Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#65470 30/07/2004 18:50
Dołączył: Jul 2004
Posty: 23
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 23
do której jest otwarty dziś porfek????

Bonus: Unibet
#65471 30/07/2004 18:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Temat zarąbisty. Do 19.00

#65472 30/07/2004 19:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Yarek:
[qb]Temat zarąbisty. Do 19.00[/qb]
a nieprawda bo do 17.

#65473 17/08/2004 17:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Moze ktos podac linka do ofery w notatniku czyli ten ZIP bo ja mialem ale niestety juz mi zniknelo.

#65474 17/08/2004 17:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]Moze ktos podac linka do ofery w notatniku czyli ten ZIP bo ja mialem ale niestety juz mi zniknelo.[/qb]
Mi też zniknęło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale mam dobrą pamięć
http://www.profesjonal.com.pl/oferta/download.zip

#65475 17/08/2004 17:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Ciekawe kiedy uaktualnią oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#65476 17/08/2004 17:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
dzieki, ale teraz nie chce sie otworzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#65477 17/08/2004 18:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]dzieki, ale teraz nie chce sie otworzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
co za firmaa zeby oferty nie aktualizowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65478 21/08/2004 16:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Ile musze miec blokow w tzn"11"?dzieki

#65479 21/08/2004 16:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Quote
Oryginalnie wysłał ivo:
[qb]Ile musze miec blokow w tzn"11"?dzieki[/qb]
4 bloki

#65480 17/09/2004 20:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Chodzi wam strona profka?Dzieki.

#65481 20/09/2004 21:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?

#65482 20/09/2004 21:17
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
Oryginalnie wysłał ivo:
[qb]Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?[/qb]
chyba 2 tygodnie, ale nie jestem pewien

#65483 20/09/2004 21:22
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
Quote
Oryginalnie wysłał ivo:
[qb]Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?[/qb]
chyba tak jak w sts 30 dni

#65484 20/09/2004 21:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?
30 dni od daty ogloszenia ostatniego wyniku na kuponie przez profa

#65485 20/09/2004 21:45
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ale ten profek to dziady. Żeby postawić zakład za 100 zł muszę mieć zgodę centrali. Zresztą się nie zgodzili. Musiałem wysłać dwa kupony po 50 zł. Śmieszni są.

#65486 20/09/2004 21:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
ja ostatnio puszczalem za 200 ale pani powiedziala ze limit to 10 zloty i sie usmiechnela a ja sie usmiechnalem i powiedzialem to 20 razy niech pani stuka i zrobila grupia mine i ...no dobrze :rolleyes:

#65487 25/09/2004 03:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
1.
jakie są godziny otwarcia profka w sobotę i niedzielę.

2.
jakie systemy można u nich grać

3.
poważnie 10zł to max stawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

proszę o odp

pozdr

#65488 28/09/2004 16:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ile można dać maksymalnie meczy z podpórką 1X lub X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Czy są jakieś ograniczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#65489 28/09/2004 17:09
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
K.K.K.

1. Sobota 9-15, Niedziela 10-14;

2. Różne 4,11,26, i X z Y np. 3 z 6

3. Hehe nidługo mają wprowadzić limity na ligę polską - 5 zł i 2 kupony na głowę (oczywiście nie zapominamy o min 3 spotkaniach na kuponie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A.S. Romek - jeśli nic nie zmienili to 50 spotkań na kuponie - podobno , nie puszczałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1