|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Monchengladbach o. 2.5 !  @2,00 za 200 PLN. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Monchengladbach powyżej 8 rożnych !  @1,72 za 300 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Boruce-WHU over 3,5 gola @3,68 Charlton Athletic @5,81 Newcastle @5,38 Blackburn-QPR over 3,5 @4,97 Powodzenia i udanego wieczoru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fajna butelka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vitolling  Fechu grasz kwale do AO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Fajna butelka  i każda inna w wyglądzie..w tym wosku zanurzają każdą butelkę ręcznie, degustacja też przyjemna, jeszcze jakis czas temu znajomi z Londynu mi to dowozili, a teraz w Żabce nawet..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
tusk albo komorowski  Powyżej 4.5 Adanaspor v Trabzonspor (Gole) 12/01/2016 Brak 1.50 Odbędzie się Stawka: 25,00 Zwrot: 37,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Vitolo  Boruce-WHU over 3,5 gola @3,68 Charlton Athletic @5,81 Newcastle @5,38 - też Blackburn-QPR over 3,5 @4,97 - a tutaj gram bts @2,11 Powodzenia i udanego wieczoru  cześć Fech.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
witam. ogarnijcie Puchar Żydowski, mają to we krwi mówię te 95 minuty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
 burbon&Biczyk Na razie Biczyk to walczę z grypą żołądkową córki  Jak się uspokoi w domku to może coś ogarnę z wieczora z kwali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
WHU x2 po 1.90
pieniadze za darmo !!!
kurs z dupy wzięty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
http://weszlo.com/2016/01/12/jeszcz...ka-ciekawostek-z-raportu-statystycznego/"... A jak to wygląda indywidualnie? Tu i ówdzie wspominaliśmy o tym, że spory postęp pod okiem Czesława Michniewicza zaliczył Mateusz Matras i trzeba przyznać, że statystyki potwierdzają, że to w tej chwili jeden z najbardziej niedocenianych ligowców. Jesienią wygrał najwięcej pojedynków w całej lidze – 322 na 508. Jeśli chodzi o te główkowe, tylko jeden piłkarz w lidze jest od niego lepszy (139 wygranych na 187). Na ziemi zajmuje miejsce szóste (183 na 321). Biorąc pod uwagę tylko pojedynki w obronie – znów jest drugi (205 na 341). Znajduje się też w ścisłej czołówce klasyfikacji odbiorów (66 udanych na 127). No i fauli – tu jest wręcz dominatorem (59). Oczywiście nie brakuje zawodników, którzy procentowo są od niego skuteczniejsi, ale to piłkarz – że tak to ujmiemy – najbardziej zaangażowany w grę. Podsumowując – bardzo dobra runda za nim. Matras 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
W Championship strzelanko poprosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
akagi, a co uważasz o słowach Stanowskiego?  "Okrzyk „legła Warszawa” śpiewany przez przeciwników Legii po wygranym meczu w żaden sposób nie wydaje mi się obraźliwy. To raczej kreatywne stwierdzenie faktu. Przegrała, czyli poległa. Czyli legła. Akurat brzmi podobnie do „Legia”. O co się tu tak pluć? Gdyby śpiewali jakąś wulgarną piosenkę, to rozumiem. Ale że legła? Naprawdę? Gdyby śpiewali, że przegrała – bo akurat by się rymowało – to wówczas również byłby to jakiś skandal? Wrażliwość niektórych ludzi nie przestaje mnie zdumiewać."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688 |
WHU x2 po 1.90
pieniadze za darmo !!!
kurs z dupy wzięty pedalskie [email protected]bamo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi, a co uważasz o słowach Stanowskiego?  "Okrzyk „legła Warszawa” śpiewany przez przeciwników Legii po wygranym meczu w żaden sposób nie wydaje mi się obraźliwy. To raczej kreatywne stwierdzenie faktu. Przegrała, czyli poległa. Czyli legła. Akurat brzmi podobnie do „Legia”. O co się tu tak pluć? Gdyby śpiewali jakąś wulgarną piosenkę, to rozumiem. Ale że legła? Naprawdę? Gdyby śpiewali, że przegrała – bo akurat by się rymowało – to wówczas również byłby to jakiś skandal? Wrażliwość niektórych ludzi nie przestaje mnie zdumiewać." Lewatywa to najlepsze lekarstwo na taką przypadłość umysłu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
 burbon&Biczyk Na razie Biczyk to walczę z grypą żołądkową córki  Jak się uspokoi w domku to może coś ogarnę z wieczora z kwali  Na grypę żołądkową, również u dzieci najlepsza jest Cola. Dużo Coli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|