Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 135 1 2 7 8 9 10 11 134 135
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by akagi
Originally Posted by radek230481
piast na pełnej ....2222


grin laugh
podręcznikowy przykład kupionego meczu i tyle w temacie

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
mamy jakies info o skladach

Sevilli / Valenci ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by akagi
Originally Posted by radek230481
piast na pełnej ....2222


grin laugh
podręcznikowy przykład kupionego meczu i tyle w temacie
laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
A tak wogóle to wczoraj jeden DW trafiony :)i był ++++
Dziś znów DW trzeba powróżyć no więc:
- Pogoń w Szczecinie jeszcze nigdy nie wygrała z Lechią tak wiec DW 1:1 i 0:1 (mecz na styku remisu/minimalnego win Lechii)
- drugi mecz to typowy over wiec kombinacji sporo smile Niby pasy na fali ale Podbeskidzie tez potrafi strzelać dlatego gram DW 2:1 i 3:2 dla psaiaków
GL

Dołączył: Oct 2014
Posty: 173
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2014
Posty: 173
Originally Posted by arctic1910
Ja pierdole, wychodzę z domu przy stanie 1-2. Wracam i kurwa oczom nie wierzę. Ile Górnik oddał celnych strzałów 5? Toż to kurwa mega przewał. Ślązacy ustawieni pod stołem? Piłkarski poker cały czas w modzie. Jak ktoś wierzy w czystość sportu to musi być naiwnym idiotą. Na miejsce fryzjera zawsze przyjdzie następny, może jakiś kurwa hydraulik. Świetnie że pozbyłem się jarania tymi rozgrywkami bo łatwiej mi przyjąć to co się dzieje. Już mnie kurwa nic nie zaskoczy.
Pozdro dla ludzi nabijających kabzę tym oszustom i złodziejom.
Gdzie kurwa honor? Sport umiera...

Jeżeli wierzysz w to że Piast puścił mecz Górnikowi to po prostu nie masz pojęcia o sytuacji na Górnym Śląsku, to coś takiego jakby Wisła puściła Cracovii albo Legia Lechowi więcej przykładów nie trzeba podawać, postawiłeś przegrałeś i wylewasz żale smile.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
czemu na Palermo taki duzy kurs shocked

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Uve87
mamy jakies info o skladach

Sevilli / Valenci ?
Valencia ciekawe czy bez pierwszego trenera bo ponoć złożył dymisje a do tego jak to pisał ktoś że w pierwszym meczu lubią drużyna odpuszczać tak więc ja tu pogram przeciw Valencii + że Barakaldo strzeli gola

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Uve87
mamy jakies info o skladach

Sevilli / Valenci ?
Valencia ciekawe czy bez pierwszego trenera bo ponoć złożył dymisje a do tego jak to pisał ktoś że w pierwszym meczu lubią drużyna odpuszczać tak więc ja tu pogram przeciw Valencii + że Barakaldo strzeli gola

Gary Neville trenerem Nietoperzy dzis zostal tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Uve87
mamy jakies info o skladach

Sevilli / Valenci ?
Valencia ciekawe czy bez pierwszego trenera bo ponoć złożył dymisje a do tego jak to pisał ktoś że w pierwszym meczu lubią drużyna odpuszczać tak więc ja tu pogram przeciw Valencii + że Barakaldo strzeli gola

"Gary Neville trenerem Nietoperzy dzis zostal tongue
Umowa została zawarta do 30 czerwca 2016 roku, a pracę Anglik podejmie dopiero w niedzielę, tym samym debiutem będzie mecz z Lyonem w ramach Ligi Mistrzów. Oczywiście Neville zasiądzie na trybunach podczas sobotniego szlagieru z Barceloną, jednak jeszcze w roli kibica."

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
coz za wynik sensacyjny w zabrzu, zdecydowany lider baty od czerwonej latarni tej elitarnej ligi crazy
Ładziak, jestem pod wrażeniem.

W meczu na szczycie jebneliście na wyjeździe 2:0 Grom Rózaniec.
Macie zatem szanse awansować do 4 ligi.

A w 4 lidze to już same poważne zespoły m.i. Powiślak Końskowola, Lutnia Piszczac, czy choćby Kryształ Werbkowice.

