|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
1.czy jak wplace do nich kase przez MB to beda chcieli jakies potwierdzenie wplaty ? 2.przy wyplacie kaski co dokladnie trzeba im przeslac (skany) zeby wyplacili ? (wplata przez MB) 3.przegladalem ten temat i natknąlem sie na informacje o jakims security letter, o co dokladnie z tym chodzi bo jakos w temacie nie jest dokladnie wyjasnione ?
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1.nie,kasa przelewana automatycznie 2.nic 3.Mogą ci przysłać list do domu,by potwierdzić twój adres,który należy odesłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
o żesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> od początku one more time 1.Twój pierwszy zakład:stawiasz powiedzmy na Liverpool 10$ 2.Nieważne czy zakład wszedł czy nie 3.W przerwie meczu Real-Malaga,stawiasz na Real po kursie 1.5,po kliknięciu na zakład w betslip widzisz opcje Claim free bet,zaznaczasz i zawierasz ten zakład 4.Real wygrywa na twoje konto wpływa 5$,czyli sama wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Mam nadzieje że już wszystko jasne Do dupy z tym ich free betem. 1. Postawiłem swój pierwszy zakład na na remis Liverpoolu z Birmingham za 10$ 2. Zakład nie wszedł 3. Po 20 minutach meczu Francja - Szwajcaria postawiłem na over po kursie 2.10 i po kliknięciu na betslip nie było opcji Claim free bet. Zaznaczyłem ztawkę i zakład przyjęło. To miał być free bet a jest pay bet. I jestem 10$ w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czy ktos z Was mial prblem z tym buckiem? Otworzylem tam konto okolo 3 tygodni temu. Nie dostalem obiecanego bonusa. Co gorsza dzisiaj okazalo sie, ze nie moge sie zalogowac a suppoort przez telefon odpowiada, ze nie maja w ogole konta z taka nazwa. Nie wiem czy cos pochrzanili i odkreca zaraz czy konto i przede wszystkim kasa przepadnie.
Niby maja ocene A ale powaznie sie boje. Po raz pierwszy mi sie cos takiego zdarza.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Czy ktos z Was mial prblem z tym buckiem? Otworzylem tam konto okolo 3 tygodni temu. Nie dostalem obiecanego bonusa. Co gorsza dzisiaj okazalo sie, ze nie moge sie zalogowac a suppoort przez telefon odpowiada, ze nie maja w ogole konta z taka nazwa. Nie wiem czy cos pochrzanili i odkreca zaraz czy konto i przede wszystkim kasa przepadnie.
Niby maja ocene A ale powaznie sie boje. Po raz pierwszy mi sie cos takiego zdarza.
Wojtek Ja gran tam od jakiegos czasu i musze sie o nich wypowiadac w samytch superlatywach - sadze ze jezeli to byl blad z ich strony to na pewno nic nie stracisz a moge Cie zapewnic ze jeszcze dostaniesz jakiegos dodatkowego bonusa. A dostales do domu security letter?? Bo mi tez na ok tydzien zawiesili konto(nie moglem sie zalogowac) na poczatku do czasu az nie odesle im tego..A co do nie przyznanego bonusa to dopisza jak tylko dostana wlasnie security letter..Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
o żesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> od początku one more time 1.Twój pierwszy zakład:stawiasz powiedzmy na Liverpool 10$ 2.Nieważne czy zakład wszedł czy nie 3.W przerwie meczu Real-Malaga,stawiasz na Real po kursie 1.5,po kliknięciu na zakład w betslip widzisz opcje Claim free bet,zaznaczasz i zawierasz ten zakład 4.Real wygrywa na twoje konto wpływa 5$,czyli sama wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Mam nadzieje że już wszystko jasne Do dupy z tym ich free betem. 1. Postawiłem swój pierwszy zakład na na remis Liverpoolu z Birmingham za 10$ 2. Zakład nie wszedł 3. Po 20 minutach meczu Francja - Szwajcaria postawiłem na over po kursie 2.10 i po kliknięciu na betslip nie było opcji Claim free bet. Zaznaczyłem ztawkę i zakład przyjęło. To miał być free bet a jest pay bet. I jestem 10$ w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jeśli rzeczywiście wszystko zrobiłeś tak jak trzeba to pisz do supportu hmm Liverpool z Birmingham.... a kiedy ten mecz sie odbył?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
[/quote]
