|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 23 |
do której jest otwarty dziś porfek????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170 |
Temat zarąbisty. Do 19.00
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Yarek: [qb]Temat zarąbisty. Do 19.00[/qb] a nieprawda bo do 17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Moze ktos podac linka do ofery w notatniku czyli ten ZIP bo ja mialem ale niestety juz mi zniknelo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Oryginalnie wysłał lucAs: [qb]Moze ktos podac linka do ofery w notatniku czyli ten ZIP bo ja mialem ale niestety juz mi zniknelo.[/qb] Mi też zniknęło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale mam dobrą pamięć http://www.profesjonal.com.pl/oferta/download.zip
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Ciekawe kiedy uaktualnią oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
dzieki, ale teraz nie chce sie otworzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał lucAs: [qb]dzieki, ale teraz nie chce sie otworzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] co za firmaa zeby oferty nie aktualizowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Ile musze miec blokow w tzn"11"?dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Oryginalnie wysłał ivo: [qb]Ile musze miec blokow w tzn"11"?dzieki[/qb] 4 bloki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Chodzi wam strona profka?Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Oryginalnie wysłał ivo: [qb]Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?[/qb] chyba 2 tygodnie, ale nie jestem pewien
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,272 |
Oryginalnie wysłał ivo: [qb]Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie?[/qb] chyba tak jak w sts 30 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Przez ile dni jest wazny wygrany kupon w profie? 30 dni od daty ogloszenia ostatniego wyniku na kuponie przez profa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ale ten profek to dziady. Żeby postawić zakład za 100 zł muszę mieć zgodę centrali. Zresztą się nie zgodzili. Musiałem wysłać dwa kupony po 50 zł. Śmieszni są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
ja ostatnio puszczalem za 200 ale pani powiedziala ze limit to 10 zloty i sie usmiechnela a ja sie usmiechnalem i powiedzialem to 20 razy niech pani stuka i zrobila grupia mine i ...no dobrze :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 122 |
1. jakie są godziny otwarcia profka w sobotę i niedzielę.
2. jakie systemy można u nich grać
3. poważnie 10zł to max stawka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
proszę o odp
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ile można dać maksymalnie meczy z podpórką 1X lub X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy są jakieś ograniczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
K.K.K.
1. Sobota 9-15, Niedziela 10-14;
2. Różne 4,11,26, i X z Y np. 3 z 6
3. Hehe nidługo mają wprowadzić limity na ligę polską - 5 zł i 2 kupony na głowę (oczywiście nie zapominamy o min 3 spotkaniach na kuponie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A.S. Romek - jeśli nic nie zmienili to 50 spotkań na kuponie - podobno , nie puszczałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka