|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Na mecz Chelsea-Norwich Bet365 oferuje min, taki zakład: number of goals in match - over 2 goals po kursie 1.66. Co właściwie oznacza ten zapis?czym różni się od zwykłego over 2.5 goals (nota bene oferowanego po kursie 1.70)? rózni się dokładnie 0.5 gola, czyli przy 1-1 2-0 0-2 masz zwrot, a przy linii 2.5 lost. Wielkie dzięki Ares. Zastanawiam się co w sytuacji,gdybym miał na kuponie dwa zdarzenia:jedno takie jak wspomniałem w pierwszym poście+typ 1x2 na jakiś mecz.I co w momencie gdybym mecz wytypował prawidłowo,a z zakładu number of goals miałbym zwrot.Czy wówczas cały kupon byłby zwrócony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Ja to mam chyba pecha, dostałem maila z prośbą o autoryzację, dobrze że można wysłać mailem bo ostatnim razem leciałem na poczte żeby przefaxować pismo do Angli.:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Zastanawiam się co w sytuacji,gdybym miał na kuponie dwa zdarzenia:jedno takie jak wspomniałem w pierwszym poście+typ 1x2 na jakiś mecz.I co w momencie gdybym mecz wytypował prawidłowo,a z zakładu number of goals miałbym zwrot.Czy wówczas cały kupon byłby zwrócony?
w tym przypadku masz kupon wygrany z kursem takim jak za typ 1x2, drugi typ (zwrot) liczony jest po kursie 1.0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
Mam mały problem.
8 grudnia otworzyłem konto w bet365 i wpłaciłem 50$ ekartą mbank na swoje konto.
W chodze dzis do mbank i okazuje się że pięniądze(te 50$) sa na moim koncie w dostępnych środkach.
Wcześniej czekały na rozliczenie i były zablokowane.
Zadzwoniłem do mbanku z pytaniem co jest grane i odpowiedzieli mi że podmiot do którego wpłacałem pieniądze nie przysłał im papierów i potwierdzenia przyjęcia pieniędzy i dlatego wrócili mi pieniądze na konto , i poinformowali mnie że jak dostaną to rozliczą tą transakcje.
W becie mam w histori transakcji wpłate 50$ i niby jest ok.
wysłałem im wszystkie skany i odpisali mi że wszystko jest dobrze ale to było 2 tygodnie temu i teraz mam wątpliwości czy wszystko jest ok.
Chciałem się dowiedzieć od użytkowników tego buka czy to jest normalna sytuacja z rozliczeniem tak długim tych pieniędzy bo nie wiem co robić .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
To nie jest normalna sytuacja w bet365. Zaczekaj trochę ,bo może to przez te święta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
gram u nich ok. 2 mies. i wg mnie maja tylko jedną wade, otóz strasznie długo rozliczają zakłady. dzisiaj na rozliczenie skoków czekałem 3 godz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,122 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,122 Likes: 9 |
To moze zalezy od sportu jaki grasz. Pilke nozna rozliczaja bardzo szybko, a ich kursy na live betting sa jedne z najlepszych jesli nie najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Witam, b.dawno się nie logoowałem do bet365, pozapominałem loginu hasła i 4 digitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piszę do nich a oni odp:
In order to send you a reminder of your log in details please confirm your 4 digit security number.
If you require any further assistance with regards to this or any other matter please do not hesitate to contact us here at Customer Services. Our team are available 24 hours a day by e-mail or telephone and will be pleased to assist you.
no jak mam im podać, jak nie pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> miał ktoś taką sytuację ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Kod powinienes dostać od nich tradycyjną pocztą po zapisaniu się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
czy netkarta multibanku działa bezproblemowo w obrocie z bet365 ? wpłaty/wypłaty ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Póki co same superlatywy, bardzo szybki i kompetentny support. Podali wszystkie dane po weryfikacji. W ciągu 1 godziny 4 maile w dwie strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pytanie: konto na bet365 w Euro, na Moneybookers w PLN. Czy pieniądze idą bez problemu, czy też są jakieś problemy jak np w pinnacle w tej kwestii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Jeżeli bukmacher nie zaznacza, że konto w moneybookers musi być w takiej samej walucie jak u buka, to nie ma problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Pytanie: konto na bet365 w Euro, na Moneybookers w PLN. Czy pieniądze idą bez problemu, czy też są jakieś problemy jak np w pinnacle w tej kwestii ?? Wybrana waluta w Moneybookers nie ma zadnego znaczenia, mozesz wplacac/wyplacac dowolne (prawie) pieniadze do/od buka. Jedeny minus - drobne straty na roznicach kursu jesli transakcja jest w innej walucie (moneybookers zawsze przelicza na bazową walute w jakiej zakladales konto)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
[quote]Póki co same superlatywy, bardzo szybki i kompetentny support. Podali wszystkie dane po weryfikacji. W ciągu 1 godziny 4 maile w dwie strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A moim zdaniem to mają tam niezły burdel,pisałem niedawno o rozliczeniu mojej e karty mbank.
Wpłaciłem 50 ekartą troche ugrałem i zrobiłem wypłate na ekarte (kasa była za 2 dni)
Lecz najlepsze jest to że oni nie chcą tych 50$ Mbank ich nie rozliczył i mam je na koncie w m bank. Do beta napisałem żeby sobie rozliczyli te 50$ ,to odpisali mi że wpłate przyjeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Z tego wszystkiego to wole tam przynajmniej na razie nie grać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam. Chciałem tylko pochwalić Bet365 za bardzo dobry i cierpliwy customer service. Ostatnio miałem niecodzienny problem [nie chcę się rozpisywać jaki, powiem tylko, że był on z mojej winy], a oni w profesjonalny sposób mi pomogli. Wymieniłem z nimi ok 15 maili i w żadnym z nich nie było z ich strony nawet nutki olewania. Po prostu full professional <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Taki customer service z Expekta może się schować
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
problem z wpłata na konto karta Inteligo non stop wyskakuje mi błąd nr karty o co tu chodzi czy ktos umie mi wskazac przyczyne, moze i mojego błedu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Napisz do ich supportu - napewno Ci doradzą jak to bezproblemowo zrobić
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91 |
czy wystarczy jak opisze swój problem w j. polskim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Mam mały problem.
8 grudnia otworzyłem konto w bet365 i wpłaciłem 50$ ekartą mbank na swoje konto.
W chodze dzis do mbank i okazuje się że pięniądze(te 50$) sa na moim koncie w dostępnych środkach.
Wcześniej czekały na rozliczenie i były zablokowane.
Zadzwoniłem do mbanku z pytaniem co jest grane i odpowiedzieli mi że podmiot do którego wpłacałem pieniądze nie przysłał im papierów i potwierdzenia przyjęcia pieniędzy i dlatego wrócili mi pieniądze na konto , i poinformowali mnie że jak dostaną to rozliczą tą transakcje.
W becie mam w histori transakcji wpłate 50$ i niby jest ok.
wysłałem im wszystkie skany i odpisali mi że wszystko jest dobrze ale to było 2 tygodnie temu i teraz mam wątpliwości czy wszystko jest ok.
Chciałem się dowiedzieć od użytkowników tego buka czy to jest normalna sytuacja z rozliczeniem tak długim tych pieniędzy bo nie wiem co robić . Możesz powiedzieć jak sytuacja się rozwinęła. Mam podobny problem jak ty. Wpłaciłem 3 tyg temu do bet365 400E a dziś w mbanku mi powiedzieli że pieniądze nie wyszły z konta.;) Gram sobie u nich bez problemów, robiłem autoryzację wpłaty i powiedzieli że jest wszystko ok....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|