Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#65744 22/12/2004 15:02
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Quote
Na mecz Chelsea-Norwich Bet365 oferuje min, taki zakład:
number of goals in match - over 2 goals po kursie 1.66.
Co właściwie oznacza ten zapis?czym różni się od zwykłego over 2.5 goals (nota bene oferowanego po kursie 1.70)?

rózni się dokładnie 0.5 gola, czyli przy 1-1 2-0 0-2 masz zwrot, a przy linii 2.5 lost.
Wielkie dzięki Ares.
Zastanawiam się co w sytuacji,gdybym miał na kuponie dwa zdarzenia:jedno takie jak wspomniałem w pierwszym poście+typ 1x2 na jakiś mecz.I co w momencie gdybym mecz wytypował prawidłowo,a z zakładu number of goals miałbym zwrot.Czy wówczas cały kupon byłby zwrócony?

Bonus: Unibet
#65745 22/12/2004 18:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Ja to mam chyba pecha, dostałem maila z prośbą o autoryzację, dobrze że można wysłać mailem bo ostatnim razem leciałem na poczte żeby przefaxować pismo do Angli.:D

#65746 22/12/2004 20:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Zastanawiam się co w sytuacji,gdybym miał na kuponie dwa zdarzenia:jedno takie jak wspomniałem w pierwszym poście+typ 1x2 na jakiś mecz.I co w momencie gdybym mecz wytypował prawidłowo,a z zakładu number of goals miałbym zwrot.Czy wówczas cały kupon byłby zwrócony?


w tym przypadku masz kupon wygrany z kursem takim jak za typ 1x2, drugi typ (zwrot) liczony jest po kursie 1.0.

#65747 23/12/2004 16:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
Mam mały problem.

8 grudnia otworzyłem konto w bet365 i wpłaciłem 50$ ekartą mbank na swoje konto.

W chodze dzis do mbank i okazuje się że pięniądze(te 50$) sa na moim koncie w dostępnych środkach.

Wcześniej czekały na rozliczenie i były zablokowane.

Zadzwoniłem do mbanku z pytaniem co jest grane i odpowiedzieli mi że podmiot do którego wpłacałem pieniądze nie przysłał im papierów i potwierdzenia przyjęcia pieniędzy i dlatego wrócili mi pieniądze na konto , i poinformowali mnie że jak dostaną to rozliczą tą transakcje.

W becie mam w histori transakcji wpłate 50$ i niby jest ok.

wysłałem im wszystkie skany i odpisali mi że wszystko jest dobrze ale to było 2 tygodnie temu i teraz mam wątpliwości czy wszystko jest ok.

Chciałem się dowiedzieć od użytkowników tego buka czy to jest normalna sytuacja z rozliczeniem tak długim tych pieniędzy bo nie wiem co robić .

#65748 25/12/2004 12:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
To nie jest normalna sytuacja w bet365. Zaczekaj trochę ,bo może to przez te święta.

#65749 29/12/2004 20:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
gram u nich ok. 2 mies. i wg mnie maja tylko jedną wade, otóz strasznie długo rozliczają zakłady. dzisiaj na rozliczenie skoków czekałem 3 godz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#65750 30/12/2004 12:59
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
To moze zalezy od sportu jaki grasz. Pilke nozna rozliczaja bardzo szybko, a ich kursy na live betting sa jedne z najlepszych jesli nie najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65751 31/12/2004 11:52
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Witam, b.dawno się nie logoowałem do bet365, pozapominałem loginu hasła i 4 digitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piszę do nich a oni odp:


In order to send you a reminder of your log in details please confirm
your 4 digit security number.

If you require any further assistance with regards to this or any other
matter please do not hesitate to contact us here at Customer Services.
Our team are available 24 hours a day by e-mail or telephone and will be
pleased to assist you.


no jak mam im podać, jak nie pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> miał ktoś taką sytuację ?

#65752 31/12/2004 14:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Kod powinienes dostać od nich tradycyjną pocztą po zapisaniu się.

#65753 03/01/2005 01:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
czy netkarta multibanku działa bezproblemowo w obrocie z bet365 ? wpłaty/wypłaty ??

