|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Bo tak sie zastanawiam. powiedzmy ze jest sobie taka oferta "kto wygra zloto w siatke na olimpiadzie?" no i np na Francje jest 2.0 na Serbie&Czarnogore 4.0 na kogos tam innego 6.0. No to jak?moge puscic jednego singla na francje drugiego singla na serbie a trzeciego na kogos tam innego? No bo wsumie to jest bez sensu bo zawsze idze wygrac!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
nie bardzo wlasnie, bo wygra rosja lub brazylia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]Bo tak sie zastanawiam. powiedzmy ze jest sobie taka oferta "kto wygra zloto w siatke na olimpiadzie?" no i np na Francje jest 2.0 na Serbie&Czarnogore 4.0 na kogos tam innego 6.0. No to jak?moge puscic jednego singla na francje drugiego singla na serbie a trzeciego na kogos tam innego? No bo wsumie to jest bez sensu bo zawsze idze wygrac!![/qb] Zawsze -- racja, ale najważniejsze pominąłeś; otóż wygrany będzie tylko jeden z zakładów, ale kasy na tym nie zarobisz (przynajmniej grając to u jednego buka).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
no to dla przykladu. Kursy z GB: 1. Brazylia 2.25 2. Serbia 4.5 3. Wlochy 6.5 4. Rosja 7.5 Jak dla mnie tylko te druzyny sa w stanie wygrac. No i powiedzmy stawiamy 10 zeta na kazda druzyne. I teraz jak wygra Brazylia to rzeczywiscie mam w plecy 17,5zł. Ale jak wygra Serbia to juz 5 zeta do przodu a jak wlosi to 25 zeta. Czaicie??Bo jak dla mnie to ma sens takie granie!Watpie zeby akurat brazylia wygrala. Bardziej stawial bym na wlochow albo ruskow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
To można robić "naciąganego SureBeta" o wtedy nawet jak wygra Brazylia jesteś do przodu ale ... jak wygra Polska to będzie przegrana a Polacy lubią robić niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Polska 40.00 :zobacz: Stelmach i Gruszka połamania nóg wam życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Lecki, chyba musisz porobic troche wiecej obliczen:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pamietaj ze Grecja wygrala Euro2004 z kursem 66, a ten koles co wygral Scottish Open w golfa z kursem 250!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
no tak!ale szczerze watpie zeby byly jakies niespodzianki na olimpiadzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Oryginalnie wysłał Jiro: [qb]
Polska 40.00 :zobacz: Stelmach i Gruszka połamania nóg wam życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] raczej polamania rak, czy nawet palcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]no to dla przykladu. Kursy z GB: 1. Brazylia 2.25 2. Serbia 4.5 3. Wlochy 6.5 4. Rosja 7.5 Jak dla mnie tylko te druzyny sa w stanie wygrac. No i powiedzmy stawiamy 10 zeta na kazda druzyne. I teraz jak wygra Brazylia to rzeczywiscie mam w plecy 17,5zł. Ale jak wygra Serbia to juz 5 zeta do przodu a jak wlosi to 25 zeta. Czaicie??Bo jak dla mnie to ma sens takie granie!Watpie zeby akurat brazylia wygrala. Bardziej stawial bym na wlochow albo ruskow.[/qb][/QUOT
QQrwa mać następny naiwny. Przyszły multimiloner z sure betów. Zamiast pyerdolić takie bzdety przypomnij sobie kto wygrał ME 2004 w piłce nożnej. I tez bys pewni qrwa pisał ze dajac na francje, anglie, szwecje i czechy cos by napewno weszło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka