|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230 |
Mam identyczny problem jak dyzio20 i Ezquerro. Mam zatem pytanie do pozostalych. Czy ktos, kto takze ma puste konto mial mozliwosc wziac udzial w quizie ? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
ze strony unibetu ...
"Musisz być zalogowany do swojego Konta w Unibecie, aby wziąć udział w tym quizie. Jeśli nie masz konta w Unibecie, po prostu kliknij na "Nowy Klient" w strefie logowania
czytajcie uważnie reguły promocji. przecież z tego tekstu wynika ze wystarczy założyć konto i można wziąć udzial w quizie, czyli nie trzeba mieć kasy na koncie.
unibet cały czas u mnie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Last edited by Gregov; 09/12/2004 17:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 303 |
Gregov - z calym szacunkiem ale nikt z tu nie pisze ze nie jest zalogowany czy nie zarejestrowany tylko ze nie ma kasy na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Moj kumpel nie ma kasy na koncie a bierze udzial w quizie (ma juz mozliwosc bonusa 25%)
ponawiam pytania: dziala wam Unibet ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
ja też zauważyłem że brakuje polskich liter. Cały czas próbuje dodzwonić się do polskiego supportu ale nie odbierają, następnie zgłasza sie pan i po english language mówi mi bym zadzwonił później <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> na wysłany rano email jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54 |
Dziala i coć mam 0 na koncie pytania były-ale cienko poszly odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
to juz nie wiem. mi od kilku godzin unibet nie otwiera sie... psia mac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
a ja chcialbym podziekowac kursonowi za spis  dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Grałem dwukrotnie z pustym kontem.Inna sprawa że nie odpowiedziałem poprawnie na tyle żeby mi przysługiwał bonus.TAk więc grać można było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
jesli niektorym wciaz nie dziala unibet.com, (tak jak mnie) oto ich odpowiedz "Our IT department is working hard to improve the site. Try again a bit later on."... sprzed 18, jak dla mnie strona wciaz nie dziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
7/10
- jakiemu klubowi Rooney strzelil pierwszego gola w Premiership (zaznaczylem Arsenal?) - najwiecej wystepow w reprezentaci niemiec (zaznaczylem matthaus) - ktore mieasto nigdy nie mialo IO (zaznaczylem kopanhaga) - kto wygral zloto w hokeja w 1936 - jaki zawodnik ma najwiecej wystepow w hokejowych mistrzostwach swiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
czy moze mi ktos poradzic, wytlumaczyc, dlaczego wciaz mi sie nie chce otworzyc strona unibet.com? jak widze wiekszosc z was nie ma najmniejszych problemow, a mnie od wczorajszego popoludnia unibet padl i koniec... wszystkie inne strony chodza bez zarzutu tylko nie unibet. z gory dzieki za odpowiedz w tej sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
00 800 461 12 25 proponuje zdadzwonic i spytac..wg grafiku od 10 ma byc polski rozmowca przy telefonie,chociaz ostanio cos ciezko go zastac o wyznaczonych godzinach
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
dzieki za odpowiedz. no wlasnie pisalem do nich wczoraj odpowiedzieli, ze ich dzial IT pracuje nad poprawa strony etc., ale gnebi mnie inna mysl, z tego co widze wam ludziska strona sie otwiera, nie ma zadnych problemow, tak wiec dlaczego ja mam byc glupim jasiem, ktoremu strona sie nie otwiera. bo oczywiscie unibet.co.uk otwiera sie, tylko ze ta stronka jest jedynie do ogladania a nie grania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
190. na ktorej olimpiadzie zostal wprowadzony po raz pierwszy tenis ziemny 191.kto zdobyl mistrzostwo swiata w rugby w 2003 192.skad pochodzi V.Sanghin(jakos tak)..fidzi,indie,usa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
vroon66 mam podobny problem jak Ty i nie wiem co zrobic. U wiekszosci moich znajomych Unibet chula bez problemu, natomiast u mnie od jakich 20 godzin za zadne skarby nie chce sie otworzyc. Czy ma ktos jakis pomysl co z tym fantem zrobic ?!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
trafiłem 9/10 - poniżej wszystkie 10 pytań z moimi odpowiedziami (w tym jedna błędna!!!, nie wiem która to):
1. Kto strzelił ostatniego gola w historii na Stadionie Wembley? Michael Owen 2. Kto jest aktualnym rekordzistą NFL w liczbie zdobytych punktów w karierze? Morten Andersen 3. Dla którego z podanych włoskich klubów grał Tomas Brolin? Parma 4. Kto wygrał GP San Marino w 2003 r? M. Schumacher 5. Która drużyna wygrała finał Copa Italia w 2002/03? Milan 6. Która zawodniczka wygrała kobiecy Wimbledon 2004? Maria Sharapova 7. Kto jako ostatni niósł pochodnię z ogniem olimpijskim podczas igrzysk w Atlancie w 1996 r? Muhammad Ali 8. Kto był trenerem Sampdoriigdyn jedyny raz zdobyła tytuł mistrzowski we Włoszech? Vujadin Boskov 9. Ostatni mistrz F1 prze Michaelem Schumacherem? Hakkinen 10. Jak nazywa się stadion Boca Juniors? La Bombonera
i jeszcez kilka pytanek których zdaje się jeszcze nie było: + Gdzie odbyły się letnie igrzyska Olimpijskie w 1912 r? Stockholm + Kto wygrał mistrzostwa F1 w 1996 r? Hill + Dla kogo jeździ Kimi Raikonen? McLaren + Który zawodnik został wybrany graczem roku Fifa 2003? Zidane + Kto jest rekordzistą strzelonych bramek w jednym sezonie w serie A? (nie wiem: Antonio V. Angelillo, Gianni Rivera, Vieri) + Jaka jest narodowość Mohammeda Kallona (Monaco)? Sierra Leone + W jakim mieście rozgrywany jest Australian Open co roku od 1972 r? Melbourne + Kto wygrał Wimbledon w 1991 r? M. Stich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Jeżeli ktos nie moze zagrać w quizie niech spróbuje zmienić przeglądarkę.Uzywałem Explorera i quiz się nie uruchamiał,spróbowałem poprzez Operę i poszło za pierwszym razem.Aby zagrać nie trzeba mieć pieniędzy na koncie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka