|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10 |
Tak patrze od jakiegos czasu na mecz Rosja-Szwecja to nie widzi mi sie win Rosji dokładnie x2 jak w masło o to to , tylko mysle mniejsza stawka ale win Szwecji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej  wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie  brakuje narodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole I wiesz co... Masz rację, tylko co z overowcami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole I wiesz co... Masz rację, tylko co z overowcami.  mogło by grać 9 takich jak robert burneika i dwóch chudych i długich na górę na wypełnienie i mogą kopać w nich 90 minut a i tak nie strzelą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej  wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie  brakuje narodu? jak widac w siatkowce Polska to wylegarnia diamentow siatkarskich, mega talentow, sam anastasi przed angazem w lotosie i po mistrzostwach swiata powiedzial ze mamy potencjal ogromny wsrod mlodych, i prosze kadeci dolozyli zloto jak ich starsi koledzy  w pilce noznej jestduzo gorzej, ciezko powiedziec dlaczego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej  wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie  brakuje narodu? A wytłumacz mi dlaczego na olimpiadzie w Pekinie wszyscy Otylce odpłynęli? Jakby Jodłowiec potrenował u treneiro top class to by się czegoś nauczył. A czego on ma się uczyć od Janka Urbana albo Berga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10 |
wogole najazd na repre, gramy jak napisal aker na tyle ile nam pozwala material pilkarski, wymagania jak w siatkowce czy recznej  wytłumacz dlaczego w siatkę możemy grac równo z najlepszymi a w piłce już nie  brakuje narodu? jak widac w siatkowce Polska to wylegarnia diamentow siatkarskich, mega talentow, sam anastasi przed angazem w lotosie i po mistrzostwach swiata powiedzial ze mamy potencjal ogromny wsrod mlodych, i prosze kadeci dolozyli zloto jak ich starsi koledzy  w pilce noznej jestduzo gorzej, ciezko powiedziec dlaczego  moim zdaniem chodzi o bardziej profesjonalne podejscie do szkolenia mlodziezy na swiecie niz jezeli chodzi o siatkowke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To jak się traktuje zdolnych chłopaków w Polsce wyłazi później. Bo 2-3 17-latków powinno grać w pierwszej jedenastce Lechii zamiast Łukasika, Peszki czy Warzywniaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
no dokladnie ja bym nie mial zalu jak by szkopy cos konkretnego wymyslily z dupy bramki wszystkie trzy  jakby nikt bledow nie popelnial zadna obrona to by nie bylo bramek wogole  litosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10 |
Po takim meczu mam ochote na polskie piwko!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
w pilce noznej jestduzo gorzej, ciezko powiedziec dlaczego  parcie na walutę, która jest niewymiernie wypłacana co do umiejętności nawet jeśli jest to powoduje zależności psychologiczne - rzutują na predyspozycję. IMO. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Kurwa co mecz to jazda na Lewego a chłop jest 2 klasy lepszy od reszty. no i dlatego trzeba od niego wymagać 2 x więcej .... dzisiaj nawet mi sie podobał ale niech on qrwa zacznie trafiać , bo miał 2 patelnie a w wywiadzie pomeczowym narzeka ,że inni grali piach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Milik dzisiaj źle ustawiony i kompletnie niewidoczny , ale dawno nie widziałem tak dobrego meczu Polaków ( tzn. meczu w którym nie byliśmy tylko tłem dla przeciwnika na co zanosiło się po 20 minutach )z drużyną z topu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A moim zdaniem Milik właśnie idealnie ustawiony i rozprowadził dzisiaj kilka ładnych ataków. Wliczając w to bramkę dla Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
a ja wam powiem ze to byly zawody i ten podniecony glos polskich komentatorow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Milik dzisiaj źle ustawiony i kompletnie niewidoczny , ale dawno nie widziałem tak dobrego meczu Polaków ( tzn. meczu w którym nie byliśmy tylko tłem dla przeciwnika na co zanosiło się po 20 minutach )z drużyną z topu Też podobnie uważam. Dobry mecz do oglądania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Dobra Pany co na jutro:
Szwecja X2 Espania Szwajcaria England - handi -4,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10 |
tak, moze jeszcze z plasatikowego kubka? Przypominaja mi sioe czasy technikum i impreza z czerwona kartka u kumpla na stancji 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|