|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z panienek o ciemniejszej karnacji fajna jest Miss Trynidadu i Tobago.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945 |
Dla mnie bulgarka wpadla w oko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
prekrastna mogla by dzisiaj poleciec juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
To, że Baba Jaga jest prezydentową a gej premierem to także wina Tuska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jeśli weźmiemy po uwagę że Tusk i jego partia wyraźnie prowadzili przed wyborami a w samej końcówce kampanii potracili pozycje liderów to jest to jego wina - nie potrafił kontrolować sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Z tym gejem to przesadzasz, czasy się zmieniły, ludzie teraz poświęcają się karierze a nie życiu rodzinnemu. Aby nie był to kompletny OT - bardzo odpowiada mi typ urody Miss Cypru ale obraz psuje ostatnie zdjęcie które jest bardzo słabe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
jeStem młody ( 11 lath ) i wyqshtaucony (doObre oceny f podddddstAwówceeee) i zawshe BeNde szedł za TusQjem,Bo Qatshyńsqi ma BshYdkom żonem i jest nisQy...
Hiszpanka jest fajna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163 |
Pieknosci - nie potrafie wybrac nr 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pojechalem od gory panstwa pierwotnie wg j.angielskiego
Argentyna, Bahama, Belgia, Kolumbia, Jamajka, Korea, Martynika, Meksyk, Holandia, Panama, Filipiny, Slowenia, Szwecja, Wenezuela i Walia.
Znalazlem panne dla Jaroslawa Kaczynskiego, co sadzicie o reprezentantce Gruzji? Dla prezesa jak znalazl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
WOW - widziałem w telewizji kilka kandydatek podczas wycieczek po Warszawie oraz udzielania wywiadów i nie mogę uwierzyć w to co zabaczyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . Miss Węgier jest śliczna i udzielała wywiadu po Polsku (a nie ma w tym nic dziwnego ponieważ jej matką jest Polka). Po tym co zobaczyłem powiem że na zdjęciach wypadła BEZNADZIEJNIE i trudno poznać że to ona (nie jestem pewnien czy to naprawdę ona jest na zdjęciach) link [ missworld.tv] Miss Wenezueli jest przepiękna, na zdjęciach ktoś tylko do niej podobny link [ missworld.tv] Czekoladki niestety wypadły tak samo źle jak na zdjęciach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Podzielam zdanie JiroJiro .... gdy po raz pierwszy ujrzałem Miss Wenezueli od razu pomyślałem, że jest chyba główną kandydatką do wygrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jeśli weźmiemy po uwagę że Tusk i jego partia wyraźnie prowadzili przed wyborami a w samej końcówce kampanii potracili pozycje liderów to jest to jego wina - nie potrafił kontrolować sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jego wina, ze nie poszedl do radia Maryja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli weźmiemy po uwagę że Tusk i jego partia wyraźnie prowadzili przed wyborami a w samej końcówce kampanii potracili pozycje liderów to jest to jego wina - nie potrafił kontrolować sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jego wina, ze nie poszedl do radia Maryja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I że nie kłamał na ogrągło wciskając kit ciemnemu ludowi... P.S. Bułgarka całkiem fajna. Laska z Mołdawii także...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Alfabetycznie:
Angola Austria Kolumbia Martynika Panama Polska Słowenia Wietnam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Ja sobie taka piateczke wybralem Francja Szwecja Wietnam Slowenia Hiszpania tak na pierwszy rzut oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Niemka to dopiero kasa!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Co za ciało....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a tak na serio to Wenezuela Szwecja Jamajka(czeko,czeko, czekolada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) Czechy ( zdrowe płuca to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) no i Liban <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
i niestety wygrala czeszka moimi faworytkami byly dziewczyny z indii australii brazylii i rumunii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
szkoda że nie wygrała Ioana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Już po wyborach ale ja z braku ostatnio czasu dopiero teraz przedstawię swoje naj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Tak więc w kolejności :
Islandia Wenezuela Polska Czechy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak było wszyscy wiemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|