A Ty nagminnie na coś narzekasz w tej polskiej lidze..

Zacznij wreszcie obrabiać Swoje pole i jak Ci wszystko będzie pięknie rosło, to wtedy narzekaj na pole sąsiada.

Wiem, że to trudno bo to tylko Polska,
ale wreszcie kiedyś spróbuj. smile

akagi moj post nie zawieral ani grama drwiny czy szydery, piast ktory stal sie czarnym koniem do mistrzostwa przegrywa w zabrzu 2-5 prowadzac 2-1, dla mnie tez to bardzo dziwne ale daleki jestem od spiskowych wnioskow, przepraszam jesli inaczej to odebrales smile nawet pochwalilem gre legi z dunami bo zasluzyla na slowa uznania

a swoje ''pole'' to swoje zainterysowanie, i zawsze lokalna spolecznosc i to co sie w nim dzieje bedzie mialo swoj sentyment, i ma ona zerowa medialnosc wiec o niej sie nie rozmawia, o naszej a i owszem smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Originally Posted by torcidagornik
Jeżeli wierzysz w to że Piast puścił mecz Górnikowi to po prostu nie masz pojęcia o sytuacji na Górnym Śląsku, to coś takiego jakby Wisła puściła Cracovii albo Legia Lechowi więcej przykładów nie trzeba podawać, postawiłeś przegrałeś i wylewasz żale smile.

Nie masz do końca racji kolego.
Kibice i ich wzajemne animozje to jedno ale drugie to zawodnicy i ich wzajemne powiązania i wczoraj myślę że to właśnie zadziałało wink


Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by aker
Originally Posted by torcidagornik
Jeżeli wierzysz w to że Piast puścił mecz Górnikowi to po prostu nie masz pojęcia o sytuacji na Górnym Śląsku, to coś takiego jakby Wisła puściła Cracovii albo Legia Lechowi więcej przykładów nie trzeba podawać, postawiłeś przegrałeś i wylewasz żale smile.

Nie masz do końca racji kolego.
Kibice i ich wzajemne animozje to jedno ale drugie to zawodnicy i ich wzajemne powiązania i wczoraj myślę że to właśnie zadziałało wink
aker święta prawda a poza tym święta idą i trzeba jakoś przeżyć (przrcież to też ludzie) laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
jak by to byla liga hiszpankska niemicka czy wloska to tak mozna spekulowac..
ale ta Polska Liga bagienna ...
az wstyd mi przyznac w hiszpani ze jstem polakiem
bo jak ktos tutaj pyta o polskie klub ktory wystepuja w LM to nikt nie zna ale za to pamietaja ekipe Deyny Bonka i Lato...
daj cie spokoj panowie o gowno sie klucic...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Atletico Cp i Chaves strzelać boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Wisła X2 @ 1,8
Real win do ht @ 1,7
Legia win do ht @ 1,9
Ajacjo X2 @ 1,75



Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by NiUNiU
jak by to byla liga hiszpankska niemicka czy wloska to tak mozna spekulowac..
ale ta Polska Liga bagienna ...
az wstyd mi przyznac w hiszpani ze jstem polakiem
bo jak ktos tutaj pyta o polskie klub ktory wystepuja w LM to nikt nie zna ale za to pamietaja ekipe Deyny Bonka i Lato...
daj cie spokoj panowie o gowno sie klucic...

jak dla mnie 100% prawdy, ale akagi moze miec odmienne zdanie wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by eroll
Wisła X2 @ 1,8
Real win do ht @ 1,7
Legia win do ht @ 1,9
Ajacjo X2 @ 1,75
z tym realem do ht to bym się trochę bał (to pierwszy mecz wiec noża na gardle nie maja i pewnie drugi garnitur wyjdzie)

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
palermo laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
12. Dusan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 4. Igor Lewczuk, 2. Michał Pazdan, 17. Tomasz Brzyski - 23. Stojan Vranjes, 3. Tomasz Jodłowiec - 6. Guilherme, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk - 11. Nemanja Nikolić.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
akagi ty stary legionista jesteś to powiedz jaki DW warto pograć w Warszawie?

Strona 9 z 135 1 2 7 8 9 10 11 134 135

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1