|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
chudy  A w burdelu pusciles kiedyś hafta na laske? w burdelu nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło znaczy nie pamiętasz czy się nie przydarzyło ?  puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
ale ladnie dzis barca wydymana, 76 bylo na 4 lub wiecej gole celty.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
3 z 6 za 3 3z6 4z6 5z6 6z6 i taki kosmos do wyjęcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chudy  A w burdelu pusciles kiedyś hafta na laske? w burdelu nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło znaczy nie pamiętasz czy się nie przydarzyło ?  puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! prawilna mordeczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
biczu ktos tam w dziale o efortunie zadał tobie ,ci
pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
3 z 6 za 3 3z6 4z6 5z6 6z6 i taki kosmos do wyjęcia  Całość za 3?  No nieżle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chudy  A w burdelu pusciles kiedyś hafta na laske? w burdelu nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło znaczy nie pamiętasz czy się nie przydarzyło ?  puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! W kolejce w sklepie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3 |
puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! czyli jednym słowem trzymasz fason  ale chyba jakbyś w burdelu puścił pawia na kobitkę to wylatujesz w trybie natychmiastowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie znacie się. W kolejce SKM.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem ja pierdole co za hardkorowcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
3 z 6 za 3 3z6 4z6 5z6 6z6 i taki kosmos do wyjęcia  Całość za 3?  No nieżle pokaż temu zaprzyjaźnionemu właścicielowi fortuny od siebie z rewiru niech nadaje depesze na centralę żeby zbierali hajs na wypłatę bo mój kwit na pewno wchodzi pacyfek zatwierdził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@skalniak - z jakiej dzielni jesteś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! czyli jednym słowem trzymasz fason  ale chyba jakbyś w burdelu puścił pawia na kobitkę to wylatujesz w trybie natychmiastowym  chyba że laska ma w ogłoszeniu napisane full opcja wtedy możesz liczyć ze zrozumie ze to tez usługa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! A za ten w radiowozie, jaka Cię spotkała nagroda, jeżeli to nie jest informacja ściśle tajna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu - w szybkiej kolei miejskiej  a i kiedyś najebanemu śpiącemu typowi zdjąłem buta i narzygałem do środka i założyłem z powrotem, a zrzygałem się po tym jak go powąchałem Tego typa czy buta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@skalniak - z jakiej dzielni jesteś? wraca stary znany i lubiany mecz.pelowy SWING 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
puściłem pawia w kasynie, w autobusie, w kolejce, w radiowozie, na izbie wytrzeźwień ale w burdelu nigdy słowo harerza! A za ten w radiowozie, jaka Cię spotkała nagroda, jeżeli to nie jest informacja ściśle tajna.  ja mogę powiedzieć tylko tyle [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|