|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
1 listopada nie chodzę na cmentarz, i tak od 4 lat, zdarza się czasem, przy ładnej pogodzie że na "motórze" śmignę, ale z zasady w ten dzień z domu dupy nie ruszam bo nie mam ochoty spotkać nikogo kto wpadł tam jak na odpust, "spalić znicza" i popindolić o ciotce Marynie. I powiem tylko jedno, po za tym okresem bywam regularnie choć nienawidzę tego miejsca i zdecydowanie bardziej wolę wieczorem usiąść na tarasie i przeczytać kilka stron z ulubionej książki Kacpra, wtedy czuję tą bliskość, a bardziej jej namiastkę ale zawsze to lepsze niż nic. Nic i nikt mi go nie zwróci, ale możliwość spędzenia choćby chwili razem w ten sposób to moja jedyna namiastka tego co nigdy nie wróci. Ważniejsze co mamy w głowie i sercu niż to co pokażemy na cmentarzu, niestety w naszym kraju to nie jest takie oczywiste. Swoją drogą, chujowy temat zapodaliście, a z drugiej strony przypomniałem sobie pacyfkową przesyłkę, dożywotni szacunek  pamiętam jak parę lat temu pisałeś że masz bardzo chore dziecko ale też pamiętam jak ktoś tutaj napisał że już jest wszystko OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
1 listopada nie chodzę na cmentarz, i tak od 4 lat, zdarza się czasem, przy ładnej pogodzie że na "motórze" śmignę, ale z zasady w ten dzień z domu dupy nie ruszam bo nie mam ochoty spotkać nikogo kto wpadł tam jak na odpust, "spalić znicza" i popindolić o ciotce Marynie. I powiem tylko jedno, po za tym okresem bywam regularnie choć nienawidzę tego miejsca i zdecydowanie bardziej wolę wieczorem usiąść na tarasie i przeczytać kilka stron z ulubionej książki Kacpra, wtedy czuję tą bliskość, a bardziej jej namiastkę ale zawsze to lepsze niż nic. Nic i nikt mi go nie zwróci, ale możliwość spędzenia choćby chwili razem w ten sposób to moja jedyna namiastka tego co nigdy nie wróci. Ważniejsze co mamy w głowie i sercu niż to co pokażemy na cmentarzu, niestety w naszym kraju to nie jest takie oczywiste. Swoją drogą, chujowy temat zapodaliście, a z drugiej strony przypomniałem sobie pacyfkową przesyłkę, dożywotni szacunek  Aż mnie w gardle ścisnęło jak to przeczytałem(zwłaszcza ten początek). Święta racja i szacunek. Nie początek, a 2 akapit...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
1 listopada nie chodzę na cmentarz, i tak od 4 lat, zdarza się czasem, przy ładnej pogodzie że na "motórze" śmignę, ale z zasady w ten dzień z domu dupy nie ruszam bo nie mam ochoty spotkać nikogo kto wpadł tam jak na odpust, "spalić znicza" i popindolić o ciotce Marynie. I powiem tylko jedno, po za tym okresem bywam regularnie choć nienawidzę tego miejsca i zdecydowanie bardziej wolę wieczorem usiąść na tarasie i przeczytać kilka stron z ulubionej książki Kacpra, wtedy czuję tą bliskość, a bardziej jej namiastkę ale zawsze to lepsze niż nic. Nic i nikt mi go nie zwróci, ale możliwość spędzenia choćby chwili razem w ten sposób to moja jedyna namiastka tego co nigdy nie wróci. Ważniejsze co mamy w głowie i sercu niż to co pokażemy na cmentarzu, niestety w naszym kraju to nie jest takie oczywiste. Swoją drogą, chujowy temat zapodaliście, a z drugiej strony przypomniałem sobie pacyfkową przesyłkę, dożywotni szacunek  I teraz bym chętnie się z Tobą "napił". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Independiente del Valle 111 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Biszop czy Twój syn ? bo nie mam pojęcia nic, i aż głupio pytać eh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Patrzyliście ostatnio na Hell's Kitchen na Polsacie? kurna pod koniec odcinka normalnie się popłakałem jak Amaro poinformował o śmierci tej małej dziewczynki.
kurna gdzie tu jest sprawiedliwość na tym świecie jak takie małe niewinne duszyczki odchodzą z tego świata. mam kumpla co robi na onkologi dziecięcej, wcześniej zagorzały katolik. Ostatnio jak z nim rozmawiałem to mi powiedział że czasami jak widzi cierpienie tych niewinnych dzieci to traci wiarę w Boga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Patrzyliście ostatnio na Hell's Kitchen na Polsacie? kurna pod koniec odcinka normalnie się popłakałem jak Amaro poinformował o śmierci tej małej dziewczynki.
kurna gdzie tu jest sprawiedliwość na tym świecie jak takie małe niewinne duszyczki odchodzą z tego świata. mam kumpla co robi na onkologi dziecięcej, wcześniej zagorzały katolik. Ostatnio jak z nim rozmawiałem to mi powiedział że czasami jak widzi cierpienie tych niewinnych dzieci to traci wiarę w Boga Coś podobnego śp. prof. Religa powiedział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Independiente del Valle 111  pobrałem oba po zastanowieniu,bez pedalskiego DNB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Independiente del Valle 111  pobrałem oba po zastanowieniu,bez pedalskiego DNB  To już można pokontrować, Paragwaj jeszcze za mało dajo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobra, bo faktycznie rozwijamy temat nie teges. Jutro Derby Polski i to się liczy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
ja nie kontruje, ryzyk fizyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
1 listopada nie chodzę na cmentarz, i tak od 4 lat, zdarza się czasem, przy ładnej pogodzie że na "motórze" śmignę, ale z zasady w ten dzień z domu dupy nie ruszam bo nie mam ochoty spotkać nikogo kto wpadł tam jak na odpust, "spalić znicza" i popindolić o ciotce Marynie. I powiem tylko jedno, po za tym okresem bywam regularnie choć nienawidzę tego miejsca i zdecydowanie bardziej wolę wieczorem usiąść na tarasie i przeczytać kilka stron z ulubionej książki Kacpra, wtedy czuję tą bliskość, a bardziej jej namiastkę ale zawsze to lepsze niż nic. Nic i nikt mi go nie zwróci, ale możliwość spędzenia choćby chwili razem w ten sposób to moja jedyna namiastka tego co nigdy nie wróci. Ważniejsze co mamy w głowie i sercu niż to co pokażemy na cmentarzu, niestety w naszym kraju to nie jest takie oczywiste. Swoją drogą, chujowy temat zapodaliście, a z drugiej strony przypomniałem sobie pacyfkową przesyłkę, dożywotni szacunek  I teraz bym chętnie się z Tobą "napił".  Pedalstwem zaleci ale mam nieodparte wrażenie, że nie nudzilibyśmy się w swoim towarzystwie Ale całkiem podobne wrażenie mam, że będzie nam dane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Dobra, bo faktycznie rozwijamy temat nie teges. Jutro Derby Polski i to się liczy.  Jutro wybory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Bishop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|