|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Spać czy czekać na Chile - Brazylia i Argentyne ? Spanie to strata czasu. Nie śpij  Bo życie prześpisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
Spać czy czekać na Chile - Brazylia i Argentyne ? Spanie to strata czasu. Nie śpij  Bo życie prześpisz. kto dużo śpi ten dłużej żyje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE1NjgyMDAzNjcwMDrVwLuLrnsQcbRGT1c%3D&kind=MAIN [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
To co Chile pojedzie Brazylie ? Tenis nad ranem... A teraz Mrocny Rycerz Powstaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
DOBRANOC 120 % Uratowanie remisu ze Szkocją sprawiło, że w niedzielę przeciwko Irlandii Polacy nie będą grać z nożem na gardle. Awansu jeszcze nie mamy, ale wszystko jest w naszych rękach!
Grupa D El. Euro, gr. D # Drużyna M Z R P Bramki Pkt 1 Niemcy 9 6 1 2 22:8 19 2 Polska 9 5 3 1 31:9 18 3 Irlandia 9 5 3 1 18:5 18 4 Szkocja 9 3 3 3 16:12 12 5 Gruzja 9 3 0 6 9:14 9 6 Gibraltar 9 0 0 9 2:50 0
10. kolejka:
Niemcy - Gruzja / nd. 11.10.2015 godz. 20.45
Gibraltar - Szkocja / nd. 11.10.2015 godz. 20.45
Polska - Irlandia / nd. 11.10.2015 godz. 20.45
Sytuacja jest dość jasna. Na pewno nie spadniemy poniżej 3. miejsca, lecz porażka z Irlandczykami zmusi nas do gry w barażach. Nie zachowamy pozycji premiowanej bezpośrednim awansem także wtedy, gdy zremisujemy z ekipą Martina O'Neilla wyżej niż 2:2. Powód? W Dublinie było 1:1, zatem mielibyśmy wówczas gorszy bilans meczów bezpośrednich i przy równej liczbie punktów bylibyśmy klasyfikowani niżej.
El. Euro 2016: Robert Lewandowski o krok od korony króla strzelców!
Przy ewentualnym wyniku bezbramkowym bilans będzie przemawiał na naszą korzyść, a jeśli padnie rezultat 1:1, istotna stanie się różnica goli, a tę mamy bez porównania lepszą.
Istnieje wprawdzie szansa, że awansujemy bezpośrednio także przy remisie wyższym niż 1:1, ale to jest scenariusz bardzo mało prawdopodobny. Musielibyśmy bowiem wyprzedzić Niemców, a do tego doszłoby tylko wówczas, gdyby... mistrzowie świata polegli u siebie z Gruzją. Przy takich wynikach Irlandia, Polska i Niemcy miałyby po 19 oczek i liczyłaby się tzw. mała tabela z wynikami spotkań tych drużyn. W niej górą byliby Irlandczycy (bilans 1-3-0), Biało-Czerwoni zajęliby 2. pozycję (1-2-1), a podopieczni Joachima Loewa spadliby na lokatę barażową (1-1-2).
Jeśli pokonamy Irlandię, to wszystko inne stanie się nieistotne i na pewno awansujemy bezpośrednio. Przy triumfie w niedzielę możemy nawet wygrać grupę, ale pod warunkiem, że Niemcy nie ograją Gruzji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dzisiaj w eliminacjach same pewki po zajebistych kursach widzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A zadania Biczyk z tabelą drużyn z 3 miejsca nie rozwiązałeś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis? Rozpis. Możesz rozwinąć sobie i widzisz. Kliknij w "Pokaż rozpis błędów i kombinacji"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis? Rozpis. Możesz rozwinąć sobie i widzisz. Kliknij w "Pokaż rozpis błędów i kombinacji" Teraz widzę. Fajna sprawa. Może też coś sklecę na piątkowo-niedzielny weekend 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W tym ostatnim cos bylo o 3 miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
W tym ostatnim cos bylo o 3 miejscu To nie ta sprawa. Chodziło o wszystkie grupy i ekipy, które mają realną szansę na 3 miejsce w każdej grupie  Dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu maxikombi to wszystko musi wejść czy to jakiś rozpis? Rozpis. Możesz rozwinąć sobie i widzisz. Kliknij w "Pokaż rozpis błędów i kombinacji" Teraz widzę. Fajna sprawa. Może też coś sklecę na piątkowo-niedzielny weekend  A to życzę żebyś wybrał tylko te "dobre" spotkania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Szkoci na twitterze załamani, najlepszy komentarz to chyba ten: tylko kibic Szkocji idzie na mecz bez żadnych oczekiwań, a mimo to wraca do domu zawiedziony
ten też ciekawy I don't get why everyone is so down about the game - we went 90 mins without conceding a goal to Lewandowski. We should be proud.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442 |
Szkoci na twitterze załamani, najlepszy komentarz to chyba ten: tylko kibic Szkocji idzie na mecz bez żadnych oczekiwań, a mimo to wraca do domu zawiedziony
ten też ciekawy I don't get why everyone is so down about the game - we went 90 mins without conceding a goal to Lewandowski. We should be proud. hahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442 |
brazylia gayowskie dnb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
Ja daje powyzej 2,5 gola. 2,3 wydaje mi sie kursem wartym gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,442 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|