Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#656451 04/09/2006 15:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z panienek o ciemniejszej karnacji fajna jest Miss Trynidadu i Tobago.

Bonus: Unibet
#656452 04/09/2006 16:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945
Dla mnie bulgarka wpadla w oko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#656453 04/09/2006 16:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
prekrastna mogla by dzisiaj poleciec juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#656454 04/09/2006 17:05
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
To, że Baba Jaga jest prezydentową a gej premierem to także wina Tuska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jeśli weźmiemy po uwagę że Tusk i jego partia wyraźnie prowadzili przed wyborami a w samej końcówce kampanii potracili pozycje liderów to jest to jego wina - nie potrafił kontrolować sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Z tym gejem to przesadzasz, czasy się zmieniły, ludzie teraz poświęcają się karierze a nie życiu rodzinnemu.


Aby nie był to kompletny OT - bardzo odpowiada mi typ urody Miss Cypru ale obraz psuje ostatnie zdjęcie które jest bardzo słabe.

#656455 04/09/2006 17:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
jeStem młody ( 11 lath ) i wyqshtaucony (doObre oceny f podddddstAwówceeee) i zawshe BeNde szedł za TusQjem,Bo Qatshyńsqi ma BshYdkom żonem i jest nisQy...

Hiszpanka jest fajna...

#656456 04/09/2006 19:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
Pieknosci - nie potrafie wybrac nr 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pojechalem od gory panstwa pierwotnie wg j.angielskiego

Argentyna, Bahama, Belgia, Kolumbia, Jamajka, Korea, Martynika, Meksyk, Holandia, Panama, Filipiny, Slowenia, Szwecja, Wenezuela i Walia.


Znalazlem panne dla Jaroslawa Kaczynskiego, co sadzicie o reprezentantce Gruzji? Dla prezesa jak znalazl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#656457 04/09/2006 20:51
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
WOW - widziałem w telewizji kilka kandydatek podczas wycieczek po Warszawie oraz udzielania wywiadów i nie mogę uwierzyć w to co zabaczyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> .

Miss Węgier jest śliczna i udzielała wywiadu po Polsku (a nie ma w tym nic dziwnego ponieważ jej matką jest Polka). Po tym co zobaczyłem powiem że na zdjęciach wypadła BEZNADZIEJNIE i trudno poznać że to ona (nie jestem pewnien czy to naprawdę ona jest na zdjęciach) link [missworld.tv]

Miss Wenezueli jest przepiękna, na zdjęciach ktoś tylko do niej podobny link [missworld.tv]

Czekoladki niestety wypadły tak samo źle jak na zdjęciach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#656458 05/09/2006 10:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Podzielam zdanie JiroJiro .... gdy po raz pierwszy ujrzałem Miss Wenezueli od razu pomyślałem, że jest chyba główną kandydatką do wygrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#656459 05/09/2006 10:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Jeśli weźmiemy po uwagę że Tusk i jego partia wyraźnie prowadzili przed wyborami a w samej końcówce kampanii potracili pozycje liderów to jest to jego wina - nie potrafił kontrolować sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Jego wina, ze nie poszedl do radia Maryja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#656460 05/09/2006 10:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Quote
Jeśli weźmiemy po uwagę że Tusk i jego partia wyraźnie prowadzili przed wyborami a w samej końcówce kampanii potracili pozycje liderów to jest to jego wina - nie potrafił kontrolować sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Jego wina, ze nie poszedl do radia Maryja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

I że nie kłamał na ogrągło wciskając kit ciemnemu ludowi...

P.S. Bułgarka całkiem fajna. Laska z Mołdawii także...

#656461 05/09/2006 10:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Alfabetycznie:

Angola
Austria
Kolumbia
Martynika
Panama
Polska
Słowenia
Wietnam

#656462 05/09/2006 10:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Ja sobie taka piateczke wybralem Francja Szwecja Wietnam Slowenia Hiszpania tak na pierwszy rzut oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#656463 30/09/2006 22:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Niemka to dopiero kasa!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Co za ciało....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a tak na serio to
Wenezuela
Szwecja
Jamajka(czeko,czeko, czekolada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
Czechy ( zdrowe płuca to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
no i Liban <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#656464 01/10/2006 07:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
i niestety wygrala czeszka moimi faworytkami byly dziewczyny z indii australii brazylii i rumunii

#656465 02/10/2006 08:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
szkoda że nie wygrała Ioana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

[Linked Image]

#656466 02/10/2006 09:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Już po wyborach ale ja z braku ostatnio czasu dopiero teraz przedstawię swoje naj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak więc w kolejności :

Islandia
Wenezuela
Polska
Czechy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak było wszyscy wiemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1