Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 89 1 2 3 4 5 88 89
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
o kurwa, przepraszam..

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Originally Posted by IWO
Monchengladbach o. 2.5 !

boks @2,00

za 200 PLN.

hura kasa

Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
IWO Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Monchengladbach powyżej 8 rożnych !

boks @1,72

za 300 PLN.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Vitolo smile

Boruce-WHU over 3,5 gola @3,68

Charlton Athletic @5,81

Newcastle @5,38

Blackburn-QPR over 3,5 @4,97

Powodzenia i udanego wieczoru toast


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Fajna butelka smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Vitolling piwo Fechu grasz kwale do AO ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by Biczu
Fajna butelka smile

i każda inna w wyglądzie..w tym wosku zanurzają każdą butelkę ręcznie, degustacja też przyjemna, jeszcze jakis czas temu znajomi z Londynu mi to dowozili, a teraz w Żabce nawet..

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
tusk albo komorowski boks
Powyżej 4.5 Adanaspor v Trabzonspor
(Gole) 12/01/2016 Brak 1.50 Odbędzie się
Stawka: 25,00 Zwrot: 37,50

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Vitolo smile

Boruce-WHU over 3,5 gola @3,68

Charlton Athletic @5,81

Newcastle @5,38 - też

Blackburn-QPR over 3,5 @4,97 - a tutaj gram bts @2,11

Powodzenia i udanego wieczoru toast

cześć Fech.. piwo

Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
witam. ogarnijcie Puchar Żydowski, mają to we krwi mówię te 95 minuty cool

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
piwo burbon&Biczyk

Na razie Biczyk to walczę z grypą żołądkową córki frown Jak się uspokoi w domku to może coś ogarnę z wieczora z kwali wink

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
WHU x2 po 1.90

pieniadze za darmo !!!

kurs z dupy wzięty

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
http://weszlo.com/2016/01/12/jeszcz...ka-ciekawostek-z-raportu-statystycznego/

"...
A jak to wygląda indywidualnie? Tu i ówdzie wspominaliśmy o tym, że spory postęp pod okiem Czesława Michniewicza zaliczył Mateusz Matras i trzeba przyznać, że statystyki potwierdzają, że to w tej chwili jeden z najbardziej niedocenianych ligowców. Jesienią wygrał najwięcej pojedynków w całej lidze – 322 na 508.

Jeśli chodzi o te główkowe, tylko jeden piłkarz w lidze jest od niego lepszy (139 wygranych na 187). Na ziemi zajmuje miejsce szóste (183 na 321). Biorąc pod uwagę tylko pojedynki w obronie – znów jest drugi (205 na 341). Znajduje się też w ścisłej czołówce klasyfikacji odbiorów (66 udanych na 127). No i fauli – tu jest wręcz dominatorem (59). Oczywiście nie brakuje zawodników, którzy procentowo są od niego skuteczniejsi, ale to piłkarz – że tak to ujmiemy – najbardziej zaangażowany w grę. Podsumowując – bardzo dobra runda za nim.

Matras aplauz

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
W Championship strzelanko poprosze boks

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
akagi, a co uważasz o słowach Stanowskiego? grin

"Okrzyk „legła Warszawa” śpiewany przez przeciwników Legii po wygranym meczu w żaden sposób nie wydaje mi się obraźliwy. To raczej kreatywne stwierdzenie faktu. Przegrała, czyli poległa. Czyli legła. Akurat brzmi podobnie do „Legia”. O co się tu tak pluć? Gdyby śpiewali jakąś wulgarną piosenkę, to rozumiem. Ale że legła? Naprawdę? Gdyby śpiewali, że przegrała – bo akurat by się rymowało – to wówczas również byłby to jakiś skandal?

Wrażliwość niektórych ludzi nie przestaje mnie zdumiewać."

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Originally Posted by beks
WHU x2 po 1.90

pieniadze za darmo !!!

kurs z dupy wzięty
pedalskie [email protected]
bamo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sevilla szybki start

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechu
akagi, a co uważasz o słowach Stanowskiego? grin

"Okrzyk „legła Warszawa” śpiewany przez przeciwników Legii po wygranym meczu w żaden sposób nie wydaje mi się obraźliwy. To raczej kreatywne stwierdzenie faktu. Przegrała, czyli poległa. Czyli legła. Akurat brzmi podobnie do „Legia”. O co się tu tak pluć? Gdyby śpiewali jakąś wulgarną piosenkę, to rozumiem. Ale że legła? Naprawdę? Gdyby śpiewali, że przegrała – bo akurat by się rymowało – to wówczas również byłby to jakiś skandal?

Wrażliwość niektórych ludzi nie przestaje mnie zdumiewać."

Lewatywa to najlepsze lekarstwo na taką przypadłość umysłu. grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechu
piwo burbon&Biczyk

Na razie Biczyk to walczę z grypą żołądkową córki frown Jak się uspokoi w domku to może coś ogarnę z wieczora z kwali wink

Na grypę żołądkową, również u dzieci najlepsza jest Cola.
Dużo Coli.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Karny MU

Strona 3 z 89 1 2 3 4 5 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,226
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1