|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Do 30-15 mialem cicha nadzieje, ze moze bedzie ciekawie, ale pozniej Novak pokazal kto sie bawi cyrkiem ATP obecnie :/ No nic - przynajmniej szybciej pojde biegac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Aga już zapewniny singapur , Podobnie kerber.
Do wyjasniwenia jest jeszcze obsada miejsc 7,8 Drewniana po przerwie Safarova, Pennetta która spusciła z tonu po życiowym sukcesie, Baczyńska która gra 50% tego co grała w pierwszje połowie sezonu, Suarez ktora obecnei gra dno, venus nie ma , plisko nie ma , bencic nie ma wozniacka sie wycofala, a anka wybrała za niską pule punktow w luxemburgu, żeby przeskoczyć do top 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Lucie wejdzie, malo prawdopodobne zeby wypadla poza "8". Pennetta, Timea, Konica - nie skomentuje tego nawet, bo wystep w Singapurze kazdej z nich bedzie potwarzem dla calego WTA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ogolnie to zadna z tych, ktore juz weszly - poza Kerber i Radwanska - nie wydaje sie byc nawet blisko optymalnej formy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Lucie wejdzie, malo prawdopodobne zeby wypadla poza "8". Pennetta, Timea, Konica - nie skomentuje tego nawet, bo wystep w Singapurze kazdej z nich bedzie potwarzem dla calego WTA. lUśka ma darmowe 55p za 2 rundę,ale w niej pewnie pavluczekova w sztosie jak popłynie to baczyńska robiąc finał w luxemburgu ją przeskakuje . Ale tak jak napisalem miesca od 7do10 w rankingu są obecnie bez formy więc ten tydzień moze nic nie zmienić. Szkoda ,ze Venus, Pliszka i Bencic nie grają bo istanialo duże prawdopodobieństwo przeskoczenia do ósemki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Agnieszka nie leci do Moskwy. No to Venus pewnie bardzo zadowolona z tego  Ani DK, ani Agnieszki w Moskwie  Green wiesz jak to jest z gra tydzien po tygodniu - teraz Pavlyu wyzera, a za pare dni moze przegrac 2-6 2-6. WTA tak ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Troche mi szkoda Venus bo w tym tygodniu odrobiła stratę i wystarczyło zajsc wyżej o jedną rundę od penery ,baczyńskiej i by była w singapurze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Venus, Karolina czy Belinda to powiew swiezosci i niezlej formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka