pociagnac cos na skrzydle, milik do ataku dupowski a nie blaszczykowski, gral juz piszczek i widziales co bylo ! to sobie kurwa trzymaj dalej monczynskiego i sie dziw. tylko blaszcyzkowski ewentualnie wilczek chyba całe stado wilczków. Wilczek.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze żyję pacyfku, zresztą tak jak i Ty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobra chuj. Dawaj faken kapustke za mąkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
Bardzo dobrze gramy. Z tyłu niepotrzebne błędy. Miał być wpierdol, a jesteśmy lepsi od Szkopow. Tylko wynik się nie zgadza.  lepsi nie, szczery badz fechu sa przebłyski zal sytuacji Roberta alko robi swoje, jestesmy lepsi i kropka  jebnął byś dwa razy dwiesta czystej a nie się jakimiś sikami podlewasz jedyne co będziesz pamiętał z meczu to toaletę  Biczu u mnie dopiero 14, co to za zabawa zalatwic sie do 16 a pozniej kimaac caly dzien jak jest piatek. Powiem wam ze Grolsch to chyba najlepsze piwko jakie maja w sieciowkach, super smak, amerykanskich sikow nie kupuje. Jeszcze peroni i stella podchodzi z zagranicznych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dobre jest to, że mieliśmy całkiem sporo przechwytów na połowie niemców - z tego chleba w końcu powinna być mąka.
A Neuer też ze 2-3 razy wybił naszym pod nogi. W tym ta sytuacja po której Lewy był sam na sam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak, mógłby tego Kapustkę wpuścić, ale pewnie będzie się cykał, że się spali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Neuer nie jest tak pewny i spokojny jak zwykle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bardzo dobrze gramy. Z tyłu niepotrzebne błędy. Miał być wpierdol, a jesteśmy lepsi od Szkopow. Tylko wynik się nie zgadza.  lepsi nie, szczery badz fechu sa przebłyski zal sytuacji Roberta Szczerze tak myślałem pacyfku. Ale może racja, że przez alkohol źle oceniam sytuacje. Polskaaaaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dobra Jedziemy z Kurwami powiedział Andrzej z wąsami !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
Dobra Jedziemy z Kurwami powiedział Andrzej z wąsami ! a jego was nie jedna pizda juz trzasl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Neuer nie jest tak pewny i spokojny jak zwykle Jacyków go podobno odwiedził w szatni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Bez przesady z tą Kapustką ... Niech sie chłopak najpierw z Giblartarem pokarze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
Dobra Jedziemy z Kurwami powiedział Andrzej z wąsami ! jazda z kurwami Polacy jazda z kurwami !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tak, mógłby tego Kapustkę wpuścić, ale pewnie będzie się cykał, że się spali. Kogo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Neuer nie jest tak pewny i spokojny jak zwykle Jacyków go podobno odwiedził w szatni  albo ma odwiedzic w przypadku wygranej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|