|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
podręcznikowy przykład kupionego meczu i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
mamy jakies info o skladach
Sevilli / Valenci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
podręcznikowy przykład kupionego meczu i tyle w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
A tak wogóle to wczoraj jeden DW trafiony :)i był ++++ Dziś znów DW trzeba powróżyć no więc: - Pogoń w Szczecinie jeszcze nigdy nie wygrała z Lechią tak wiec DW 1:1 i 0:1 (mecz na styku remisu/minimalnego win Lechii) - drugi mecz to typowy over wiec kombinacji sporo  Niby pasy na fali ale Podbeskidzie tez potrafi strzelać dlatego gram DW 2:1 i 3:2 dla psaiaków GL
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2014
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2014
Posty: 173 |
Ja pierdole, wychodzę z domu przy stanie 1-2. Wracam i kurwa oczom nie wierzę. Ile Górnik oddał celnych strzałów 5? Toż to kurwa mega przewał. Ślązacy ustawieni pod stołem? Piłkarski poker cały czas w modzie. Jak ktoś wierzy w czystość sportu to musi być naiwnym idiotą. Na miejsce fryzjera zawsze przyjdzie następny, może jakiś kurwa hydraulik. Świetnie że pozbyłem się jarania tymi rozgrywkami bo łatwiej mi przyjąć to co się dzieje. Już mnie kurwa nic nie zaskoczy. Pozdro dla ludzi nabijających kabzę tym oszustom i złodziejom. Gdzie kurwa honor? Sport umiera... Jeżeli wierzysz w to że Piast puścił mecz Górnikowi to po prostu nie masz pojęcia o sytuacji na Górnym Śląsku, to coś takiego jakby Wisła puściła Cracovii albo Legia Lechowi więcej przykładów nie trzeba podawać, postawiłeś przegrałeś i wylewasz żale  .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
czemu na Palermo taki duzy kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
mamy jakies info o skladach
Sevilli / Valenci ? Valencia ciekawe czy bez pierwszego trenera bo ponoć złożył dymisje a do tego jak to pisał ktoś że w pierwszym meczu lubią drużyna odpuszczać tak więc ja tu pogram przeciw Valencii + że Barakaldo strzeli gola
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
mamy jakies info o skladach
Sevilli / Valenci ? Valencia ciekawe czy bez pierwszego trenera bo ponoć złożył dymisje a do tego jak to pisał ktoś że w pierwszym meczu lubią drużyna odpuszczać tak więc ja tu pogram przeciw Valencii + że Barakaldo strzeli gola Gary Neville trenerem Nietoperzy dzis zostal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
mamy jakies info o skladach
Sevilli / Valenci ? Valencia ciekawe czy bez pierwszego trenera bo ponoć złożył dymisje a do tego jak to pisał ktoś że w pierwszym meczu lubią drużyna odpuszczać tak więc ja tu pogram przeciw Valencii + że Barakaldo strzeli gola "Gary Neville trenerem Nietoperzy dzis zostal  Umowa została zawarta do 30 czerwca 2016 roku, a pracę Anglik podejmie dopiero w niedzielę, tym samym debiutem będzie mecz z Lyonem w ramach Ligi Mistrzów. Oczywiście Neville zasiądzie na trybunach podczas sobotniego szlagieru z Barceloną, jednak jeszcze w roli kibica."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
coz za wynik sensacyjny w zabrzu, zdecydowany lider baty od czerwonej latarni tej elitarnej ligi  Ładziak, jestem pod wrażeniem. W meczu na szczycie jebneliście na wyjeździe 2:0 Grom Rózaniec. Macie zatem szanse awansować do 4 ligi. A w 4 lidze to już same poważne zespoły m.i. Powiślak Końskowola, Lutnia Piszczac, czy choćby Kryształ Werbkowice. A Ty nagminnie na coś narzekasz w tej polskiej lidze.. Zacznij wreszcie obrabiać Swoje pole i jak Ci wszystko będzie pięknie rosło, to wtedy narzekaj na pole sąsiada. Wiem, że to trudno bo to tylko Polska, ale wreszcie kiedyś spróbuj.  akagi moj post nie zawieral ani grama drwiny czy szydery, piast ktory stal sie czarnym koniem do mistrzostwa przegrywa w zabrzu 2-5 prowadzac 2-1, dla mnie tez to bardzo dziwne ale daleki jestem od spiskowych wnioskow, przepraszam jesli inaczej to odebrales  nawet pochwalilem gre legi z dunami bo zasluzyla na slowa uznania a swoje ''pole'' to swoje zainterysowanie, i zawsze lokalna spolecznosc i to co sie w nim dzieje bedzie mialo swoj sentyment, i ma ona zerowa medialnosc wiec o niej sie nie rozmawia, o naszej a i owszem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
Jeżeli wierzysz w to że Piast puścił mecz Górnikowi to po prostu nie masz pojęcia o sytuacji na Górnym Śląsku, to coś takiego jakby Wisła puściła Cracovii albo Legia Lechowi więcej przykładów nie trzeba podawać, postawiłeś przegrałeś i wylewasz żale  . Nie masz do końca racji kolego. Kibice i ich wzajemne animozje to jedno ale drugie to zawodnicy i ich wzajemne powiązania i wczoraj myślę że to właśnie zadziałało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Jeżeli wierzysz w to że Piast puścił mecz Górnikowi to po prostu nie masz pojęcia o sytuacji na Górnym Śląsku, to coś takiego jakby Wisła puściła Cracovii albo Legia Lechowi więcej przykładów nie trzeba podawać, postawiłeś przegrałeś i wylewasz żale  . Nie masz do końca racji kolego. Kibice i ich wzajemne animozje to jedno ale drugie to zawodnicy i ich wzajemne powiązania i wczoraj myślę że to właśnie zadziałało  aker święta prawda a poza tym święta idą i trzeba jakoś przeżyć (przrcież to też ludzie) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
jak by to byla liga hiszpankska niemicka czy wloska to tak mozna spekulowac.. ale ta Polska Liga bagienna ... az wstyd mi przyznac w hiszpani ze jstem polakiem bo jak ktos tutaj pyta o polskie klub ktory wystepuja w LM to nikt nie zna ale za to pamietaja ekipe Deyny Bonka i Lato... daj cie spokoj panowie o gowno sie klucic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Atletico Cp i Chaves strzelać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Wisła X2 @ 1,8 Real win do ht @ 1,7 Legia win do ht @ 1,9 Ajacjo X2 @ 1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak by to byla liga hiszpankska niemicka czy wloska to tak mozna spekulowac.. ale ta Polska Liga bagienna ... az wstyd mi przyznac w hiszpani ze jstem polakiem bo jak ktos tutaj pyta o polskie klub ktory wystepuja w LM to nikt nie zna ale za to pamietaja ekipe Deyny Bonka i Lato... daj cie spokoj panowie o gowno sie klucic... jak dla mnie 100% prawdy, ale akagi moze miec odmienne zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Wisła X2 @ 1,8 Real win do ht @ 1,7 Legia win do ht @ 1,9 Ajacjo X2 @ 1,75 z tym realem do ht to bym się trochę bał (to pierwszy mecz wiec noża na gardle nie maja i pewnie drugi garnitur wyjdzie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
palermo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
12. Dusan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 4. Igor Lewczuk, 2. Michał Pazdan, 17. Tomasz Brzyski - 23. Stojan Vranjes, 3. Tomasz Jodłowiec - 6. Guilherme, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk - 11. Nemanja Nikolić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
akagi ty stary legionista jesteś to powiedz jaki DW warto pograć w Warszawie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|