Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Originally Posted by aker
Originally Posted by Sensei
Tak patrze od jakiegos czasu na mecz Rosja-Szwecja to nie widzi mi sie win Rosji

dokładnie x2 jak w masło
o to to , tylko mysle mniejsza stawka ale win Szwecji

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by tronk
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej laugh
wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie smile
brakuje narodu?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tronk
jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole

I wiesz co...

Masz rację, tylko co z overowcami. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole

I wiesz co...

Masz rację, tylko co z overowcami. smile
mogło by grać 9 takich jak robert burneika i dwóch chudych i długich na górę na wypełnienie i mogą kopać w nich 90 minut a i tak nie strzelą smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by tronk
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej laugh
wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie smile
brakuje narodu?

jak widac w siatkowce Polska to wylegarnia diamentow siatkarskich, mega talentow, sam anastasi przed angazem w lotosie i po mistrzostwach swiata powiedzial ze mamy potencjal ogromny wsrod mlodych, i prosze kadeci dolozyli zloto jak ich starsi koledzy wink

w pilce noznej jestduzo gorzej, ciezko powiedziec dlaczego hmm

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by tronk
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej laugh
wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie smile
brakuje narodu?

A wytłumacz mi dlaczego na olimpiadzie w Pekinie wszyscy Otylce odpłynęli?

Jakby Jodłowiec potrenował u treneiro top class to by się czegoś nauczył. A czego on ma się uczyć od Janka Urbana albo Berga?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by tronk
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej laugh
wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie smile
brakuje narodu?

jak widac w siatkowce Polska to wylegarnia diamentow siatkarskich, mega talentow, sam anastasi przed angazem w lotosie i po mistrzostwach swiata powiedzial ze mamy potencjal ogromny wsrod mlodych, i prosze kadeci dolozyli zloto jak ich starsi koledzy wink

w pilce noznej jestduzo gorzej, ciezko powiedziec dlaczego hmm
moim zdaniem chodzi o bardziej profesjonalne podejscie do szkolenia mlodziezy na swiecie niz jezeli chodzi o siatkowke

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
To jak się traktuje zdolnych chłopaków w Polsce wyłazi później. Bo 2-3 17-latków powinno grać w pierwszej jedenastce Lechii zamiast Łukasika, Peszki czy Warzywniaka.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by tronk
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by pacyfista
obrona nasza to porazka
no dokladnie ja bym nie mial zalu jak by szkopy cos konkretnego wymyslily z dupy bramki wszystkie trzy

laugh jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole laugh litosci
hmm

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Po takim meczu mam ochote na polskie piwko!

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
Originally Posted by tronk
w pilce noznej jestduzo gorzej, ciezko powiedziec dlaczego hmm
parcie na walutę, która jest niewymiernie wypłacana co do umiejętności nawet jeśli jest to powoduje zależności psychologiczne - rzutują na predyspozycję. IMO. tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by quincy
Kurwa co mecz to jazda na Lewego a chłop jest 2 klasy lepszy od reszty.

no i dlatego trzeba od niego wymagać 2 x więcej .... dzisiaj nawet mi sie podobał ale niech on qrwa zacznie trafiać , bo miał 2 patelnie a w wywiadzie pomeczowym narzeka ,że inni grali piach

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Milik dzisiaj źle ustawiony i kompletnie niewidoczny , ale dawno nie widziałem tak dobrego meczu Polaków ( tzn. meczu w którym nie byliśmy tylko tłem dla przeciwnika na co zanosiło się po 20 minutach )z drużyną z topu

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
A moim zdaniem Milik właśnie idealnie ustawiony i rozprowadził dzisiaj kilka ładnych ataków. Wliczając w to bramkę dla Polski.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
a ja wam powiem ze to byly zawody i ten podniecony glos polskich komentatorow

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by vecchio cucs
Milik dzisiaj źle ustawiony i kompletnie niewidoczny , ale dawno nie widziałem tak dobrego meczu Polaków ( tzn. meczu w którym nie byliśmy tylko tłem dla przeciwnika na co zanosiło się po 20 minutach )z drużyną z topu

Też podobnie uważam.

Dobry mecz do oglądania.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Dobra Pany co na jutro:

Szwecja X2
Espania
Szwajcaria
England - handi -4,5

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Po takim meczu mam ochote na polskie piwko!
[img]http://a.pl/zdjecie-5787/wodka-z-czerwona-kartka-500ml-Full[/img]
[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
tak, moze jeszcze z plasatikowego kubka? Przypominaja mi sioe czasy technikum i impreza z czerwona kartka u kumpla na stancji laugh

Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1