#65754 03/01/2005 15:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Póki co same superlatywy, bardzo szybki i kompetentny support. Podali wszystkie dane po weryfikacji. W ciągu 1 godziny 4 maile w dwie strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pytanie: konto na bet365 w Euro, na Moneybookers w PLN. Czy pieniądze idą bez problemu, czy też są jakieś problemy jak np w pinnacle w tej kwestii ??

#65755 03/01/2005 20:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#65756 03/01/2005 23:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Jeżeli bukmacher nie zaznacza, że konto w moneybookers musi być w takiej samej walucie jak u buka, to nie ma problemu.

#65757 04/01/2005 01:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Pytanie: konto na bet365 w Euro, na Moneybookers w PLN. Czy pieniądze idą bez problemu, czy też są jakieś problemy jak np w pinnacle w tej kwestii ??
Wybrana waluta w Moneybookers nie ma zadnego znaczenia, mozesz wplacac/wyplacac dowolne (prawie) pieniadze do/od buka. Jedeny minus - drobne straty na roznicach kursu jesli transakcja jest w innej walucie (moneybookers zawsze przelicza na bazową walute w jakiej zakladales konto)

#65758 04/01/2005 15:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
[quote]Póki co same superlatywy, bardzo szybki i kompetentny support. Podali wszystkie dane po weryfikacji. W ciągu 1 godziny 4 maile w dwie strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


A moim zdaniem to mają tam niezły burdel,pisałem niedawno o rozliczeniu mojej e karty mbank.

Wpłaciłem 50 ekartą troche ugrałem i zrobiłem wypłate na ekarte (kasa była za 2 dni)

Lecz najlepsze jest to że oni nie chcą tych 50$ Mbank ich nie rozliczył i mam je na koncie w m bank.
Do beta napisałem żeby sobie rozliczyli te 50$ ,to odpisali mi że wpłate przyjeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Z tego wszystkiego to wole tam przynajmniej na razie nie grać .

#65759 05/01/2005 18:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam. Chciałem tylko pochwalić Bet365 za bardzo dobry i cierpliwy customer service. Ostatnio miałem niecodzienny problem [nie chcę się rozpisywać jaki, powiem tylko, że był on z mojej winy], a oni w profesjonalny sposób mi pomogli. Wymieniłem z nimi ok 15 maili i w żadnym z nich nie było z ich strony nawet nutki olewania. Po prostu full professional <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Taki customer service z Expekta może się schować

Pozdrawiam
Master Flamaster

#65760 07/01/2005 21:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
problem z wpłata na konto karta Inteligo
non stop wyskakuje mi błąd nr karty o co tu chodzi czy ktos umie mi wskazac przyczyne, moze i mojego błedu ?

#65761 07/01/2005 21:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Napisz do ich supportu - napewno Ci doradzą jak to bezproblemowo zrobić

Pozdrawiam
Master Flamaster

#65762 07/01/2005 21:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
czy wystarczy jak opisze swój problem w j. polskim?

#65763 08/01/2005 08:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
Mam mały problem.

8 grudnia otworzyłem konto w bet365 i wpłaciłem 50$ ekartą mbank na swoje konto.

W chodze dzis do mbank i okazuje się że pięniądze(te 50$) sa na moim koncie w dostępnych środkach.

Wcześniej czekały na rozliczenie i były zablokowane.

Zadzwoniłem do mbanku z pytaniem co jest grane i odpowiedzieli mi że podmiot do którego wpłacałem pieniądze nie przysłał im papierów i potwierdzenia przyjęcia pieniędzy i dlatego wrócili mi pieniądze na konto , i poinformowali mnie że jak dostaną to rozliczą tą transakcje.

W becie mam w histori transakcji wpłate 50$ i niby jest ok.



wysłałem im wszystkie skany i odpisali mi że wszystko jest dobrze ale to było 2 tygodnie temu i teraz mam wątpliwości czy wszystko jest ok.

Chciałem się dowiedzieć od użytkowników tego buka czy to jest normalna sytuacja z rozliczeniem tak długim tych pieniędzy bo nie wiem co robić .


Możesz powiedzieć jak sytuacja się rozwinęła. Mam podobny problem jak ty. Wpłaciłem 3 tyg temu do bet365 400E a dziś w mbanku mi powiedzieli że pieniądze nie wyszły z konta.;) Gram sobie u nich bez problemów, robiłem autoryzację wpłaty i powiedzieli że jest wszystko ok....

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1