Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 51 1 2 48 49 50 51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Moczymorda
Spać czy czekać na Chile - Brazylia i Argentyne ?
Spanie to strata czasu. Nie śpij boks

Bo życie prześpisz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by quincy
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Moczymorda
Spać czy czekać na Chile - Brazylia i Argentyne ?
Spanie to strata czasu. Nie śpij boks

Bo życie prześpisz.

kto dużo śpi ten dłużej żyje smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527
Likes: 10
dzięki za info

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Biczu?

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE1NjgyMDAzNjcwMDrVwLuLrnsQcbRGT1c%3D&kind=MAIN
[Linked Image]

Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
To co Chile pojedzie Brazylie ? Tenis nad ranem... A teraz Mrocny Rycerz Powstaje.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
DOBRANOC 120 %
Uratowanie remisu ze Szkocją sprawiło, że w niedzielę przeciwko Irlandii Polacy nie będą grać z nożem na gardle. Awansu jeszcze nie mamy, ale wszystko jest w naszych rękach!

Grupa D
El. Euro, gr. D
# Drużyna M Z R P Bramki Pkt
1 Niemcy 9 6 1 2 22:8 19
2 Polska 9 5 3 1 31:9 18
3 Irlandia 9 5 3 1 18:5 18
4 Szkocja 9 3 3 3 16:12 12
5 Gruzja 9 3 0 6 9:14 9
6 Gibraltar 9 0 0 9 2:50 0

10. kolejka:

Niemcy - Gruzja / nd. 11.10.2015 godz. 20.45

Gibraltar - Szkocja / nd. 11.10.2015 godz. 20.45

Polska - Irlandia / nd. 11.10.2015 godz. 20.45

Sytuacja jest dość jasna. Na pewno nie spadniemy poniżej 3. miejsca, lecz porażka z Irlandczykami zmusi nas do gry w barażach. Nie zachowamy pozycji premiowanej bezpośrednim awansem także wtedy, gdy zremisujemy z ekipą Martina O'Neilla wyżej niż 2:2. Powód? W Dublinie było 1:1, zatem mielibyśmy wówczas gorszy bilans meczów bezpośrednich i przy równej liczbie punktów bylibyśmy klasyfikowani niżej.

El. Euro 2016: Robert Lewandowski o krok od korony króla strzelców!

Przy ewentualnym wyniku bezbramkowym bilans będzie przemawiał na naszą korzyść, a jeśli padnie rezultat 1:1, istotna stanie się różnica goli, a tę mamy bez porównania lepszą.

Istnieje wprawdzie szansa, że awansujemy bezpośrednio także przy remisie wyższym niż 1:1, ale to jest scenariusz bardzo mało prawdopodobny. Musielibyśmy bowiem wyprzedzić Niemców, a do tego doszłoby tylko wówczas, gdyby... mistrzowie świata polegli u siebie z Gruzją. Przy takich wynikach Irlandia, Polska i Niemcy miałyby po 19 oczek i liczyłaby się tzw. mała tabela z wynikami spotkań tych drużyn. W niej górą byliby Irlandczycy (bilans 1-3-0), Biało-Czerwoni zajęliby 2. pozycję (1-2-1), a podopieczni Joachima Loewa spadliby na lokatę barażową (1-1-2).

Jeśli pokonamy Irlandię, to wszystko inne stanie się nieistotne i na pewno awansujemy bezpośrednio. Przy triumfie w niedzielę możemy nawet wygrać grupę, ale pod warunkiem, że Niemcy nie ograją Gruzji.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dzisiaj w eliminacjach same pewki po zajebistych kursach widzę smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A zadania Biczyk z tabelą drużyn z 3 miejsca nie rozwiązałeś...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis?
Rozpis. Możesz rozwinąć sobie i widzisz. Kliknij w "Pokaż rozpis błędów i kombinacji"

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by quincy
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis?
Rozpis. Możesz rozwinąć sobie i widzisz. Kliknij w "Pokaż rozpis błędów i kombinacji"

Teraz widzę. Fajna sprawa. Może też coś sklecę na piątkowo-niedzielny weekend smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W tym ostatnim cos bylo o 3 miejscu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
W tym ostatnim cos bylo o 3 miejscu
To nie ta sprawa. Chodziło o wszystkie grupy i ekipy, które mają realną szansę na 3 miejsce w każdej grupie wink

Dobranoc toast

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by quincy
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis?
Rozpis. Możesz rozwinąć sobie i widzisz. Kliknij w "Pokaż rozpis błędów i kombinacji"

Teraz widzę. Fajna sprawa. Może też coś sklecę na piątkowo-niedzielny weekend smile
A to życzę żebyś wybrał tylko te "dobre" spotkania boks smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Szkoci na twitterze załamani, najlepszy komentarz to chyba ten:
tylko kibic Szkocji idzie na mecz bez żadnych oczekiwań, a mimo to wraca do domu zawiedziony

ten też ciekawy
I don't get why everyone is so down about the game - we went 90 mins without conceding a goal to Lewandowski. We should be proud.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Originally Posted by Marcel
Szkoci na twitterze załamani, najlepszy komentarz to chyba ten:
tylko kibic Szkocji idzie na mecz bez żadnych oczekiwań, a mimo to wraca do domu zawiedziony

ten też ciekawy
I don't get why everyone is so down about the game - we went 90 mins without conceding a goal to Lewandowski. We should be proud.
hahahaha

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
brazylia gayowskie dnb boks

Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
Ja daje powyzej 2,5 gola. 2,3 wydaje mi sie kursem wartym gry

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
ale cienki mecz

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
i chile 1......w 71wszej

Strona 50 z 51 1 2 48 49 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,736 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1