Ja gran tam od jakiegos czasu i musze sie o nich wypowiadac w samytch superlatywach - sadze ze jezeli to byl blad z ich strony to na pewno nic nie stracisz a moge Cie zapewnic ze jeszcze dostaniesz jakiegos dodatkowego bonusa. A dostales do domu security letter?? Bo mi tez na ok tydzien zawiesili konto(nie moglem sie zalogowac) na poczatku do czasu az nie odesle im tego..A co do nie przyznanego bonusa to dopisza jak tylko dostana wlasnie security letter..Pozdr. Dzieki za slowa otuchy !!! Chyba rzeczywiscie chodzi o security letter (odeslalem go 23 marca) - tylko dlaczego zablokowali konto dopiero jak weszly 2 duze zaklady a nie od poczatku to nie wiem? I dlaczego przez telefon gosc mowi, ze nie ma w ogole takij nazwy uzytkownika - tez nie wiem. Mailem odpowiedzieli dosc niejasno ale potwierdzili, ze konto jeszcze jest. Czekam na kolejna odpowiedz. Ale udalo im sie skutecznie popsuc mi humor na Swieta :-( Pozdrowienia Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Ja sie tam tez ostatnio zarejestrowalem i jesli chodzi o bonus, to na razie zamiast 10% dostalem cos takiego:
" Unfortunately, we have been experiencing a high degree of bonus abuse through the moneybookers payment method and as such have had to implement a customer identify check prior to crediting any bonuses in order to ensure that bonuses are received by genuine customers.
We apologise for any inconvenience this causes you, but we are sure you will understand that if we do not we would have to decrease our bonus offers, which would affect loyal customers.
We would be very grateful if you would return the verification letter that we have sent to your address, once this has been approved we will immediately credit your account.
Thank you again for your patience.
Kind Regards,
Chris B
Customer Services "
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Z moich doswiadczen wynika, ze lepiej na razie wyplac kase od nich (jak sie jeszcze da) i dopiero jak napisza Ci, ze doszedl do nich podpisany list mozesz znowu wplacic. Innaczej jak cos wygrasz to zablokuja konto i bedziesz mial problem a przynajmiej bedziesz sie denerwowal.
Chyba naskarze na nich do SBR bo jak na bucka A+ takie zachowanie mi nie pasuje. Albo w ogole nie pozwalaja wplacic zanim nie dostana listu z powrotem albo jak juz pozwolili grac i wyplacac wczesniej to nichj nie blokuja konta jak sie troche wygra.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Witam, tez dostaliście od nich jakiś list <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />? Bo ja dostałem ale wszystko po angielsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Ile czeka sie na ten "verification letter" ???
Zarejestrowałem się kilka dni temu, wybrałem opcje wpłat przez moneybookers, ale nic jeszcze nie wpłacałem.
teraz czekam na ten list i nie mogę się doczekać, a jest na czym obracać bonusy, gdyż pojawiają się surebety na table tennis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
w bet365 jest now promocja a konkretniej free bet na U.S. Masters Orientuje sie ktoś z was może co to za dyscyplina to U.S Masters?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
od paru dni stronka mi chodzi jak krew z nosa a konkretniej to dział Soccer,reszta chodzi normalnie Nie robiłbym problemu ale czasem musze czekać pare dobrych minut żeby sie załadowało Ma ktoś podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
moze niech kto bardziej biegly w angielskim skrobnie do nich maila ze nam, w Polsce ich strona chodzi jak wielkie G...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
Co jest grane. Postawilem dzisiaj 20$ na srodowy tenis teraz zagladam 20$ zdjete z konta a zaklad nie uwzgledniony? W Settlet Bets go nie ma wiec gdzie moze byc, czy Bet365 robi walki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Skoro to jest środowy, to będzie w unsettled
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
czy zrobili komuś z was limity na jakieś dyscypliny w bet365 po tym jak zaczęliście ich ogrywać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Na wszystkie. Zdaje sie ze 5% bazowej dopuszczalnej stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ta stronka zaczyna mnie ostrow wkurwiać,trzeba coś z tym zrobić skleciłem coś takiego
Hello Recently I noticed that your site is going very slow on my machine,I thought that it's a problem with my Internet provider,but I've talked with other bet365 Polish members,and they've got the same problem.So the problem must be on your side. I and other Polish members would be thankful for improving this issue
Nie jestem może jakiś rewelacyjny z angielskiego ale raczej zrozumieją o co biega,zapraszam do wysyłania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|