|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
grubyalfons, Ty przy swoim stażu na mecz pl chyba jeszcze nie masz uprawnień do PW, a już się chciałeś z Biczykiem umawiać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nigdzie niestety juz nie widzę tych zakładów gruby alfonsie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale w bwin byly kiedys na 100 % kursy po 1.83 jak dobrze pamiętam były
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to jak ruletka  czarne czerwone
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to jak ruletka  czarne czerwone Widocznie grubyalfons wie, czego my nie wiemy. Może orientuje się w których meczach sędziowie na monecie mają dwie reszki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
gruby chce wyprać pieniądze, które zarobił na sutenerce a wy nagonka na niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Mi cos swita ze takie cóś to oferoeali w czasie MŚ,ME
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
trochę się tu pisało o różnych erotycznych podbojach, gdzieś tam nawet pod nickiem znaleźć można coś o chędożeniu kurtyzan, to i się alfonsy zaczynają pokazywać...grubyalfonsie a Chinkę masz ??? dobry wieczór Państwu  Fryderyka po bts i win najlepiej chyba się obraziłeś grubya.....chociaż tak serio, to myślałem, że mój nick...i baranwodzu są chujowe, ale myślę, że zrzucasz wszystkich z podium 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W czasie kursu trenerskiego w Białej Podlaskiej ktoś zdemolował mercedesa należącego do Patryka Rachwała, kapitana PGE GKS Bełchatów. Zniszczenia są ogromne, pogięta jest karoseria, nawet dach jest wklęśnięty, co świadczy o tym, że ktoś po nim chodził. Naprawa ma kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Szokujące są ustalenia, według których chuligański czyn był dziełem byłych zawodników bełchatowskiego klubu: Grzegorza B., Szymona S., i Bartosza Ś. Wszyscy latem odeszli z GKS, a w rundzie wiosennej zostali odsunięci od drużyny przez trenera Kamila Kieresia. Wcześniej za niesportowe zachowanie przed pucharowym spotkaniem z Piastem Gliwice zostali ukarani finansowo. Zapłacili rekordową sumę w historii klubu - po 60 tys. zł. W Bełchatowie mówi się, że trzej ukarani nie zaprzeczali, że w Gliwicach źle się zachowali, ale o poinformowanie władz klubu obwiniali Rachwała.
Grzegorz B., Szymon S., i Bartosz Ś. także są w szkole trenerskiej, grają też w zespołach pierwszoligowych. - Jeśli to się potwierdzi, zostaną usunięci ze szkoły, a sprawa zostanie skierowana do wydziału dyscypliny. Nie chcemy takich ludzi w naszej piłce - zapowiada Zbigniew Boniek, prezes PZPN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Baran, Sawala, Ślusarski dobry wpis na ekstraklasatrolls Slusarski to raczej niewinny jest, nie trafiłby w auto
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,329 Likes: 3 |
a w jakiej lidze wynik to peffka aker? są ligi bardziej do przewidzenia i te które mniej idzie wyczuć przynajmniej ja tak mam. a co do peffek to nic takiego nie pisałem bo tak naprawdę peffek nie ma. No może peffką dla mnie była frekwencja w referendum że będzie poniżej 26% ale to nie ma nic wspólnego ze sportem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
liga Japońska jest najlepsza Gamba jako dog wchodzi zawsze  gorzej jak są po 1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Baran, Sawala, Ślusarski dobry wpis na ekstraklasatrolls Slusarski to raczej niewinny jest, nie trafiłby w auto  Ślusarski as
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
4-3 dziekować 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Powiecie mi czemu Kapustka został powołany na te kwale co były?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Powiecie mi czemu Kapustka został powołany na te kwale co były? Wyróżniał się w tej nudnej jak pizda polskiej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piłkarz Cracovii Bartosz Kapustka, którego powołanie do reprezentacji Polski było największą niespodzianką przed meczami z Niemcami i Gibraltarem w eliminacjach Euro 2016 przyznał, że nie mógł uwierzyć, kiedy zadzwonił do niego selekcjoner Adam Nawałka. Pomocnik Cracovii nie ukrywa, że był bardzo zaskoczony, kiedy odebrał telefon od selekcjonera Adama Nawałki. - To był dla mnie spory szok. Zupełnie nie spodziewałem się, że powołanie mogę otrzymać już teraz. Kiedy zadzwonił do mnie selekcjoner, to nie mogłem w to wszystko uwierzyć. Przed przyjazdem towarzyszył mi lekki stres. Jednak starałem się podchodzić do tego radośnie podkreślił. Pewno dlatego  jest młody nie bufonuje i ma talent 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|