Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#65447 09/12/2004 16:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
Mam identyczny problem jak dyzio20 i Ezquerro.
Mam zatem pytanie do pozostalych. Czy ktos, kto takze ma puste konto mial mozliwosc wziac udzial w quizie ?
Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#65448 09/12/2004 17:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
ze strony unibetu ...

"Musisz być zalogowany do swojego Konta w Unibecie, aby wziąć udział w tym quizie. Jeśli nie masz konta w Unibecie, po prostu kliknij na "Nowy Klient" w strefie logowania


czytajcie uważnie reguły promocji. przecież z tego tekstu wynika ze wystarczy założyć konto i można wziąć udzial w quizie, czyli nie trzeba mieć kasy na koncie.

unibet cały czas u mnie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 09/12/2004 17:07.
#65449 09/12/2004 17:09
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303
Gregov - z calym szacunkiem ale nikt z tu nie pisze ze nie jest zalogowany czy nie zarejestrowany tylko ze nie ma kasy na koncie.

#65450 09/12/2004 17:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Moj kumpel nie ma kasy na koncie a bierze udzial w quizie (ma juz mozliwosc bonusa 25%)

ponawiam pytania: dziala wam Unibet ??

#65451 09/12/2004 17:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
nie dziala

#65452 09/12/2004 17:16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
ja też zauważyłem że brakuje polskich liter.
Cały czas próbuje dodzwonić się do polskiego supportu ale nie odbierają, następnie zgłasza sie pan i po english language mówi mi bym zadzwonił później <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> na wysłany rano email jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi

#65453 09/12/2004 17:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
mi cały czas działa

#65454 09/12/2004 17:22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
Dziala i coć mam 0 na koncie pytania były-ale cienko poszly odpowiedzi

#65455 09/12/2004 17:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
to juz nie wiem. mi od kilku godzin unibet nie otwiera sie... psia mac...

#65456 09/12/2004 18:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
a ja chcialbym podziekowac kursonowi za spis tongue dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65457 09/12/2004 18:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Grałem dwukrotnie z pustym kontem.Inna sprawa że nie odpowiedziałem poprawnie na tyle żeby mi przysługiwał bonus.TAk więc grać można było.

#65458 09/12/2004 20:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
jesli niektorym wciaz nie dziala unibet.com, (tak jak mnie) oto ich odpowiedz "Our IT department is working hard to improve the site. Try again a bit later on."... sprzed 18, jak dla mnie strona wciaz nie dziala.

#65459 10/12/2004 06:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
7/10

- jakiemu klubowi Rooney strzelil pierwszego gola w Premiership (zaznaczylem Arsenal?)
- najwiecej wystepow w reprezentaci niemiec (zaznaczylem matthaus)
- ktore mieasto nigdy nie mialo IO (zaznaczylem kopanhaga)
- kto wygral zloto w hokeja w 1936
- jaki zawodnik ma najwiecej wystepow w hokejowych mistrzostwach swiata

#65460 10/12/2004 08:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
czy moze mi ktos poradzic, wytlumaczyc, dlaczego wciaz mi sie nie chce otworzyc strona unibet.com? jak widze wiekszosc z was nie ma najmniejszych problemow, a mnie od wczorajszego popoludnia unibet padl i koniec... wszystkie inne strony chodza bez zarzutu tylko nie unibet. z gory dzieki za odpowiedz w tej sprawie

#65461 10/12/2004 08:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
00 800 461 12 25 proponuje zdadzwonic i spytac..wg grafiku od 10 ma byc polski rozmowca przy telefonie,chociaz ostanio cos ciezko go zastac o wyznaczonych godzinach

pozdrawiam

#65462 10/12/2004 08:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
dzieki za odpowiedz.
no wlasnie pisalem do nich wczoraj odpowiedzieli, ze ich dzial IT pracuje nad poprawa strony etc., ale gnebi mnie inna mysl, z tego co widze wam ludziska strona sie otwiera, nie ma zadnych problemow, tak wiec dlaczego ja mam byc glupim jasiem, ktoremu strona sie nie otwiera. bo oczywiscie unibet.co.uk otwiera sie, tylko ze ta stronka jest jedynie do ogladania a nie grania...

#65463 10/12/2004 09:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
190. na ktorej olimpiadzie zostal wprowadzony po raz pierwszy tenis ziemny
191.kto zdobyl mistrzostwo swiata w rugby w 2003
192.skad pochodzi V.Sanghin(jakos tak)..fidzi,indie,usa

#65464 10/12/2004 09:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
vroon66 mam podobny problem jak Ty i nie wiem co zrobic. U wiekszosci moich znajomych Unibet chula bez problemu, natomiast u mnie od jakich 20 godzin za zadne skarby nie chce sie otworzyc. Czy ma ktos jakis pomysl co z tym fantem zrobic ?!?

#65465 10/12/2004 09:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
trafiłem 9/10 - poniżej wszystkie 10 pytań z moimi odpowiedziami (w tym jedna błędna!!!, nie wiem która to):

1. Kto strzelił ostatniego gola w historii na Stadionie Wembley? Michael Owen
2. Kto jest aktualnym rekordzistą NFL w liczbie zdobytych punktów w karierze? Morten Andersen
3. Dla którego z podanych włoskich klubów grał Tomas Brolin? Parma
4. Kto wygrał GP San Marino w 2003 r? M. Schumacher
5. Która drużyna wygrała finał Copa Italia w 2002/03? Milan
6. Która zawodniczka wygrała kobiecy Wimbledon 2004? Maria Sharapova
7. Kto jako ostatni niósł pochodnię z ogniem olimpijskim podczas igrzysk w Atlancie w 1996 r? Muhammad Ali
8. Kto był trenerem Sampdoriigdyn jedyny raz zdobyła tytuł mistrzowski we Włoszech? Vujadin Boskov
9. Ostatni mistrz F1 prze Michaelem Schumacherem? Hakkinen
10. Jak nazywa się stadion Boca Juniors? La Bombonera

i jeszcez kilka pytanek których zdaje się jeszcze nie było:
+ Gdzie odbyły się letnie igrzyska Olimpijskie w 1912 r? Stockholm
+ Kto wygrał mistrzostwa F1 w 1996 r? Hill
+ Dla kogo jeździ Kimi Raikonen? McLaren
+ Który zawodnik został wybrany graczem roku Fifa 2003? Zidane
+ Kto jest rekordzistą strzelonych bramek w jednym sezonie w serie A? (nie wiem: Antonio V. Angelillo, Gianni Rivera, Vieri)
+ Jaka jest narodowość Mohammeda Kallona (Monaco)? Sierra Leone
+ W jakim mieście rozgrywany jest Australian Open co roku od 1972 r? Melbourne
+ Kto wygrał Wimbledon w 1991 r? M. Stich

#65466 10/12/2004 10:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Jeżeli ktos nie moze zagrać w quizie niech spróbuje zmienić przeglądarkę.Uzywałem Explorera i quiz się nie uruchamiał,spróbowałem poprzez Operę i poszło za pierwszym razem.Aby zagrać nie trzeba mieć pieniędzy na koncie.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1