Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#65876 03/08/2004 03:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Bo tak sie zastanawiam. powiedzmy ze jest sobie taka oferta "kto wygra zloto w siatke na olimpiadzie?" no i np na Francje jest 2.0 na Serbie&Czarnogore 4.0 na kogos tam innego 6.0. No to jak?moge puscic jednego singla na francje drugiego singla na serbie a trzeciego na kogos tam innego? No bo wsumie to jest bez sensu bo zawsze idze wygrac!!

Bonus: Unibet
#65877 03/08/2004 03:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
nie bardzo wlasnie, bo wygra rosja lub brazylia

#65878 03/08/2004 03:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]Bo tak sie zastanawiam. powiedzmy ze jest sobie taka oferta "kto wygra zloto w siatke na olimpiadzie?" no i np na Francje jest 2.0 na Serbie&Czarnogore 4.0 na kogos tam innego 6.0. No to jak?moge puscic jednego singla na francje drugiego singla na serbie a trzeciego na kogos tam innego? No bo wsumie to jest bez sensu bo zawsze idze wygrac!![/qb]
Zawsze -- racja, ale najważniejsze pominąłeś; otóż wygrany będzie tylko jeden z zakładów, ale kasy na tym nie zarobisz (przynajmniej grając to u jednego buka).

#65879 03/08/2004 16:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
no to dla przykladu. Kursy z GB:
1. Brazylia 2.25
2. Serbia 4.5
3. Wlochy 6.5
4. Rosja 7.5
Jak dla mnie tylko te druzyny sa w stanie wygrac. No i powiedzmy stawiamy 10 zeta na kazda druzyne. I teraz jak wygra Brazylia to rzeczywiscie mam w plecy 17,5zł. Ale jak wygra Serbia to juz 5 zeta do przodu a jak wlosi to 25 zeta. Czaicie??Bo jak dla mnie to ma sens takie granie!Watpie zeby akurat brazylia wygrala. Bardziej stawial bym na wlochow albo ruskow.

#65880 03/08/2004 16:23
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
To można robić "naciąganego SureBeta" o wtedy nawet jak wygra Brazylia jesteś do przodu ale ... jak wygra Polska to będzie przegrana a Polacy lubią robić niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Polska 40.00 :zobacz: Stelmach i Gruszka połamania nóg wam życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#65881 03/08/2004 20:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Lecki, chyba musisz porobic troche wiecej obliczen:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pamietaj ze Grecja wygrala Euro2004 z kursem 66, a ten koles co wygral Scottish Open w golfa z kursem 250!!

#65882 03/08/2004 20:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
no tak!ale szczerze watpie zeby byly jakies niespodzianki na olimpiadzie!

#65883 03/08/2004 23:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]

Polska 40.00 :zobacz: Stelmach i Gruszka połamania nóg wam życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
raczej polamania rak, czy nawet palcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#65884 03/08/2004 23:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]no to dla przykladu. Kursy z GB:
1. Brazylia 2.25
2. Serbia 4.5
3. Wlochy 6.5
4. Rosja 7.5
Jak dla mnie tylko te druzyny sa w stanie wygrac. No i powiedzmy stawiamy 10 zeta na kazda druzyne. I teraz jak wygra Brazylia to rzeczywiscie mam w plecy 17,5zł. Ale jak wygra Serbia to juz 5 zeta do przodu a jak wlosi to 25 zeta. Czaicie??Bo jak dla mnie to ma sens takie granie!Watpie zeby akurat brazylia wygrala. Bardziej stawial bym na wlochow albo ruskow.[/qb][/QUOT

QQrwa mać następny naiwny. Przyszły multimiloner z sure betów. Zamiast pyerdolić takie bzdety przypomnij sobie kto wygrał ME 2004 w piłce nożnej. I tez bys pewni qrwa pisał ze dajac na francje, anglie, szwecje i czechy cos by napewno weszło.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1