Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#65844 23/03/2005 22:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
1.czy jak wplace do nich kase przez MB to beda chcieli jakies potwierdzenie wplaty ?
2.przy wyplacie kaski co dokladnie trzeba im przeslac (skany) zeby wyplacili ? (wplata przez MB)
3.przegladalem ten temat i natknąlem sie na informacje o jakims security letter, o co dokladnie z tym chodzi bo jakos w temacie nie jest dokladnie wyjasnione ?

z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1.nie,kasa przelewana automatycznie
2.nic
3.Mogą ci przysłać list do domu,by potwierdzić twój adres,który należy odesłać

Bonus: Unibet
#65845 26/03/2005 20:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
o żesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
od początku one more time
1.Twój pierwszy zakład:stawiasz powiedzmy na Liverpool 10$
2.Nieważne czy zakład wszedł czy nie
3.W przerwie meczu Real-Malaga,stawiasz na Real po kursie 1.5,po kliknięciu na zakład w betslip widzisz opcje Claim free bet,zaznaczasz i zawierasz ten zakład
4.Real wygrywa na twoje konto wpływa 5$,czyli sama wygrana
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Mam nadzieje że już wszystko jasne

Do dupy z tym ich free betem.

1. Postawiłem swój pierwszy zakład na na remis Liverpoolu z Birmingham za 10$
2. Zakład nie wszedł
3. Po 20 minutach meczu Francja - Szwajcaria postawiłem na over po kursie 2.10 i po kliknięciu na betslip nie było opcji Claim free bet. Zaznaczyłem ztawkę i zakład przyjęło. To miał być free bet a jest pay bet. I jestem 10$ w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#65846 27/03/2005 08:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Czy ktos z Was mial prblem z tym buckiem? Otworzylem tam konto okolo 3 tygodni temu. Nie dostalem obiecanego bonusa. Co gorsza dzisiaj okazalo sie, ze nie moge sie zalogowac a suppoort przez telefon odpowiada, ze nie maja w ogole konta z taka nazwa. Nie wiem czy cos pochrzanili i odkreca zaraz czy konto i przede wszystkim kasa przepadnie.

Niby maja ocene A ale powaznie sie boje. Po raz pierwszy mi sie cos takiego zdarza.

Wojtek

#65847 27/03/2005 09:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Czy ktos z Was mial prblem z tym buckiem? Otworzylem tam konto okolo 3 tygodni temu. Nie dostalem obiecanego bonusa. Co gorsza dzisiaj okazalo sie, ze nie moge sie zalogowac a suppoort przez telefon odpowiada, ze nie maja w ogole konta z taka nazwa. Nie wiem czy cos pochrzanili i odkreca zaraz czy konto i przede wszystkim kasa przepadnie.

Niby maja ocene A ale powaznie sie boje. Po raz pierwszy mi sie cos takiego zdarza.

Wojtek

Ja gran tam od jakiegos czasu i musze sie o nich wypowiadac w samytch superlatywach - sadze ze jezeli to byl blad z ich strony to na pewno nic nie stracisz a moge Cie zapewnic ze jeszcze dostaniesz jakiegos dodatkowego bonusa.
A dostales do domu security letter?? Bo mi tez na ok tydzien zawiesili konto(nie moglem sie zalogowac) na poczatku do czasu az nie odesle im tego..A co do nie przyznanego bonusa to dopisza jak tylko dostana wlasnie security letter..Pozdr.

#65848 27/03/2005 09:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
Quote
o żesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
od początku one more time
1.Twój pierwszy zakład:stawiasz powiedzmy na Liverpool 10$
2.Nieważne czy zakład wszedł czy nie
3.W przerwie meczu Real-Malaga,stawiasz na Real po kursie 1.5,po kliknięciu na zakład w betslip widzisz opcje Claim free bet,zaznaczasz i zawierasz ten zakład
4.Real wygrywa na twoje konto wpływa 5$,czyli sama wygrana
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Mam nadzieje że już wszystko jasne

Do dupy z tym ich free betem.

1. Postawiłem swój pierwszy zakład na na remis Liverpoolu z Birmingham za 10$
2. Zakład nie wszedł
3. Po 20 minutach meczu Francja - Szwajcaria postawiłem na over po kursie 2.10 i po kliknięciu na betslip nie było opcji Claim free bet. Zaznaczyłem ztawkę i zakład przyjęło. To miał być free bet a jest pay bet. I jestem 10$ w plecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Jeśli rzeczywiście wszystko zrobiłeś tak jak trzeba to pisz do supportu
hmm Liverpool z Birmingham.... a kiedy ten mecz sie odbył?

#65849 27/03/2005 09:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
[/quote]

Ja gran tam od jakiegos czasu i musze sie o nich wypowiadac w samytch superlatywach - sadze ze jezeli to byl blad z ich strony to na pewno nic nie stracisz a moge Cie zapewnic ze jeszcze dostaniesz jakiegos dodatkowego bonusa.
A dostales do domu security letter?? Bo mi tez na ok tydzien zawiesili konto(nie moglem sie zalogowac) na poczatku do czasu az nie odesle im tego..A co do nie przyznanego bonusa to dopisza jak tylko dostana wlasnie security letter..Pozdr.

Dzieki za slowa otuchy !!! Chyba rzeczywiscie chodzi o security letter (odeslalem go 23 marca) - tylko dlaczego zablokowali konto dopiero jak weszly 2 duze zaklady a nie od poczatku to nie wiem? I dlaczego przez telefon gosc mowi, ze nie ma w ogole takij nazwy uzytkownika - tez nie wiem.

Mailem odpowiedzieli dosc niejasno ale potwierdzili, ze konto jeszcze jest. Czekam na kolejna odpowiedz.

Ale udalo im sie skutecznie popsuc mi humor na Swieta :-(

Pozdrowienia

Wojtek

#65850 27/03/2005 19:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Ja sie tam tez ostatnio zarejestrowalem i jesli chodzi o bonus, to na razie zamiast 10% dostalem cos takiego:


"
Unfortunately, we have been experiencing a high degree of bonus abuse through the moneybookers payment method and as such have had to implement a customer identify check prior to crediting any bonuses in order to ensure that bonuses are received by genuine customers.

We apologise for any inconvenience this causes you, but we are sure you will understand that if we do not we would have to decrease our bonus offers, which would affect loyal customers.

We would be very grateful if you would return the verification letter that we have sent to your address, once this has been approved we will immediately credit your account.

Thank you again for your patience.

Kind Regards,

Chris B

Customer Services
"

#65851 29/03/2005 05:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Z moich doswiadczen wynika, ze lepiej na razie wyplac kase od nich (jak sie jeszcze da) i dopiero jak napisza Ci, ze doszedl do nich podpisany list mozesz znowu wplacic. Innaczej jak cos wygrasz to zablokuja konto i bedziesz mial problem a przynajmiej bedziesz sie denerwowal.

Chyba naskarze na nich do SBR bo jak na bucka A+ takie zachowanie mi nie pasuje. Albo w ogole nie pozwalaja wplacic zanim nie dostana listu z powrotem albo jak juz pozwolili grac i wyplacac wczesniej to nichj nie blokuja konta jak sie troche wygra.

Wojtek

#65852 29/03/2005 16:26
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Witam, tez dostaliście od nich jakiś list <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />? Bo ja dostałem ale wszystko po angielsku

#65853 01/04/2005 11:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Ile czeka sie na ten "verification letter" ???

Zarejestrowałem się kilka dni temu, wybrałem opcje wpłat przez moneybookers, ale nic jeszcze nie wpłacałem.

teraz czekam na ten list i nie mogę się doczekać, a jest na czym obracać bonusy, gdyż pojawiają się surebety na table tennis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#65854 05/04/2005 17:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
w bet365 jest now promocja a konkretniej free bet na U.S. Masters
Orientuje sie ktoś z was może co to za dyscyplina to U.S Masters?

#65855 05/04/2005 18:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
jest to golf

#65856 09/04/2005 08:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
od paru dni stronka mi chodzi jak krew z nosa
a konkretniej to dział Soccer,reszta chodzi normalnie
Nie robiłbym problemu ale czasem musze czekać pare dobrych minut żeby sie załadowało
Ma ktoś podobny problem?

#65857 09/04/2005 09:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

moze niech kto bardziej biegly w angielskim skrobnie do nich maila ze nam, w Polsce ich strona chodzi jak wielkie G...

#65858 12/04/2005 21:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
Co jest grane. Postawilem dzisiaj 20$ na srodowy tenis teraz zagladam 20$ zdjete z konta a zaklad nie uwzgledniony? W Settlet Bets go nie ma wiec gdzie moze byc, czy Bet365 robi walki?

#65859 12/04/2005 22:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Skoro to jest środowy, to będzie w unsettled

#65860 13/04/2005 09:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
juz znalazlem

#65861 15/04/2005 10:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
czy zrobili komuś z was limity na jakieś dyscypliny w bet365 po tym jak zaczęliście ich ogrywać ?

#65862 15/04/2005 10:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Na wszystkie. Zdaje sie ze 5% bazowej dopuszczalnej stawki

#65863 16/04/2005 10:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ta stronka zaczyna mnie ostrow wkurwiać,trzeba coś z tym zrobić
skleciłem coś takiego

Hello
Recently I noticed that your site is going very slow on my machine,I thought that it's a problem with my Internet provider,but I've talked with other bet365 Polish members,and they've got the same problem.So the problem must be on your side. I and other Polish members would be thankful for improving this issue

Nie jestem może jakiś rewelacyjny z angielskiego ale raczej zrozumieją o co biega,zapraszam do wysyłania

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,305
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1