Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 22 1 2 20 21 22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Djoko szybko wyjaśnił

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Djoko szybko wyjaśnił
Do 30-15 mialem cicha nadzieje, ze moze bedzie ciekawie, ale pozniej Novak pokazal kto sie bawi cyrkiem ATP obecnie :/ No nic - przynajmniej szybciej pojde biegac laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Aga już zapewniny singapur , Podobnie kerber.

Do wyjasniwenia jest jeszcze obsada miejsc 7,8
Drewniana po przerwie Safarova, Pennetta która spusciła z tonu po życiowym sukcesie, Baczyńska która gra 50% tego co grała w pierwszje połowie sezonu, Suarez ktora obecnei gra dno, venus nie ma , plisko nie ma , bencic nie ma wozniacka sie wycofala, a anka wybrała za niską pule punktow w luxemburgu, żeby przeskoczyć do top 8

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Lucie wejdzie, malo prawdopodobne zeby wypadla poza "8".
Pennetta, Timea, Konica - nie skomentuje tego nawet, bo wystep w Singapurze kazdej z nich bedzie potwarzem dla calego WTA.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ogolnie to zadna z tych, ktore juz weszly - poza Kerber i Radwanska - nie wydaje sie byc nawet blisko optymalnej formy wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by iti
Lucie wejdzie, malo prawdopodobne zeby wypadla poza "8".
Pennetta, Timea, Konica - nie skomentuje tego nawet, bo wystep w Singapurze kazdej z nich bedzie potwarzem dla calego WTA.

lUśka ma darmowe 55p za 2 rundę,ale w niej pewnie pavluczekova w sztosie jak popłynie to baczyńska robiąc finał w luxemburgu ją przeskakuje . Ale tak jak napisalem miesca od 7do10 w rankingu są obecnie bez formy więc ten tydzień moze nic nie zmienić.

Szkoda ,ze Venus, Pliszka i Bencic nie grają bo istanialo duże prawdopodobieństwo przeskoczenia do ósemki

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Agnieszka nie leci do Moskwy. No to Venus pewnie bardzo zadowolona z tego laugh Ani DK, ani Agnieszki w Moskwie laugh

Green wiesz jak to jest z gra tydzien po tygodniu - teraz Pavlyu wyzera, a za pare dni moze przegrac 2-6 2-6. WTA tak ma tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Troche mi szkoda Venus bo w tym tygodniu odrobiła stratę i wystarczyło zajsc wyżej o jedną rundę od penery ,baczyńskiej i by była w singapurze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Venus, Karolina czy Belinda to powiew swiezosci i niezlej formy.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Strona 22 z 22 1 2 20 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, kamel, latajaca_holenderka, betowiec), 986 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1