|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Witam. Mam pytanie do fanów Premier League. W przerwach transmisji meczów czasami jest puszczany zlepek goli z ligi. Ktoś wie co to za muzyka tam jest?? Z góry dzięki za odpowiedz. Szczęśliwego nowego roku ! To chyba jakiś dźwiękowiec robił na potrzeby programu bo też mnie kiedyś ta melodyjka urzekła i szukałem przez 'shazama' ale niestety nie ma jej w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
@jaga1920 mam do Ciebie prośbę, podobną jak do pacyfka jakiś czas temu, otóż ...staraj się chłopie pisać używając ALTa i znaków interpunkcyjnych. Szanuję Cię bo nie raz wnosisz do tematu ciekawe opinie no i typki ale jak już piszesz to ciężko się to czyta i wzbudzasz tym taki nie ład. Używanie dodatkowego przycisku na klawiaturze nie zajmie Ci wcale więcej czasu w pisaniu także uszanuj moją prośbę, myślę że nie jednej osobie tutaj czytającej będzie to sprzyjać. Pozdrawiam  ja się też pod tym podpisuję wszystkimi moimi członkami  chociaż z drugiej strony Chudy nasze nicki też są napisane z małej litery i czy to ma oznaczać brak szacunku dla swojej osoby? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Warto ruszać Królewskich? Jebane UPC nie ma Eleven nawet za pieniędze. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Witam. Mam pytanie do fanów Premier League. W przerwach transmisji meczów czasami jest puszczany zlepek goli z ligi. Ktoś wie co to za muzyka tam jest?? Z góry dzięki za odpowiedz. Szczęśliwego nowego roku ! Kasabian - Fire
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Witam. Mam pytanie do fanów Premier League. W przerwach transmisji meczów czasami jest puszczany zlepek goli z ligi. Ktoś wie co to za muzyka tam jest?? Z góry dzięki za odpowiedz. Szczęśliwego nowego roku ! Kasabian - Fire Nie to jest oficjalna nutka premier. Chodzi o przerwe i skróty z goli. Taka szybka nutka. No nic może sam znajdę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kasabian to chyba był ze dwa sezony temu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
czerwo jaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Witam. Mam pytanie do fanów Premier League. W przerwach transmisji meczów czasami jest puszczany zlepek goli z ligi. Ktoś wie co to za muzyka tam jest?? Z góry dzięki za odpowiedz. Szczęśliwego nowego roku ! Kasabian - Fire Nie to jest oficjalna nutka premier. Chodzi o przerwe i skróty z goli. Taka szybka nutka. No nic może sam znajdę. aha to sorry za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
Valencia jechać z nimi. Kiedy jak nie teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
mam czutke ze bedzie ostry mecz na mestalla wiec czerwo mile widziane pepe w 1 skladzie bedzie sie dzialo @3.6 vamoooos !!! szkoda ze nie pepe ale karnego sprokurowal izabela $$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Na c plus sport 2 jest przerwa w powtórce crystal palace i są reklamy a nie muzyczka Daj znać kiedy będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Valencia Valencia v Real Madryt (Remis - Nie ma zakładu) 03/01/2016 Brak 1.83 Odbędzie się Stawka: 50,00 Zwrot: 91,66 Valencia @ 4.00 20,00 PLN Singiel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Kasabian to chyba był ze dwa sezony temu w zeszłym sezonie na pewno też był
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Możliwe Aker ale kasabian to czołówka A skorpion pyta o to w przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Na c plus sport 2 jest przerwa w powtórce crystal palace i są reklamy a nie muzyczka Daj znać kiedy będzie Nie mam tv  jakiś czas temu oglądałem w necie mecz i była ta nutka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Szukajcie szukajcie  tylko jak znajdziecie to weźcie założcie temat w TiO, że znaleźliście bo tu moge juz nie zaglądnać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A dlaczego? Tu jest najfajniejszy klimat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Skorpionowi ręce się pocą bo musi z ALTem pisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka